Doporučení z první ruky

Bc. Lucie Nová — grafická designérka a kreativní logotvůrkyně


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 24 doporučení

Moc děkuji za super logo „Koláček výškové práce“. Je jednoduché, výstižné a snadno zapamatovatelné. Splňuje vše co jsem chtěl a hlavně by mě (amatéra) ani nenapadlo. Profi práce, která fakt stojí zato!!!

Michal Koláček
výškové práce
michal.kolacek.24@gmail.com

Spolupráci s Lucií můžu jedině doporučit. Pro můj e-shop vytvořila logo včetně logo manuálu a různé tiskoviny jako jsou vizitky, kartičky či samolepky. Komunikace byla vždy rychlá, přesná, naprosto bezproblémová. Pokud bylo třeba nějakých úprav, tak je zhotovila takřka obratem. Ráda budu s Lucií spolupracovat i do budoucna.

Andrea Okáčová

Lucie Nová pro našeho klienta zpracovala kompletní vizuální identitu značky. Spolupráce je perfektní, komunikace vstřícná a pohotová, výsledek profesionální. Za spolupráci i jménem klienta děkujeme.

Matěj Rokos
Desineo s.r.o.
www.desineo.com

S Lucií jsem byla velmi spokojená. Byla to velmi rychlá a skvělá spolupráce. Odpoví vždy, když je potřeba. Dostali jsme velmi kvalitně zpracované materiály!

Denisa Tomečková
denisa.tomeckova@icloud.com 775 992 802

Spolupráce s Lucií byla moc příjemná. Od začátku se velmi zajímala, jak chceme, aby naše značka a logo působily a získané informace poté při práci využila. Velmi oceňuji její profesionální přístup a vstřícnost při přípravě grafických materiálů, včetně logo manuálu. Zpracovávala pro nás nejen firemní grafickou identitu, ale také vizitky, prezentace a další materiály. Vždy navrhla vícero variant tak, abychom si mohli vybrat z několika možností. Naše požadavky na případnou úpravu zapracovala velmi rychle a kvalitně. Spolupráci s Lucií mohu vřele doporučit a ráda se na ni v budoucnu opět obrátím.

Hana Kopřivová

Výběr Lucie na grafické práce považujeme za velice dobrou a šťastnou volbu. Oceňujeme naprosto profesionální přístup, vstřícnost, kreativitu a precizní zpracování, a to i v případě žádosti na dokončení náhlých a urgentních zakázek s termínem: „obratem“. Ojedinělé kritické situace na tvorbu specifických grafických znaků na námi nabízené ovládací prvky pro zákazníky v automotive odvětví byly zvládnuty na výbornou, jako i celý návrh, vypracování a kompletace knihovny obsahující stovky těchto odlišných znaků a symbolů. Také prezentace námi vybraných produktů byla zhotovena nad naše očekávání perfektně a bez připomínek. Komunikace je vždy bezproblémová, rychlá a vyzdvihujeme především cit a smysl pro detail a také schopnost přesně porozumět zadání. Věříme, že navázaná spolupráce se bude i nadále rozvíjet a do budoucna vznikne mnoho dalších úspěšných projektů. Děkujeme a vřele doporučujeme!

Daniel Šik
DAVERS s.r.o.

Lucie je 100% profík, byla to s ní krásná spolupráce a doufám, že i v budoucnu bude pokračovat. Co slíbí, to splní, vždy a do puntíku. Dokáže velmi dobře nacítit potřebu zákazníka a hledat vhodná řešení. Děkujeme za precizní práci a dokonale připravená data.

Lenka Krausová

Komunikace s grafičkou Lucií za mě byla na výbornou. Poptávku na nové logo jsem zadávala na základě doporučení a nezklamala mě – dostala jsem návrhy, ze kterých jsem vybírala a následně jsme doladili vše přesně podle mých představ. Spolupráci charakterizovalo rychlé jednání, jasná představa, dokončení v co nejmenším reálném čase. Domluva opravdu na všem. Mohu vřele doporučit. V případě, že budu potřebovat i jiné návrhy, určitě se na paní Lucii Novou obrátím. Děkuji Vám, Lucie.

Marcela Soukupová
Koláčové dobroty

S prací Lucie jsem velmi spokojená. Pracuje rychle, je trpělivá a vychází vstříc mým požadavkům. S radostí doporučuji.

Tereza Čierníková
jednatelka společnosti Movements Media, s. r. o.
www.movementsmedia.com

Slečna Nová nám dělala logo, přičemž jsme jí dali základní info a nechali jsme to víceméně na její fantasii. Když jsme viděli první návrh, stačilo doladit jen detaily a bylo to hotové. Dobrá komunikace, se vším nám vyšla vstříc a navíc nám zprostředkovala i vizitky bez toho, abychom museli něco dělat, takže vřele doporučuji.

Mankys Servis