Doporučení z první ruky

Pavel Tlapák — výkonnostní online marketér se specializací na ziskovost a efektivitu e-shopů


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 17 doporučení

Z ročního průběhu kampaní mám radost. Oproti spolupráci se shopsysem děláme větší obraty s výrazně menším PNO, což je naprosto zásadní rozdíl! Čísla mluví jasně.

Alexis Papadopulos
majitel vLesku.cz
www.vlesku.cz alex@vlesku.cz 730 731 777‬

S panem Tlapákem spolupracujeme již několik let. Je to velmi platný člen našeho týmu. Pomáhá nám rozvíjet naše nápady a přináší kritické myšlení. Sám je velkým přínosem především protože přináší neustálé nápady na vylepšení eshopu a zákaznických služeb. S jeho pomocí se nám daří růst každý měsíc o desítky procent.

Tomáš Novotný
majitel Artisan.cz
www.artisan.cz novotny@artisan.cz 736 606 079‬

Pavel posunul náš eshop dopředu s pomocí UX, SEO, PPC a analytiky. Vždy rychle odpověděl na naše otázky a přidal více než pouhou zkušenost, aby se naše vágní myšlenky proměnily v pracovní řešení. Každý, kdo pracuje v e-commerce, potřebuje vedení k tajemnějším vodám tohoto neustále se měnícího prostředí. A my v Proximu máme štěstí, že Pavel je náš průvodce.

Vojtěch Ptáček
ProBazen.cz
www.probazen.com ptacek@proxim.cz 725 916 410‬

Každoroční růst v řádu vyšších desítek až stovek procent během několikaleté spolupráce s Pavlem mluví za vše.

Jiří Urbánek
majitel FORLIVING.cz
www.nabytek-forliving.cz jirka@nabytek-forliving.cz

Spolupráci s Pavlem mohu jen doporučit. Je to profesionál s velkým přehledem napříč celým on-line marketingem. Díky svým rozsáhlým zkušenostem umí dobře poradit jak při volbě, tak následné realizaci zvolené on-line marketingové strategie. Své znalosti neustále rozvíjí a k jeho velkým benefitům patří dodržování slíbených termínů.

Petr Nacházel
Marketing specialist v KetoDiet.cz
nachazel78@gmail.com

Na začátku nám Pavel nejvíce pomohl s ušetřením peněz za kredit v PPC se stejným výsledkem přijatých objednávek. Následně jsme se zaměřili na jejich růst. Nyní s Pavlem spolupracujeme už na 6 e-shopech.

Petr Bílý
majitel ProfiKvetinace.cz
www.profikvetinace.cz petr.bily@flowerservice.cz

Měl jsem možnost s Pavlem hovořit 20 minut. Můžu říci, že to bylo mých nejlépe investovaných 20 minut vůbec. Každému, kdo si neví rady a potřebuje nakopnout, doporučuji konzultaci s Pavlem.

Vit Schaffarczik
www.schaffarczik.cz

Musím upřímně Pavlovi poděkovat, protože mi pomohl ujasnit, jak mají vypadat emailové kampaně, přistávací stránka pro návštěvníky e-shopu a jak přistupovat k práci s Facebookem. Po rozhovoru mám ucelenější představu, kam se bude ubírat můj byznys.

Michal Šatara

Pavel Tlapák je konstruktivní a má věcné znalosti. Rád poradí.

Ruslan Skopal
Coowner v Trenýrkárna.cz
www.trenyrkarna.cz

Od Pavla jsem z auditu dostal neskutečný výčet zpětné vazby od UX až po Google Ads. Nešlo pouze o pár doporučení, ale o opravdu komplexní pohled do zákulisí našeho e-shopu. Nyní mě čeká vše postupně projít a zapracovat, ale těším se na to, protože s takhle podrobnou zpětnou vazbou je radost dál pracovat.

Ondřej Vrabec
majitel ZahradníZábava.cz
eshop.zahradnizabava.cz info@zahradnizabava.cz