Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Peter Kratochvíl > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Peter Kratochvíl — PPC konzultant s přesahem do online a offline marketingu

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Ing. Peter Kratochvíl:
S panem Petrem Kratochvílem spolupracovala naše firma ENPRAG s.r.o. dlouhá léta za jeho působení v prestižní marketingové agentuře H1.cz. Byli jsme naprosto spokojeni s jeho profesionálními službami, které nám v PPC reklamě během této doby poskytoval, a tím pozvedl její úroveň na ten nejvyšší stupeň. Měsíční ukazatele byly podle pravidelných měsíčních reportů stále lepší a lepší a naše firma díky tomu celou dobu profitovala a profituje dodnes. Velkou váhu a přínos měly jeho zkušenosti i v jiných oblastech marketingu a i přes obrovskou profesionalitu zůstával jeho přístup stále skromný a lidsky velmi příjemný. Můžeme proto jeho služby opravdu vřele doporučit.

Ladislav Kroupa

jednatel společnosti ENPRAG
www.kovovynabytek.cz
Spolupráce s Gradou není v mnoha ohledech jednoduchá. Jsme nároční. Peter si ale od prvního okamžiku, co s námi začal spolupracovat, vysloužil respekt za svůj klidný, věcný a kreativní přístup, korunovaný velmi dobrými výsledky PPC kampaní, které pro nás spravoval. Vezmu-li v úvahu i to, že se všechna naše setkání odehrávala ve velmi srdečné atmosféře, nemohu než Petrovi poděkovat za práci, kterou pro nás vykonal a pokud by se v budoucnu rozhodl vrátit se do týmu, který s námi spolupracuje, velmi rád ho opět přivítám zpět.

Mgr. Marek Kraucher

vedoucí e-shopu www.grada.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS