Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Pavel Lorenc > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Pavel Lorenc — e-learning designér, lektor a konzultant e-learningových řešení

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Pavel Lorenc:
Spolupráce s panem Lorencem je výborná. Oceňuji především jeho profesionalitu v komunikaci (skvěle např. zvládá "laické" dotazy), a také rychlost a kreativitu při řešení složitých požadavků.

Mgr. Markéta Gajdošová

vedoucí e-learningu, Česká lékárna Holding a.s.
www.drmax.cz
S panem Lorencem jsme byli vždy maximálně spokojeni, jelikož svou práci vykonává velmi svědomitě a rychle. Jeho výsledky jsou opravdu precizní a na velmi vysoké úrovni.

Mgr. Zuzana Bergová

koordinátor projektu, Fond dalšího vzdělávání, příspěvková organizace Ministerstva práce a sociálních věcí ČR
S panem Lorencem spolupracuji řadu let a jsem velmi spokojen. Oceňuji především jeho kreativitu a rychlost zapracování našich požadavků. A hlavně je na něj vždy spolehnutí!!!

Petr Novák

jednatel, HOPE Jazykový servis, s.r.o.
Když jsme se rozhodovali o budoucí podobě našeho nového webu, hledali jsme někoho, kdo nám s jeho návrhem pomůže úplně od začátku. Pan Lorenc nám pomohl nejen s návrhem moderního designu, ale i jeho bezvadnou funkčností a obsahovou i grafickou přehledností. Naše spolupráce byla a dodnes zůstala velmi flexibilní a inspirativní. Děkujeme!

Ing. David Fortelný

ředitel společnosti, INTERSCREEN s.r.o
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS