Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. MgA. Miroslava Kolářová Šulcová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. MgA. Miroslava Kolářová Šulcová — ilustrátorka, designérka, grafička a malířka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. MgA. Miroslava Kolářová Šulcová:
S paní Miroslavou Šulcovou jsem spolupracovala na dětské knize, ke které vytvářela ilustrace. S výsledkem jsem velice spokojena, ilustrace jsou hezké a skvěle doplní příběhy pro děti. Musím také zmínit, že spolupráce s paní ilustrátorkou byla velice příjemná a bezproblémová, obrázky jsem dostala včas a řádně, v dobré technické kvalitě. Ráda s paní Šulcovou budu spolupracovat i na dalších projektech.

Yulia Mamonova

redaktorka nakladatelství Edika
S Mirkou Kolářovou Šulcovou spolupracuji z pozice šéfredaktorky na časopisu Ben Já Mína pro (nejen) skautské předškoláky. Mirka odvádí perfektní práci, dodržuje termíny, je ochotná upravovat a domlouvat se na práci tak, jak nám to v celém týmu přijde dobré. Její výtvarné práce jsou skvělé, má své nápady, jak zrealizovat někdy složitá zadání. Moc si spolupráce s Mirkou vážím, je to dobrý parťák.

Julie Dominika Zemanová

šáfredaktorka časopisu Ben Já Mína
krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/2463-… ~ julie.dominika.zemanova@skaut.cz
Mgr. MgA. Miroslava Kolářová Šulcová navrhovala pro naši ordinaci klinické psychologie logotyp. Její realizace respektovaly podstatu naší činnosti, o kterou se výtvarnice dopředu živě zajímala. Její výtvarný „repertoár“ je stylově obdivuhodně široký, což dokázala i množstvím návrhů, ze kterých jsme pak mohli vybírat. Výsledek považuji celkově za velmi zdařilý. Výtvarně je logotyp promyšlený a přitom si zachovává nekomplikovanost a švih. Mohu ji doporučit nejen pro její grafické cítění, ale i kvůli příjemnému osobnímu vystupování a jednání.

Mgr. Ondřej Ptáček

Ordinace klinické psychologie s.r.o., Kyjov
ondrejptacek@tiscali.cz ~ 731 702 719
S paní Miroslavou Šulcovou spolupracujeme na ilustracích pro měsíčník Můžeš, který vydává Konto Bariéry. Můžeš se věnuje citlivým tématům a tak často nebývají ilustrace jednoduše uchopitelné. O to víc vynikne dobrá spolupráce – bezproblémová komunikace, ochota, snaha o vhled do problematiky, vlastní invence, dodržování termínů. Neváhám ani chvíli Vám paní Mirku doporučit.

PhDr. Štěpán Beneš

šéfredaktor časopisu Můžeš
www.muzes.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS