Mgr. Ondřej Svoboda

tvůrce videí pomocí AI, lektor přednášek o využití umělé inteligence v kreativní tvorbě

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR, Praha

🧙 Vnáším magii umělé inteligence do audiovizuální tvorby.

Prostřednictvím AI nástrojů vytvářím profesionálně působící videa, která sice vypadají produkčně nákladně, ale stojí zlomek toho, na kolik by jejich realizace vyšla ve skutečnosti.

Není problém udělat stylizované video ve specifických žánrech, jako je sci-fi, western, steampunk či retro. Díky tomu pak vaše značka, produkt nebo služba vynikne a vy zároveň ukážete, že jdete s dobou a orientujete se v současných trendech.

Nabízím také přednášky a workshopy zaměřené na využití umělé inteligence v kreativní tvorbě. Mám za sebou úspěšný webinář nabízející přehled nejzásadnějších nástrojů, vedení AI konference v Brně, a také celodenní školení o využití AI nástrojů pro vytváření zajímavého a poutavého vzdělávacího obsahu pro lidi z planetárií, science center a muzeí z celé ČR. O využití umělé inteligence školím i žáky a učitele na základních a středních školách.

Nástroje umělé inteligence zatím mají svá omezení, ale již dnes s nimi jde dosáhnout velmi překvapivých výsledků a poutavých videí. Videa, která jsem vytvořil, měla na sociálních sítích a v médiích vždy velký ohlas a vyústily v zajímavé spolupráce. Aktuálně dokonce rozjíždím projekt ohledně AI videí v tandemu s jednou českou televizní stanicí.

Fotogalerie

Přednáška ne téma Umělá inteligence (AI) v kreativní tvorbě

Pohybuji se na pomezí umění a technologií

První videa jsem začal vytvářet již před zhruba dvaceti lety, kdy jsme s kamarády natočili celovečerní komedii a několik kratších filmů. Všechny se těší mnoha pozitivním recenzím na ČSFD. Asi nejznámějším počinem je dabovaná parodie Pár Pařmenů z roku 2004, která se postupem času stala kultovní.

Vystudoval jsem Fakultu informatiky Masarykovy univerzity v Brně a 10 let pracoval v přední technologické firmě. Ve své tvorbě tak spojuji technologické znalosti a kreativitu, díky čemuž nabízím jedinečnou kombinaci dovedností, které vedou k ještě jedinečnějším výsledkům.

Nabídka služeb:

  • Tvorba videí za pomocí AI – kompletní audiovizuální dílo včetně AI hudby, AI voiceoveru, případně AI mluvících herců. Vhodné třeba pro prezentaci příběhu k produktům, službám, projektům nebo přípravě vizuálů k většímu audiovizuálnímu dílu. Díky využití AI nástrojů je možné vytvářet videa za zlomek ceny i času v porovnání s klasickou produkcí nebo VFX.
  • Přednášky a workshopy zaměřené na využití nástrojů umělé inteligence v kreativní tvorbě – pro reklamní agentury, video tvůrce, grafiky, marketéry, lektory, kreativce a všechny zájemce. Cena dle rozsahu a počtu účastníků.

Ukázky AI videí

Mgr. Ondřej Svoboda

Kontakty

Mgr. Ondřej Svoboda
Vilová 354
Všestary (Středočeský kraj)
251 63
Mobil:605 482 662
Email:ondrej.freedom@gmail.com
Web:www.cinemagic.cz
Facebook:ondrej.svoboda
Instagram:ondrej_svoboda
LinkedIn:ondrejfreedom
YouTube:ondrejsvoboda1
Účet:2950368019/3030
IČ:21217335

Doporučení
z první ruky

Příjemná atmosféra, obsahově zajímavá přednáška, skvělá možnost využít probírané postupy rovnou v praxi a poradit se s případnými problémy.

Ondřej Malík

odborný lektor planetária a laboratoří