Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Ondřej Kormoš > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Ondřej Kormoš — webový návrhář

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Ondřej Kormoš:
Jsme moc rádi, že spolupracujeme s panem Ondřejem Kormošem. Jeho designy jsou skvělé (občas vyloženě krásné) a UI jednoduché. Výborně se s ním komunikuje a dodržuje dohody. Stačí mu pouze popis uživatelského problému, místo návrhu řešení a poradí si lépe, než bychom to zvládli my.

Team Sgarden

www.sgarden.cz
Moje spolupráce s panem Kormošem se týkala návrhu struktury webových stránek, tvorby wireframů celého systému a grafického designu vybraných stránek. Na spolupráci s ním oceňuji především důslednou analýzu mých potřeb, rychlost jednání a účelnost konečného návrhu.

Mgr. Hedvika Šimková

IT project manager at self-employed
hedvikasimkova.cz
Lidí, jako je pan Kormoš, není mnoho. Vše co připraví, je provedené precizně a promyšlené do detailu. To samé platí o komunikaci, která prostě nemá chybu. Jsem skutečně vděčný, že s někým takovým mohu spolupracovat.

Ondřej Smolek

bioalis.com
Spolupráce s Ondřejem probíhala na výbornou. Nebyla to má první zkušenost s tímto grafikem, a proto jsem věděl, že kvalita je samozřejmostí a termín bude dodržen. Nemám žádné výhrady z pohledu klienta. Těším se na další spolupráci.

Martin Krupauer

CEO ve společnosti ThemeJumper s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS