Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. arch. Peter Uradník > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. arch. Peter Uradník — architekt a CG artist

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. arch. Peter Uradník:
Pan architekt Uradník má skvělé prostorové cítění. Zapojil se do mého projektu domu 5+kk, kde chytrým uložením schodiště a citlivou změnou dispozice místností minimalizoval chodby a tím zvětšil prostory obytných místností. Můžu jen doporučit.

Jozef Šatanek

satanek.jozef@gmail.com
Pokud máte zájem se pustit do novostavby, rád bych vám doporučil Petra Uradnika. S návrhem domu a dispozičním řešením nám splnil představy o moderním bydlení, kde se pěkně ukázala velká prosvětlená schodišťová hala, velký obývací pokoj prosvětlil velkým prosklením a dobře osazenou terasou na garáži. Mohu jen doporučit.

Peter Polťák

S panem architektem jsme spolupracovali na projektu našeho rodinného domu. Se spoluprací jsme byli velmi spokojeni. Uvažuje prakticky a hledá cenově přijatelná řešení. Vzhledem k tomu, že žijeme každý v jiném městě, schůzky probíhaly přes internet i ve večerních hodinách poté, co jsme uložili spát malou dcerku, což je také velké plus.

Petra Pašová

S panem Uradníkem jsme se potkali při hledání vhodného domu pro naši rodinu. Dům byl navržen jako typový, ale některé věci nám v něm nevyhovovaly. Pan architekt nám skvěle poradil, udělal nové návrhy a schůzky jsme si domlouvali buď osobně nebo přes video hovory, co nakonec vyhovovalo oběma stranám víc (máme malé děti a nemáme běžně hlídání). Nakonec jsme se domluvili i na návrzích interiéru, které nám hodně pomohly v představě, jak budou konkrétní místnosti ve finále vypadat. S panem architektem se nám spolupracuje velice příjemně, je spolehlivý a má cítění, netlačí klienta do zbytečností, přemýšlí prakticky a má dobrý vkus, umí poradit v různých oblastech. Snaží se najít levnější řešení, nám třeba navrhoval koupelny a myslím si, že jsme se shodli hlavně na mojí představě a taky na celkové ceně, kterou jsme chtěli do obkladů a sanity investovat. Pana Uradníka doporučuji, věřím, že jeho služeb ještě využijeme, až děti trochu vyrostou a budeme jim třeba měnit dětské pokoje.

Jana Blichová

matka 3 dětí
janakmotorkova@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS