Doporučení z první ruky

Ing. Nicholas Nazarčuk — SEO konzultant


Zobrazuji všech 6 doporučení

S Nicholasem nejčastěji spolupracujeme na projektech tvorby webů, kde zpracovává především analýzy klíčových slov a návrhy informační architektury. Díky jeho dlouholetým zkušenostem oceňuji i přesah do dalších oblastí a jeho maximální zapálení a pečlivost.

Jiří Dejmek
UX designér, kodér na platformě WordPress
www.dejnet.cz

Moje zkušenost se spoluprací s Nicholasem je velmi kladná. V rámci našeho společného působení na několika projektech v marketingové agentuře Avalon jsme dosáhli skvělých výsledků. Nicholas má schopnost podívat se na problémy komplexně a vždy najít řešení, které nejlépe vyhovuje potřebám klienta.

Radim Klimek
marketingový specialista
radim.klimek@gmail.com

S Nicholasem dlouhodobě spolupracujeme na zlepšení SEO u několika webů a e-shopů, které mimo ČR působí i v zahraničí. Velmi oceňuji proaktivní přístup a otevřenou komunikaci. Také Nicholasovo vedení projektu, díky kterému se nebojím, že bychom něco opomněli. Pokud chcete, aby byl váš business dohledatelný v organickém vyhledávání, aby se pozice vašeho webu ve výsledcích zvyšlovaly, doporučuji navázat spolupráci s Nicholasem.

Tomáš Procházka
marketingový manažer

S Nicholasovými službami jsem spokojený, dodal velmi kvalitní výstupy a i komunikace je na jedničku. Našemu projektu vzájemná spolupráce velmi pomohla. Plánujeme využívat Nicholasovy služby i nadále.

David Pelan
zakladatel Andelskesluzby.cz
www.andelskesluzby.cz

S Nicholasem jsem pracoval na univerzitním projektu a několika malých projektech a s jeho prací jsme byli já i klient spokojeni. Domluvené úkoly jsme nejprve probrali, nastavili si plán a následně realizovali do smluveného termínu. Nicholas je i svým lidským přístupem k věci velmi dobrým par´tákem a jsem rád, že se známe.

Miroslav Bartík
Tvůrce/Správce WordPress webů
miroslavbartik.cz jajsem@miroslavbartik.cz 704 713 471
Filip Farník

S Nicholasem spolupracujeme na projektech v rámci hireus.club. Je skvělý SEO konzultant, jehož precizní analýzy klíčových slov jsou vždy účelně zpracovány. Jeho práce výrazně přispívá ke zlepšení online viditelnosti. Doporučuji ho každému, kdo hledá odborníka, který skutečně rozumí svému oboru a dokáže přinést organické, měřitelné výsledky.

Filip Farník
online marketér