Doporučení z první ruky

Ing. Pavel Kastner — business intelligence konzultant, analytik a vývojář


Zobrazuji všech 6 doporučení

Ing. Jana Poláková Škrobánková

Pavel nám vyvíjel aplikaci pro efektivnější práci s časem zaměstnanců, jeho rozdělení do projektů, sledování dovolených apod. Nejenže aplikace skvěle funguje, což bych u objednané služby očekávala. Ale hlavně oceňuji Pavlovu spolehlivost, preciznost, zainteresovanost do projektu a proaktivní přístup. Je vidět, že Pavla práce s daty baví a mě bavilo s ním pracovat. Stručně řečeno: Spolupráci s ním mohu 100% doporučit.

S panem Kastnerem jsem spolupracoval jako CIO ve společnosti Jablotron Security a.s. na implementaci BI řešení QlikSense Server. Pan Kastner pro nás vypracoval kompletní BI aplikaci pro monitoring a řízení klíčových procesů. Součástí zadání bylo i napojení na ERP Helios Orange a řadu dalších interních informačních systémů a databází. Spolupráci hodnotím jako vynikající a velice efektivní, především díky jeho samostatnosti a analytickému myšlení. Implementace nám přinesla nové pohledy na naše data a značnou úsporu času mnoha vedoucím pracovníkům.

Jan Vrbovec
CIO, Jablotron Security
www.bezpecnostnicentrum.cz

S Pavlem jsem spolupracovala na vývoji prostředí, ve kterém bychom mohli přehledně a efektivně zobrazovat a filtrovat data z našich výzkumů. Se spoluprací jsem byla maximálně spokojená, Pavel je velmi chápavý a funkční řešení (včetně následných doplňků a dodělávek) dokázal navrhnout a zrealizovat rychle a bezchybně.

Michaela Raková
Content marketing strategy & company media production, Boomerang Communication
boomerang.agency

Pracuji jako manažer úseku technologií a komunikace ve společnosti Zásahová služba s.r.o. a s panem Kastnerem spolupracuji v současné době na automatizaci fakturace akcí, kterých je měsíčně provedeno více než 10.000. Dalším zadáním pro pana Kastnera bylo zpracovat detailní statistiky těchto akcí s různými náhledy. Spolupráce probíhá k naší naprosté spokojenosti. Díky panu Kastnerovi jsme zkrátili procesy ve firmě o desítky hodin a můžeme se věnovat našemu hlavnímu zájmu, kterým je zvyšování kvality poskytovaných služeb. Pan Kastner nám v mnoha ohledech „otevřel oči“ a díky svému analytickému myšlení je často o krok před námi, zadavateli. Spolupráci s panem Kastnerem mohu vřele doporučit.

Pavel Hořínek
manažer, KRUH - Zásahová služba
www.zasahovasluzba.cz

S Pavlem jsem pracoval zhruba 6 let. Znám spoustu BI analytiků a vývojářů, ale nikdo z nich není tak perfektně schopen rychle pochopit prostředí zákazníka, danou problematiku a přijít s řešením, které klientovi přinese vysokou přidanou hodnotu. Této jeho vlastnosti si cením naprosto nejvíce, protože je skutečně unikátní. Když se k tomu přidá jeho 100% nasazení, technický background a neutuchající touha věci zlepšovat, máte k dispozici člověka na data, o kterého nechcete přijít. Doporučuji všemi deseti.

Petr Polák
BI & AI Manager, CN Group CZ
www.cngroup.dk polakp@cngroup.dk

S Pavlem se nám skvěle spolupracuje. Vyzdvihl bych jeho spolehlivost, důvěru a partnerský přístup. Vždy se nejprve snaží přesně pochopit, co je naším cílem, a podle toho nám navrhne úpravy. Většinou jiné a lepší než bylo v našem zadání. Výrazně nám tak šetří náklady na následné úpravy a čas při tvorbě zadání. Pro rychle rostoucí firmu, která potřebuje přesný přehled o financích, produktech, zákaznících a maržích, je BI v Qliku s podporou Pavla optimální řešení. Zkusili jsme i jiné, ale žádný BI nástroj nebyl tak rychlý a jednoduchý na používání pro „méně“ technicky zdatné kolegy. Konečně dokážeme na základě těchto údajů činit konkrétní rozhodnutí v reálném čase.

Maroš Blahovec
spolumajitel Vydavatelstvi Taktik
www.etaktik.cz