Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Pavel Kastner > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Pavel Kastner — Business Intelligence (BI) analytik

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Pavel Kastner:
S panem Kastnerem jsem spolupracoval jako CIO ve společnosti Jablotron Security a.s. na implementaci BI řešení QlikSense Server. Pan Kastner pro nás vypracoval kompletní BI aplikaci pro monitoring a řízení klíčových procesů. Součástí zadání bylo i napojení na ERP Helios Orange a řadu dalších interních informačních systémů a databází. Spolupráci hodnotím jako vynikající a velice efektivní, především díky jeho samostatnosti a analytickému myšlení. Implementace nám přinesla nové pohledy na naše data a značnou úsporu času mnoha vedoucím pracovníkům.

Jan Vrbovec

vedoucí IT, Jablotron Security a.s.
www.bezpecnostnicentrum.cz
S Pavlem jsem spolupracovala na vývoji prostředí, ve kterém bychom mohli přehledně a efektivně zobrazovat a filtrovat data z našich výzkumů. Se spoluprací jsem byla maximálně spokojená, Pavel je velmi chápavý a funkční řešení (včetně následných doplňků a dodělávek) dokázal navrhnout a zrealizovat rychle a bezchybně.

Michaela Raková

content strategist, Boomerang Communication
Ing. Jana Poláková Škrobánková
Pavel nám vyvíjel aplikaci pro efektivnější práci s časem zaměstnanců, jeho rozdělení do projektů, sledování dovolených apod. Nejenže aplikace skvěle funguje, což bych u objednané služby očekávala. Ale hlavně oceňuji Pavlovu spolehlivost, preciznost, zainteresovanost do projektu a proaktivní přístup. Je vidět, že Pavla práce s daty baví a mě bavilo s ním pracovat. Stručně řečeno: Spolupráci s ním mohu 100% doporučit.

Ing. Jana Poláková Škrobánková

PPC specialistka
Pracuji jako manažer úseku technologií a komunikace ve společnosti Zásahová služba s.r.o. a s panem Kastnerem spolupracuji v současné době na automatizaci fakturace akcí, kterých je měsíčně provedeno více než 10.000. Dalším zadáním pro pana Kastnera bylo zpracovat detailní statistiky těchto akcí s různými náhledy. Spolupráce probíhá k naší naprosté spokojenosti. Díky panu Kastnerovi jsme zkrátili procesy ve firmě o desítky hodin a můžeme se věnovat našemu hlavnímu zájmu, kterým je zvyšování kvality poskytovaných služeb. Pan Kastner nám v mnoha ohledech „otevřel oči“ a díky svému analytickému myšlení je často o krok před námi, zadavateli. Spolupráci s panem Kastnerem mohu vřele doporučit.

Pavel Hořínek

manažer úseku technologií a komunikace ve společnosti Zásahová služba s.r.o.
www.zasahovasluzba.cz ~ pavel.horinek@zasahovasluzba.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS