Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondřej Zícha > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ondřej Zícha — specialista na PPC, Google Ads, Sklik a marketing na sociálních sítích

Zobrazuji č. 110 z celkem 14 doporučení prezentace Ondřej Zícha:
Spolupráce s Ondřejem na nastavení AdWords a Sklik reklamy pro naši firmu se zdravou výživou dopadla výborně. Spolupracujeme již více než rok. Rychlá a efektivní komunikace, stejně tak i samotné nastavení kampaní včetně různých seznamů remarketingu. Velmi ochotný a zároveň profesionální přístup.

Vašek Raiser

majitel společnosti Biovara.cz
www.biovara.cz ~ vasek.raiser@volny.cz ~ 608 704 883
Ondřej nám spravuje AdWords, Sklik i Facebook. Naše spolupráce trvá již osmý měsíc a všechny tři účty se někam posouvají. Oceňuji zejména novinky a pokročilé nastavení v účtech jako např. remarketing, video kampaně a video remarketing. Jednou za měsíc si zavoláme přes Skype a probereme, co se v účtu odehrálo a na čem se bude pracovat následující měsíc.

Ing. Jan Petr

CEO ve Vitalvibe.eu
www.vitalvibe.eu ~ jan@vitalvibe.cz ~ 777 15 66 77
Ondřeje mohu jen doporučit. Spolupracujeme více jak 2 roky a doufám, že ještě nějakou tu dobu naše spolupráce potrvá! Díky

Alejandra Marroquin

Co-Owner / Creative director ve společnosti Arquitectura & Diseno Interior
www.facebook.com/alejandramarroquinarqui… ~ amarroquin.arquitectos@gmail.com
Pan Zícha nám založil a spravuje AdWords u našich šesti webů: (www.karpex.cz, www.albumshop.cz, www.fotoramy.cz, www.fotoalbumy-fotoramy.sk, www.fotoramy-clipy.sk, www.re-books.cz). Oceňuji jak propojení AdWords a Google Analytics, tak A/B testování reklam ve všech našich účtech. S prací jsem spokojen. Mohu doporučit.

Karol Píry

ředitel společnosti KARPEX Bohemia, s.r.o.
www.albumshop.cz
Základními rysy spolupráce s Ondřejem jsou spolehlivost, rychlost a kreativita. Co si domluvíme, to udělá. Udělá to rychle a dobře. A navíc se nebojí zadání pozměnit, abychom dosáhli lepšího výsledku za (přinejhorším) stejné peníze. Raději ho nebudu moc víc doporučovat, aby na nás měl i v budoucnu čas a kapacitu ;)

Jan Ferjenčík st.

provozovatel e-shopu LAMIČKY
www.lamicky.cz ~ jeff@lamicky.cz ~ 722 535 533
Naše cestovní kancelář se specializuje na zájezdy po zemích EU. Ondřej přesně zacílil na naši cílovou skupinu mladých lidí se zájmem o netradiční cestování a již během prvního měsíce se nám díky AdWords naplnil celý další autobus mladých lidí. Takže Ondřeje jednoznačně doporučuji.

Alex Ilyash

Managing director
776 775 008
Pana Zíchu jednoznačně doporučuji. Nastavoval nám retargetingové seznamy v našem Sklik účtu. Již během prvního měsíce tvořil retargeting 44 % všech konverzí v Skliku.

Ing. Ladislav Halouzka

ředitel obchodu Obchod-boty.cz
www.obchod-boty.cz ~ info@obuvhalouzka.cz ~ 777 882 066
Naprostá dlouhodobá spokojenost! Komunikace, rychlost, vysvětlení, plnění limitů atd.

Mudr. Jan Rigo, Csc

CEO LevandeExport Limited
www.fashion4vip.org ~ levandeexport@seznam.cz
Výkonnostní marketing je v rukách Ondry opravdu zaměřený na výkon. V onlinu se pohybuje několik let a nasbíral mnoho zkušeností u nás i v zahraničí.

Barbora Zajptová

CEO MasakROI
www.masakroi.cz ~ bara@masakroi.cz ~ 774 775 201
Stručně a jasně řečeno: To, co bylo ve smlouvě, bylo v termínu splněno + jsme dostali ještě několik bonusů navíc (A/B test reklam, CPC experiment, dynamický remarketing). Děkuji a doporučuji dále.

David Menotti

Marketing Manager
www.cosmito.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS