Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Miroslava Veselá > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Miroslava Veselá — specialistka na vedení účetnictví, daňových evidencí a mzdových agend

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Ing. Miroslava Veselá:
Od té doby co jsem účetnictví svých firem svěřil p. Veselé, se mi značně zjednodušil život a ušetřil jsem spoustu času a peněz. Mohu ji všem podnikatelům jen doporučit.

Ing. Pavel Šišpera

jednatel společnosti GeoTEL Systems s.r.o.
Miroslava Veselá zpracovává mé firmě kompletní účetnictví a mzdovou agendu. Vždy dodržuje termíny, vždy mi dokáže odborně poradit. Všechno řeší rychle a bez prodlev.

Ing. Dagmar Šromová

jednatelka společnosti Požární a znalecká s.r.o.
Využívám služeb vedení účetnictví a mzdové agendy od p. Veselé i přesto, že nás dělí vzdálenost 350 km. Všechno řešíme online s co nejmenším množstvím papírů. Komunikujeme kdykoliv je potřeba přes Skype nebo email. Šetříme tím čas i peníze. Svou „online účetní“ mohu všem doporučit.

Ing. Gabriela Vlčková

jednatelka společnosti Glafka s.r.o.
Paní Veselá poskytuje mým firmám kompletní účetní služby několik let. Měsíčně zpracovává mzdy pro 40 zaměstnanců včetně veškeré personální agendy. Oceňuji její pečlivost, odbornost a dodržování termínů. Dokáže poradit a vymyslet nákladově optimální řešení. Za mou firmu jedná i na úřadech, má příjemné a profesionální vystupování.

Jaroslav Maňák

jednatel společnosti Minos Partners a. s.
Mirka Veselá mi zpracovává daňovou evidenci vč. daňových přiznání již 9 let. Oceňuji, že je téměř pořád na telefonu a je schopná mi kdykoliv poradit. Dále mi vyhovují její ceny a účtování dle množství zpracovaných dokladů v konkrétním měsíci. Vím tak přesně za co platím.

Ján Ptáček

živnostník
technik.ezs@seznam.cz
Paní Ing. Veselá mi zpracovává daňové přiznání z mých příjmů ze zaměstnání a ze živností. Ušetřil jsem díky ní nemalé peníze na daních a na odvodech. Mohu ji všem živnostníkům vřele doporučit.

JUDr. Miroslav Fojtů

právník
poradenstviostrava@email.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS