Doporučení z první ruky

Bc. Pavel Novotný — konzultant online marketingu se specializací na SEO a PPC


Zobrazuji všech 8 doporučení

Hledali jsme vhodného dodavatele na vytvoření jednoduchého internetového obchodu za přijatelné peníze. Na základě referencí jsme vybrali ke spolupráci pana Novotného. S výsledkem jsme spokojeni a naše marketingová spolupráce probíhá dodnes.

Ondřej Smékal
jednatel
smekalondra@email.cz 737 289 528

Analýza webových stránek nám pomohla definovat nové kategorie a rozšíření původních, velmi jednoduchých stránek. Doplněný obsah je velmi bohatý a zákazníci jsou spokojeni. Celkově jsem s vaší prací velice spokojená.

Jitka Burianová
obchodní oddělení
www.ilbagno.cz jitka@ilbagno.cz

Spolupráce byla velmi dobrá a spolehlivá. S prací na umístění našich webů ve vyhledávačích jsem byla spokojená. Cenila jsem si nových nápadů jak propagovat stránky a jak využít internetové reklamy. Přehledný byl i měsíční report dosažených výsledků. Spolupráci bych ráda doporučila.

Martina Vachelová
Managing Director
www.unitravelgroup.cz martina@unitravelgroup.cz

Sháněli jsme firmu na redesign našich webových stránek a internetového obchodu. Na doporučení jsem kontaktovala pana Novotného a neudělala jsem chybu. Byly dodrženy termíny a sám nás urgoval o dodání podkladů. S výsledkem i s průběhem spolupráce jsme velmi spokojeni. Příležitostná spolupráce probíhá stále.

Zuzana Sloupová
jednatel
www.vid-el.cz elstroem@vid-el.cz 739 174 695

Máme zájem o spolupráci v oblasti marketingových aktivit. Nyní se soustředíme na frontend webu. Jakmile dokončíme všechny aktualizace, Pavla oslovíme.

Alex Hall
DuFFS footwear
alex@duffs.com

Pan Novotný pracuje velmi profesionálně a pro naši firmu je velkým přínosem.

Milan Schirlo
Jednatel
MycoMedica.cz info@mycomedica.cz 603 257 873

S Pavlem Novotným spolupracuji již přes šest let, což samo o sobě vypovídá o velké spokojenosti. První konzultace, neskutečně trefné rady při tvorbě webu a poté samotná tvorba -– vše velmi profesionální. Samostatnou kapitolou je marketing, reklama na internetu a SEO kvalita webu. Bez další nutné investice se náš web krátce po zveřejnění dostal na přední místa všech vyhledávačů. Doporučené PPC kampaně jsou kvalitní a přínosné. Pavel Novotný má velký přehled o aktuálním dění na internetu, v reklamě a v marketingu, proto naše spolupráce pokračuje formou konzultací a drobných úprav dodnes. Je to mladý odborník, na kterého se kdykoliv s důvěrou obracíme.

Markéta Salačová
Jednatel
www.salac.cz salac@salac.cz 728 674 593

Pavel s námi spolupracoval na SEO analýze pro jednoho z našich klientů. Přístup k práci měl Pavel profesionální a plně pochopil naše požadavky. Práci dokončil velmi kvalitně a včas. Rád ho doporučuji pro jakoukoli SEO práci.

John Lowe
Sales and Customer Service
www.fullstripe.com john@fullstripe.com 724 039 904