Doporučení z první ruky

Ing. Pavel Drábek — PPC specialista


Zobrazuji všech 9 doporučení

Martin Havelka

S Pavlem jsem spolupracoval na několika projektech a jeho přehled v oblasti PPC a SEO je opravdu velký. Tipy jak upravit části HTML pro lepší vyhledávání, optimalizované PPC kampaně v AdWords, jen podtrhlo držení několika certifikátů.

Martin Havelka
webdesignér se zaměřením na kompletní realizaci webových stránek

S výsledky PPC reklamy jsme moc spokojení, jen holky na expedici nadávají, že nestíhají.

Valerie Barabášová
vedoucí marketingu SAELA s.r.o.

Spolupráce s Pavlem Drábkem nám přináší znatelné úspory za PPC a zvyšování efektivity při správě kampaní. Těšíme se na další spolupráci!

Bc. Miroslav Jirásek
jednatel, Acceler
acceler.cz

Ráda bych poděkovala Pavlu Drábkovi za výbornou spolupráci. Stará se nám o PPC kampaně, v současné době zkoušíme také účinnost remarketingu. Pavel je skutečný odborník, kampaně dovede správně nachystat a nastavit. Následně nám je dále spravuje a upravuje podle aktuální situace. Skvěle se s ním komunikuje a je na něj spolehnutí. Jsem moc ráda, že nám pomáhá prezentovat naši firmu.

Jana Zmrzlíková
majitelka jazykové školy Study Czech
www.studyczech.cz jana@studyczech.cz 607 393 782

S Pavlem spolupracujeme externě už asi rok. Zabýváme se tvorbou e-shopů na míru, in-house PPC specialistu bohužel nemáme. Pavel se skvěle osvědčil a stará se jak o PPC kampaně naší e-shopové platformy, tak jsme ho bez problémů zahrnuli i do práce pro některé z našich klientů (HodinkyEgo.cz, Moonpearls.cz, Mateza.cz). Klientům se stará o optimalizaci PPC kampaní a pravidelně také vyhodnocuje jejich efektivitu. Spolupráci vnímáme velmi pozitivně, Pavel je hodně flexibilní člověk a nikdy nebyl problém se s ním spojit nebo na něčem dohodnout. Mohu jenom doporučit.

Martin Prokeš
online marketing / e-commerce platforma
www.hubbr.cz

S Pavlem se známe již řadu let. Když jsme v naší nově vzniklé firmě začali řešit propagaci a marketing, věděl jsem, že obrátit se na Pavla bude jedním z prvních kroků, protože je to profesionál na svém místě. Nemýlil jsem se. Na schůzce jsme probrali podrobně vše potřebné, co očekáváme od PPC propagace, naši cílovou skupinu. Brzy již kampaně běžely a návštěvnost webu začala vesele stoupat a návštěvníci byli opravdu relevantní. Jsme s Pavlovou prací i odborným přístupem velice spokojeni a spolupracujeme i nadále.

Tomáš Haubert
spoluzakladtel 2htech s.r.o.
2htech.cz haubert@2htech.cz 561 206 228

S panem Drábkem spolupracuji od roku 2014. Jedná se o profesionála PPC s přesahem do většiny oblastí online marketingu. V PPC, kde zaměstnanci renomovaných agentur pohořeli na vysokém poměru nákladu k objednávce, p. Drábek dokáže nastavit a spravovat dlouhodobě rentabilní kampaně. Pro nás navíc ve slovenštině a polštině. Zvládne dobře nastavit slevové srovnávače, poradit a zkontrolovat přechod na jinou doménu, výborně se orientuje i v oblasti SEO a ekonomice provozu eshopu. Investice do jeho práce se nám vždy vyplatila. Děkujeme!

Michal Stančo
zakladatel webu bundicky.cz
www.bundicky.cz michal.stanco@seznam.cz 736 665 947
Jan Mašín

S Pavlem spolupracuji řadu let a mohu potvrdit jeho přednosti jako jsou spolehlivost, komunikace a hlavně také zkušenosti. Pavla se nebojím doporučit svým klientům. Rád s ním budu spolupracovat i nadále. Díky za skvělou spolupráci.

Jan Mašín
webový a grafický designér

Jsme eshop pro geeky s cca 15 tisíci produkty na skladě, s pestrou nabídkou zboží a širokým rozpětím marže. Pro správu PPC nic jednoduchého. 🙂 Pavel Drábek se ujal tohoto nelehkého úkolu a staral se nám o naši reklamu v Google Ads a Skliku od roku 2019 až do června 2024. Provázel nás změnami reklamních účtů během rebrandingu, při spouštění slovenské lokalizace webu imago.sk, i při zavedení cenotvorby, kdy jsme řešili úpravu konverzních cílů a segmentaci produktů v PPC. Jeho zásluhou vždy vše proběhlo hladce bez větších potíží. Ačkoliv jsme letos sáhli po službách jiného správce PPC z důvodu změny požadavků na intenzitu a rozsah spolupráce, nemůžu říct, že bychom se loučili nespokojeni, právě naopak! Čeho si cením nejvíc?

 Spolehlivá domluva, ochota vyjít vstříc našim přáním. Poctivý profesionál. Pavel Drábek vše uvádí na rovinu, neslibuje nic, co by z jeho strany nebylo možné, nebo nedosáhlo na profesionální úroveň. Report a analýza výkonu reklamy tak, aby to pochopil i člověk mimo obor. Přehled o aktuálních trendech, ochota sdílet své know how a pomoct klientovi zorientovat se ve světě PPC.

Pavla Žižková
marketing pro imago tribe s.r.o.
imago.cz info@imago.cz 608 526 780