Doporučení z první ruky

Ing. Miriam Neugebauerová — HR konzultantka a kariérní koučka


Zobrazuji všech 5 doporučení

S Miriam spolupracuji dlouhodobě. Je vždy proaktivní a vynalézavá s hlubokou znalostí trhu práce a výbornou schopností najít vhodné kandidáty na danou pozici.

Lucie Černá
marketingová manažerka SilentLab

Doporučuji Miriam jako vynikající recruiterku, která má schopnost dobře odhadnout lidi a vést úspěšné pohovory. Miriam je profesionálka se silnými komunikačními schopnostmi a vynikající empatií. Během pohovorů umí klást správné otázky a získávat důležité informace od kandidátů, i ty, které nechtějí přímo říct. Miriam prověřuje profesní historii kandidátů, což jí pomáhá získat hlubší porozumění pro jejich dovednosti a potenciál. Je schopna správně identifikovat vhodné kandidáty pro konkrétní pozice a najít nejlepší kandidáty k osobním pohovorům a následně vybrat toho nejlepšího ve spolupráci s našimi hiring manažery. Miriam má přirozený talent pro čtení mezi řádky a dokáže si vytvořit důvěrné prostředí, které kandidátům umožňuje otevřeně hovořit o svých schopnostech, motivacích a případných výzvách. Je schopna efektivně posuzovat nejen kandidáty na základě jejich dovedností, ale také jejich osobnostního potenciálu a zapadnutí do firemní kultury. Spolupráce s Miriam je pro naši společnost přínosem a pomohla nám obsadit již mnoho pozic.

Mgr. Klára Malínková
HR manažer
www.mejzlik.eu malinkova@mejzlik.eu 775 164 494

Spolupracovala jsem s Miriam při hledání administrativně-klientské pozice. Pomohla mi s nastavením a textací inzerce, prováděla preselekci kandidátů, vedla se mnou osobní pohovory. Miriam pracuje velice operativně a pružně, dává výborné zpětné vazby, umí vycítit správně potřeby zaměstnavatele a vybírat vhodné kandidáty. Je velmi zdatná v používání moderních HR nástrojů.

Ing. Andrea Macháčková
COO

Paní Miriam vřele doporučuji pro její profesionální a přitom lidský přístup. Pomohla mi s náborem zaměstnanců do naší firmy. Velice si cením jejího moderního přístupu ke stylizaci inzerátů pro hledané pozice.

Ing. Barbora Hawkins
Purchasing Manager
www.seaborne.cz barbora.hawkins@seaborne.cz

Miriam můžu směle doporučit jako externí personalistku, s její pomocí jsme našli super personalistku, obchodní zástupce a další pozice. Líbí se mi, že umí lidi vybrat, má pro to cit. Je aktivní, kreativní a přináší do týmu nové nápady. Hodně nám ve firmě pomohla.

Pavel Koňárik
výkonný ředitel Ahorn
www.ahorn.cz konarik@ahorn.cz 603 526 005