Doporučení z první ruky

Bc. Lucie Nová — grafická designérka a kreativní logotvůrkyně


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 30 doporučení

Lucie přesně vystihla to, co jsem po ní chtěla. Jsem mile překvapená z jejího nápadu, logo vyšperkovala k dokonalosti.

Eva Ohrablová

K Lucce jsem se dostal náhodou na doporučení od jedné kamarádky a musím říct, že jsem měl fakt štěstí. Spolupráce byla bezproblémová a neuvěřitelně efektivní. Všechno mi Lucka dopředu vysvětlila včetně času, který bude potřebovat na tvorbu a všechno to taky dodržela. A jako bonus mám logo, které se mi fakt líbí a se kterým se dokážu ztotožnit! O samolepkách ani nemluvě. Díky moc!

Josef Zíma
investiční manažer

Děkuji slečně Lucii za profi svižnou spolupráci. Citlivě reagovala na požadavky ztvárnění loga, úpravy provedla obratem, vše spolehlivě dokončila v termínu. Komunikace příjemná, s výsledkem její práce jsem spokojená, doporučuji.

Petra Vasquez
Interior Architecture & Biophilic Design
metamorfosa.design

Logo na míru splnilo očekávání. Dobrý a rychlý přístup.

David Eret
výškové práce Eret

Komunikace s Lucií byla rychlá a jasná, výstupy profesionální, otázky v průběhu spolupráce velmi dobře zaměřené. Je vidět, že Lucie je v návrhu vizuální identity profesionál a v budoucnu se na ni neváhám obrátit znovu.

Lukáš Bednařík
jednatel, Fireflow s.r.o.
fireflow.cz

Lucii jsem našla na portále Na volné noze její prezentace mě oslovila. Následně jsem s ní spolupracovala na novém logu a poté i na nové vizitce. Byla to velmi příjemná, jasná a srozumitelná spolupráce. Dávala i úkoly a neodpouštěla je :-). Mohla jsem si tak v rámci tohoto procesu ujasnit, co vlastně chci. Jsem velmi spokojená a určitě se na ni v budoucnu znovu obrátím. Mohu jen doporučit.

Anna De Blasio
pohybová terapeutka
www.zdravecvicenivrsovice.cz

Moc děkuji za super logo „Koláček výškové práce“. Je jednoduché, výstižné a snadno zapamatovatelné. Splňuje vše co jsem chtěl a hlavně by mě (amatéra) ani nenapadlo. Profi práce, která fakt stojí zato!!!

Michal Koláček
výškové práce
michal.kolacek.24@gmail.com

Spolupráci s Lucií můžu jedině doporučit. Pro můj e-shop vytvořila logo včetně logo manuálu a různé tiskoviny jako jsou vizitky, kartičky či samolepky. Komunikace byla vždy rychlá, přesná, naprosto bezproblémová. Pokud bylo třeba nějakých úprav, tak je zhotovila takřka obratem. Ráda budu s Lucií spolupracovat i do budoucna.

Andrea Okáčová

Lucie Nová pro našeho klienta zpracovala kompletní vizuální identitu značky. Spolupráce je perfektní, komunikace vstřícná a pohotová, výsledek profesionální. Za spolupráci i jménem klienta děkujeme.

Matěj Rokos
Desineo s.r.o.
www.desineo.com

Lucii jsme poptali do výběrka na návrh loga pro naši webovou aplikaci. K zadání přistupovala velmi zodpovědně a ve výsledku ho jako jediná z poptávaných splnila. Její varianty návrhů nás nadchly. Moderní, dynamické, inovativní. Přesně takové, jak vnímáme naši aplikaci. Komunikace s ní byla vždy jasná. Trpělivě vysvětluje, poradí, když člověk tápe, a dodrží, co slíbí. Původní objednávka na logo a logo manuál přerostla do tvorby kompletního vizuálu. A tím určitě nekončíme, rádi bychom s Lucií spolupracovali nadále. 100% doporučujeme.

Petra Vaňková