Doporučení z první ruky

Ondřej Dušek — webdesignér, tvůrce webů a e-shopů na platformě WordPress


Zobrazuji všech 10 doporučení

Objednali jsme si analýzu našeho e-shopu. Ondřej na našem webu objevil hned několik chyb a pomohl tak ke zlepšení. Potěšilo nás dodání analýzy nejen v uceleném dokumentu, ale také s trefnými postřehy ve formě komentovaného videa s vysvětlením. Díky analýze jsme s Ondřejem odkryli řadu slabých i silných míst na našem e-shopu. Přínosná byla hlavně konstruktivní kritika bez chození okolo. Komunikace naprosto bez problému. Spolupráci můžeme jen doporučit, děkujeme!

Jaroslav Fajt
spoluzakladatel
urbanmaster.cz info@urbanmaster.cz 774 218 298

Ondřej nám pomohl od nuly vytvořit e-shop, který navíc spravuje a rozvíjí už přes 3 roky. Díky pozitivním výsledkům naší dlouhodobé spolupráce mohu Ondřeje a jeho služby doporučit.

Jiří Zima
jednatel a spoluzakladatel
bergsmith.com info@bergsmith.com 775 609 903

Potřeboval jsem vytvořit web na školení a poradenství v oblasti mzdového účetnictví. Pan Dušek dokázal vytvořit přehledný a moderní web, který mi nově v rámci podnikání pomáhá a umožňuje nabízet své služby online. Oceňuji hlavně vhodná doporučení po celou dobu spolupráce. Pokud chcete web, mohu na 100% doporučit, děkuji.

Jan Svatoň
jednatel
videomzdy.cz jan@videomzdy.cz

S Ondřejem jsme vytvářeli nový web pro naši firmu v oblasti renovací. Podařilo se nám více osamostatnit, protože web nám už během několika týdnů pomohl získat poptávky na nové zájemce. Mockrát děkujeme za spolupráci!

Vasyl Tyvodar
jednatel
renovatokna.cz info@renovatokna.cz

Poptával jsem tvorbu webu, loga a sérii videí pro osobní značku. Web se podařilo vyladit přesně podle představ a s výsledkem i průběhem spolupráce jsem velice spokojený. Ondra mě celým procesem hladce provedl od A do Z. Díky a doporučuji!

Ondřej Fait
konzultant
ondrejfait.com hello@ondrejfait.com

Ondra je skutečný profesionál nejen v oblastech své činnosti, ale i v přístupu ke klientům. Měl jsem problém s fungováním pluginu Elementor Header & Footer Builder. Problém našel, vyřešil a vysvětlil jeho podstatu. Mohu dát nejvyšší doporučení.

Dan Fellner
grafik, designér, 3D modelář, animátor a střihač

Děkuji Ondřejovi za pomoc při řešení problému s instalací OSClass. Byl jsem mile překvapený cenou a rychlostí vyřešení mého problému. Oceňuji, že Ondřej dokáže věci jednoduše vysvětlit i úplnému laikovi. Děkuji.

Lukáš Köhler

Chtěla bych Ondřejovi moc poděkovat za vytvoření mých nových webových stránek. Původní záměr a mé očekávání bylo splněno na výbornou. Velmi oceňuji jeho trpělivost, ochotu, rychlost, komunikační schopnosti a cenné rady, které mi poskytoval po celou dobu spolupráce. Rovněž děkuji za celkový servis, jako například videa, které mi poskytl k tomu, abych se o web mohla starat sama. Jeho služby hodnotím jako nadstandardní. V případě další správy webových stránek se neváhám opět svěřit do rukou Ondry. Určitě doporučuji.

Ing. Zuzana Podnecká
zakladatelka Úsměv nebolí
usmevneboli.cz info@usmevneboli.cz 731 175 714

Potřeboval jsem nasměrovat, které služby prezentovat. Objednal jsem si tedy kontrolu webu, díky které jsem získal jasnou představu o tom, co zlepšit a upravit. Můžu vřele všem doporučit.

Michal N.
IT
nemecit.cz

Na Ondřeje Duška jsem narazil na YouTube a líbilo se mi jeho hodnocení webových stránek. Nedalo mi to a využil jsem jeho nabídky a nechal si zhodnotit web stránek naší firmy. Výstup, který jsem dostal, předčil mé očekávání. Dostal jsem dvě stránky nalezených chyb nebo nedostatků. Jednalo se zejména o chyby u prvků, které jsem do té doby ani jako chyby neviděl. Součástí bylo i video, kde byly chyby podrobněji popsány a okomentovány. S Ondřejem jsem komunikoval poprvé a zaujal mě jeho přístup i forma. Mohu směle říci, že komunikace proběhla velmi profesionálně, i když věděl, že poslat někomu tak obsažnou kritiku může vyvolat všemožné emoce. Ondřeje mohu jen doporučit, spousta firemních webů u nás, by si jeho kontrolu zasloužila a určitě by jim pomohla, tak jako mně.

David Hynek
jednatel společnosti DITOM Construction s.r.o.
ditom.cz ditom@ditom.cz 737 663 245