Doporučení z první ruky

Ondřej Dušek — webdesignér, tvůrce webů a e-shopů na platformě WordPress


Zobrazuji všech 7 doporučení

Objednali jsme si analýzu našeho e-shopu. Ondřej na našem webu objevil hned několik chyb a pomohl tak ke zlepšení. Potěšilo nás dodání analýzy nejen v uceleném dokumentu, ale také s trefnými postřehy ve formě komentovaného videa s vysvětlením. Díky analýze jsme s Ondřejem odkryli řadu slabých i silných míst na našem e-shopu. Přínosná byla hlavně konstruktivní kritika bez chození okolo. Komunikace naprosto bez problému. Spolupráci můžeme jen doporučit, děkujeme!

Jaroslav Fajt
spoluzakladatel
urbanmaster.cz info@urbanmaster.cz 774 218 298

Ondřej nám pomohl od nuly vytvořit e-shop, který navíc spravuje a rozvíjí už přes 3 roky. Díky pozitivním výsledkům naší dlouhodobé spolupráce mohu Ondřeje a jeho služby doporučit.

Jiří Zima
jednatel a spoluzakladatel
bergsmith.com info@bergsmith.com 775 609 903

Potřeboval jsem vytvořit web na školení a poradenství v oblasti mzdového účetnictví. Pan Dušek dokázal vytvořit přehledný a moderní web, který mi nově v rámci podnikání pomáhá a umožňuje nabízet své služby online. Oceňuji hlavně vhodná doporučení po celou dobu spolupráce. Pokud chcete web, mohu na 100% doporučit, děkuji.

Jan Svatoň
jednatel
videomzdy.cz jan@videomzdy.cz

S Ondřejem jsme vytvářeli nový web pro naši firmu v oblasti renovací. Podařilo se nám více osamostatnit, protože web nám už během několika týdnů pomohl získat poptávky na nové zájemce. Mockrát děkujeme za spolupráci!

Vasyl Tyvodar
jednatel
renovatokna.cz info@renovatokna.cz

Poptával jsem tvorbu webu, loga a sérii videí pro osobní značku. Web se podařilo vyladit přesně podle představ a s výsledkem i průběhem spolupráce jsem velice spokojený. Ondra mě celým procesem hladce provedl od A do Z. Díky a doporučuji!

Ondřej Fait
konzultant
ondrejfait.com hello@ondrejfait.com

Ondra je skutečný profesionál nejen v oblastech své činnosti, ale i v přístupu ke klientům. Měl jsem problém s fungováním pluginu Elementor Header & Footer Builder. Problém našel, vyřešil a vysvětlil jeho podstatu. Mohu dát nejvyšší doporučení.

Dan Fellner
grafik, designér, 3D modelář, animátor a střihač

Děkuji Ondřejovi za pomoc při řešení problému s instalací OSClass. Byl jsem mile překvapený cenou a rychlostí vyřešení mého problému. Oceňuji, že Ondřej dokáže věci jednoduše vysvětlit i úplnému laikovi. Děkuji.

Lukáš Köhler