Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Pavel Drábek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Pavel Drábek — PPC specialista

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Pavel Drábek:
Martin Havelka
S Pavlem jsem spolupracoval na několika projektech a jeho přehled v oblasti PPC a SEO je opravdu velký. Tipy jak upravit části HTML pro lepší vyhledávání, optimalizované PPC kampaně v AdWords, jen podtrhlo držení několika certifikátů.

Martin Havelka

webdesignér se zaměřením na kompletní realizaci webových stránek
S výsledky PPC reklamy jsme moc spokojení, jen holky na expedici nadávají, že nestíhají.

Valerie Barabášová

vedoucí marketingu SAELA s.r.o.
Spolupráce s Pavlem Drábkem nám přináší znatelné úspory za PPC a zvyšování efektivity při správě kampaní. Těšíme se na další spolupráci!

Bc. Miroslav Jirásek

jednatel, Acceler
acceler.cz
Ráda bych poděkovala Pavlu Drábkovi za výbornou spolupráci. Stará se nám o PPC kampaně, v současné době zkoušíme také účinnost remarketingu. Pavel je skutečný odborník, kampaně dovede správně nachystat a nastavit. Následně nám je dále spravuje a upravuje podle aktuální situace. Skvěle se s ním komunikuje a je na něj spolehnutí. Jsem moc ráda, že nám pomáhá prezentovat naši firmu.

Jana Zmrzlíková

majitelka jazykové školy Study Czech
www.studyczech.cz ~ jana@studyczech.cz ~ 607 393 782
S Pavlem spolupracujeme externě už asi rok. Zabýváme se tvorbou e-shopů na míru, in-house PPC specialistu bohužel nemáme. Pavel se skvěle osvědčil a stará se jak o PPC kampaně naší e-shopové platformy, tak jsme ho bez problémů zahrnuli i do práce pro některé z našich klientů (HodinkyEgo.cz, Moonpearls.cz, Mateza.cz). Klientům se stará o optimalizaci PPC kampaní a pravidelně také vyhodnocuje jejich efektivitu. Spolupráci vnímáme velmi pozitivně, Pavel je hodně flexibilní člověk a nikdy nebyl problém se s ním spojit nebo na něčem dohodnout. Mohu jenom doporučit.

Martin Prokeš

online marketing / e-commerce platforma
www.hubbr.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS