Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. MgA. Miroslava Kolářová Šulcová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. MgA. Miroslava Kolářová Šulcová — ilustrátorka, designérka, grafička a malířka

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Mgr. MgA. Miroslava Kolářová Šulcová:
S paní Miroslavou Šulcovou jsem spolupracovala na dětské knize, ke které vytvářela ilustrace. S výsledkem jsem velice spokojena, ilustrace jsou hezké a skvěle doplní příběhy pro děti. Musím také zmínit, že spolupráce s paní ilustrátorkou byla velice příjemná a bezproblémová, obrázky jsem dostala včas a řádně, v dobré technické kvalitě. Ráda s paní Šulcovou budu spolupracovat i na dalších projektech.

Yulia Mamonova

redaktorka nakladatelství Edika
S Mirkou Kolářovou Šulcovou spolupracuji z pozice šéfredaktorky na časopisu Ben Já Mína pro (nejen) skautské předškoláky. Mirka odvádí perfektní práci, dodržuje termíny, je ochotná upravovat a domlouvat se na práci tak, jak nám to v celém týmu přijde dobré. Její výtvarné práce jsou skvělé, má své nápady, jak zrealizovat někdy složitá zadání. Moc si spolupráce s Mirkou vážím, je to dobrý parťák.

Julie Dominika Zemanová

šáfredaktorka časopisu Ben Já Mína
krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/2463-… ~ julie.dominika.zemanova@skaut.cz
Mgr. MgA. Miroslava Kolářová Šulcová navrhovala pro naši ordinaci klinické psychologie logotyp. Její realizace respektovaly podstatu naší činnosti, o kterou se výtvarnice dopředu živě zajímala. Její výtvarný „repertoár“ je stylově obdivuhodně široký, což dokázala i množstvím návrhů, ze kterých jsme pak mohli vybírat. Výsledek považuji celkově za velmi zdařilý. Výtvarně je logotyp promyšlený a přitom si zachovává nekomplikovanost a švih. Mohu ji doporučit nejen pro její grafické cítění, ale i kvůli příjemnému osobnímu vystupování a jednání.

Mgr. Ondřej Ptáček

Ordinace klinické psychologie s.r.o., Kyjov
ondrejptacek@tiscali.cz ~ 731 702 719
S paní Miroslavou Šulcovou spolupracujeme na ilustracích pro měsíčník Můžeš, který vydává Konto Bariéry. Můžeš se věnuje citlivým tématům a tak často nebývají ilustrace jednoduše uchopitelné. O to víc vynikne dobrá spolupráce – bezproblémová komunikace, ochota, snaha o vhled do problematiky, vlastní invence, dodržování termínů. Neváhám ani chvíli Vám paní Mirku doporučit.

PhDr. Štěpán Beneš

šéfredaktor časopisu Můžeš
www.muzes.cz
S paní Šulcovou spolupracuji několik let. Kreslí nám obrázky, díky kterým naši klienti lépe rozumí tomu co jim chceme vysvětlit. Dále nám kreslí obrázky, které baví tisíce lidí po celé ČR. Svou práci dělá tak dobře, že naši klienti sami od sebe chválí její výtvory. Za všechny cituji jednoho klienta: „Dostal jsem hodně PÉ EFEK, ale to tvoje bylo suverénně nejlepší!“ To PÉ EFKO kreslila paní Šulcová. Děkuji paní Šulcové za podporu a těším se na další skvělá díla a pobavené klienty.

Pepa Orálek

Litecom s.r.o.
josef.oralek@litecom.cz ~ 602 555 088
Mgr. MgA. Miroslava Kolářová Šulcová pro nás vytvořila grafický motiv k potisku reklamního textilu a visaček. Bylo těžké rozhodnout se jen pro jeden z několika velmi zdařilých návrhů. Grafický motiv dobře vystihuje zaměření naší společnosti a zároveň působí originálně. Trička s tímto motivem mnohonásobně převyšují obvyklý standard firemního textilu a jsou u našich zákazníků velmi oblíbená. Také komunikace s paní Šulcovou byla skvělá, ochotně a rychle reagovala na naše přání a připomínky a dodržela smluvený termín předání podkladů v požadovaném formátu a kvalitě pro tisk. Určitě uvítáme spolupráci i v budoucnu.

Helena Matlová

www.proex2000.cz ~ matlova@proex2000.cz
Mirku jsem objevil zde na portále Na volné noze. Oslovil jsem ji s poptávkou tvorby obalového designu – etiket pro mé včelařské produkty. Aniž by měla jistotu, že mou zakázku získá, věnovala svůj čas podrobné analýze mnou dodaného loga, detailnímu popisu své vlastní designérské vize a její obhajobě. Nenechala se strhnout mou vlastní vizí, která, jak jsem brzy pochopil, zdaleka nebyla tak ideální. Prostřednictvím e-mailové komunikace mě utvrdila v pocitu, že mám tu čest komunikovat s vysoce fundovaným profesionálem. S naprostou důvěrou jsem jí proto projekt svěřil a ponechal jí zcela volné ruce. Byl jsem si jist, že výsledek bude perfektní. On byl však naprosto neuvěřitelný! Mnohem lepší, než jsem očekával. Za 20 let, které se pohybuji v oblasti marketingu, jsem již spolupracoval s celou řadou grafiků, ale doposud jsem se nesetkal s tak vysokou mírou kreativity. Způsobu, jakým navázala na styl dodaného loga, se nedá absolutně nic vytknout. Díky tomu odevzdala naprosto špičkový výsledek, nad kterým žasne každý, komu jej ukážu. Mirku proto doporučuji všemi deseti. Určitě ji oslovte, ať jste z jakéhokoliv koutu republiky. My jsme se osobně také nikdy nepotkali, to však výborné spolupráci v žádném případě nebrání.

Milan Čaloun

marketér na volné noze a @vasnivy.vcelar
www.milancaloun.cz
Před pár měsíci jsem hledal někoho, kdo by mi nakreslil obálku pro mou první knihu s názvem Můj příběh jménem Policie. Měl jsem velice jasnou představu a obával se, zda jí mnou oslovený člověk pochopí. A tak jsem našel Mirku. Již během naší počáteční virtuální komunikace jsem pochopil, že mám tu čest s někým výjimečným. Mirka byla velice důsledná ve všem, co se mých neskromných požadavků týkalo, ptala se na sebemenší detaily a bylo znát, že má skutečný zájem podat vynikající výkon. Když mi pak poslala první skici, doslova jsem oněměl úžasem! Mirka vytvořila obálku, která nejenže naprosto překročila veškerá má očekávání, ale navíc jsem za její dokonalou práci zaplatil velmi přijatelnou cenu. Navíc když jsem těsně před tiskem Mirku poprosil, jestli by v šibeničním termínu nenakreslila dalších osm kreseb do mé knihy, opakoval se zcela stejný scénář jako s obálkou. Pokud bych tedy měl nějak stručně vyjádřit můj názor na Mirku, mohu zcela upřímně a otevřeně říci, že Mirka je naprosto výjimečná umělkyně s dokonalým darem citu, empatie a porozumění. Je velmi pečlivá, důsledná, spolehlivá. Je to člověk, s nímž jen nespolupracujete na nějaké zakázce, ale také v ní najdete přítele, který – pokud mu to dovolíte – vás pochopí. Mirko, ze srdce Vám děkuji!

Jan Duda

bloger, začínající spisovatel
www.hloupy-honza.cz ~ hduda@seznam.cz ~ 725 244 258
Paní Miroslava Šulcová navrhovala pro naše včelařství logo a etikety na sklenice s medem. S výsledkem jsme více než spokojeni. Jistě je to i díky její důkladné přípravě, při které se o nás a naši činnosti snažila zjistit maximum. Oceňujeme také velmi dobrou komunikaci. Paní Šulcová zná své řemeslo velmi dobře a je radost s ní spolupracovat.

Pavel Cedivoda

včelař
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS