Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Pavel Novotný > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Pavel Novotný — konzultant online marketingu se specializací na SEO a PPC

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Bc. Pavel Novotný:
Hledali jsme vhodného dodavatele na vytvoření jednoduchého internetového obchodu za přijatelné peníze. Na základě referencí jsme vybrali ke spolupráci pana Novotného. S výsledkem jsme spokojeni a naše marketingová spolupráce probíhá dodnes.

Ondřej Smékal

jednatel
smekalondra@email.cz ~ 737 289 528
Analýza webových stránek nám pomohla definovat nové kategorie a rozšíření původních, velmi jednoduchých stránek. Doplněný obsah je velmi bohatý a zákazníci jsou spokojeni. Celkově jsem s vaší prací velice spokojená.

Jitka Burianová

obchodní oddělení
www.ilbagno.cz ~ jitka@ilbagno.cz
Spolupráce byla velmi dobrá a spolehlivá. S prací na umístění našich webů ve vyhledávačích jsem byla spokojená. Cenila jsem si nových nápadů jak propagovat stránky a jak využít internetové reklamy. Přehledný byl i měsíční report dosažených výsledků. Spolupráci bych ráda doporučila.

Martina Vachelová

Managing Director
www.unitravelgroup.cz ~ martina@unitravelgroup.cz
Sháněli jsme firmu na redesign našich webových stránek a internetového obchodu. Na doporučení jsem kontaktovala pana Novotného a neudělala jsem chybu. Byly dodrženy termíny a sám nás urgoval o dodání podkladů. S výsledkem i s průběhem spolupráce jsme velmi spokojeni. Příležitostná spolupráce probíhá stále.

Zuzana Sloupová

jednatel
www.vid-el.cz ~ elstroem@vid-el.cz ~ 739 174 695
Máme zájem o spolupráci v oblasti marketingových aktivit. Nyní se soustředíme na frontend webu. Jakmile dokončíme všechny aktualizace, Pavla oslovíme.

Alex Hall

DuFFS footwear
alex@duffs.com
Pan Novotný pracuje velmi profesionálně a pro naši firmu je velkým přínosem.

Milan Schirlo

Jednatel
MycoMedica.cz ~ info@mycomedica.cz ~ 603 257 873
S Pavlem Novotným spolupracuji již přes šest let, což samo o sobě vypovídá o velké spokojenosti. První konzultace, neskutečně trefné rady při tvorbě webu a poté samotná tvorba -– vše velmi profesionální. Samostatnou kapitolou je marketing, reklama na internetu a SEO kvalita webu. Bez další nutné investice se náš web krátce po zveřejnění dostal na přední místa všech vyhledávačů. Doporučené PPC kampaně jsou kvalitní a přínosné. Pavel Novotný má velký přehled o aktuálním dění na internetu, v reklamě a v marketingu, proto naše spolupráce pokračuje formou konzultací a drobných úprav dodnes. Je to mladý odborník, na kterého se kdykoliv s důvěrou obracíme.

Markéta Salačová

Jednatel
www.salac.cz ~ salac@salac.cz ~ 728 674 593
Pavel s námi spolupracoval na SEO analýze pro jednoho z našich klientů. Přístup k práci měl Pavel profesionální a plně pochopil naše požadavky. Práci dokončil velmi kvalitně a včas. Rád ho doporučuji pro jakoukoli SEO práci.

John Lowe

Sales and Customer Service
www.fullstripe.com ~ john@fullstripe.com ~ 724 039 904
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS