Bc. Miroslav Volovec

full stack vývojář se zaměřením na vývoj mobilních aplikací, e-shopů a aplikací na platformě Shopify

Jako full stack vývojář pro vás navrhnu a vyvinu jakoukoliv aplikaci — mobilní, serverovou, desktopovou, ale i komplexní systémy, které vše uvedené kombinují. Také se zaměřuji na vývoj eshopů a aplikací pro e-commerce platformu Shopify.

  • Návrh a vývoj aplikací – se specializací na React-native, React.js, JavaScript, ASP.NET, Node.js.
  • Vývoj e-shopů a aplikací pro Shopify – se svými spolupracovníky tvořím e-shopy na populární e-commerce platformě Shopify. Např. ve spolupráci se společností Digismoothi jsme do Shopify integrovali balíkové služby balikobot.
  • IT konzultace a dozor nad projekty – pomohu vám zorientovat se v problémech a poskytnu nezaujatý názor.
  • Audity softwarových systémů – prostuduji aktuální stav a navrhnu případné změny a vylepšení.

Vystudoval jsem Teleinformatiku na VUT v Brně. Mám přes 10 let zkušeností s vývojem komplexních systémů, které zahrnují jak weby, tak i mobilní a desktopové aplikace.

Ve spolupráci s logopedem Honzou Zvoníčkem jsme vytvořili ryze českou aplikaci Mluvídek (Talkiebear), která pomáhá malým dětem v rozvoji řeči a logického myšlení — slyšet jste o ní mohli např. v reportáži na Seznam Zprávy. Jsem architektem a spoluvlastníkem kreativního projektu www.davilee.art a oficiální mentor CzechInvestu v programu CzechStarter.

Představení projektu Davilee

Bc. Miroslav Volovec

Kontakty

Bc. Miroslav Volovec [ mapka ]
Frýdecká 494
Třinec (Moravskoslezský kraj)
739 61
Mobil:602 334 627
Email:miroslav.volovec@gmail.com
Web:www.miroslavvolovec.cz
LinkedIn:miroslavvolovec
Twitter:beatlecz
IČ:08342636 (plátce DPH)
DIČ:CZ08342636

Doporučení
z první ruky

S Mirkem jsem spolupracoval řadu let na mnoha projektech webových a mobilních aplikací. Je to zkušený full-stack vývojář, který se dobře orientuje na straně serveru (c# / asp.net) i na straně klienta (ReactJS, React native). Mirek je silný v tom, že dokáže rychle přijmout nové technologie. Do práce je zanícený a dělá věci správným způsobem. Také musím zmínit, že má vynikající dovednosti pro návrhy UI designu.

Martin Haluza

Director Of Technical Services at Meta Healthcare Solutions