Doporučení z první ruky

Pavel Lasák — lektor, konzultant a poradce pro program Microsoft Excel


Zobrazuji všech 8 doporučení

Pan Lasák je odborník, se kterým mám tu nejlepší zkušenost. Na úrovni jednání vystupuje velmi profesionálně, jeho rady jsou jasné, chování vstřícné a časové reakce okamžité. Určitě se na něj v budoucnu opět obrátím.

Mgr. Alena Krofiánová
překladatelka, tlumočnice a lektorka anglického jazyka
alena.krofianova@seznam.cz 773 550 616

Pan Pavel Lasák je profesionál. Vše mi srozumitelně a ochotně vysvětlil a odpověděl na všechny moje otázky. Lektorovi dávám jedničku s hvězdičkou.

Ivana Syslová

Lektory jsme se stali tak trochu všichni :-), ale Honza s Pavlem určitě zaslouží pochvalu za skvělé vedení diskuse a celkovou organizaci.

Kateřina Záleská

Lektor Pavel Lasák byl velmi příjemný, skvěle se přizpůsobil daným potřebám a byl schopen vysvětlit dané zadání.

Alena Šafaříková

Pavel Lasák mě naučil rychle a bravůrně ovládat Excel. Umím si teď dělat analytiku firmy ze všech úhlů a jsem nadšená. Pavel vás to naučí rychle a srozumitelně. Velké díky!

JUDr. Lucie Radkovičová
IT právnička a advokátka
www.radkovicova.cz lucie@radkovicova.cz 608 260 440

Pavel dokázal během pár minut přijít na řešení problémů, se kterými se ještě nesetkal. Kromě toho jeho nadšení pro data je nakažlivé a po konzultaci či školení s ním se doma s radostí vrhnete do tabulek. Rozhodně doporučuji!

Tomáš Londa
SEO konzultant

Pavel je naprosto skvělý poradce a lektor. Je skutečně velmi lidský, otevřený, ochotný a velmi dobře ví co dělá. Mohu ho s čistým svědomím doporučit. Je radost s Pavlem spolupracovat. Pavel má obrovský potenciál, a to díky tomu, že ho naplňuje, co dělá a jedinou motivací je on sám.

Ivana Konečná
obchodník, projektová manažerka, týmový parťák

Pavel je skutečný Excel profík, jehož záběr v této oblasti nemá konce :) Má dokonalý přehled, umí propojovat souvislosti a zná i praktická využití. Co ovšem považuji za nejdůležitější při tréninku/školení, je jeho otevřený přístup, trpělivost a lidskost. Žádný dotaz pro něj není hloupý, je vždy připraven naslouchat a cokoli polopaticky a rád vysvětlí i vícekrát – a taková kombinace se jen tak nevidí! Ať je takových školitelů více! Pavle, moc děkuji :)

Tereza Jassakova