Doporučení z první ruky

Ing. arch. Peter Uradník — architekt a CG artist


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Pan architekt Uradník má skvělé prostorové cítění. Zapojil se do mého projektu domu 5+kk, kde chytrým uložením schodiště a citlivou změnou dispozice místností minimalizoval chodby a tím zvětšil prostory obytných místností. Můžu jen doporučit.

Jozef Šatanek

Pokud máte zájem se pustit do novostavby, rád bych vám doporučil Petra Uradnika. S návrhem domu a dispozičním řešením nám splnil představy o moderním bydlení, kde se pěkně ukázala velká prosvětlená schodišťová hala, velký obývací pokoj prosvětlil velkým prosklením a dobře osazenou terasou na garáži. Mohu jen doporučit.

Peter Polťák

S panem architektem jsme spolupracovali na projektu našeho rodinného domu. Se spoluprací jsme byli velmi spokojeni. Uvažuje prakticky a hledá cenově přijatelná řešení. Vzhledem k tomu, že žijeme každý v jiném městě, schůzky probíhaly přes internet i ve večerních hodinách poté, co jsme uložili spát malou dcerku, což je také velké plus.

Petra Pašová

S panem Uradníkem jsme se potkali při hledání vhodného domu pro naši rodinu. Dům byl navržen jako typový, ale některé věci nám v něm nevyhovovaly. Pan architekt nám skvěle poradil, udělal nové návrhy a schůzky jsme si domlouvali buď osobně nebo přes video hovory, co nakonec vyhovovalo oběma stranám víc (máme malé děti a nemáme běžně hlídání). Nakonec jsme se domluvili i na návrzích interiéru, které nám hodně pomohly v představě, jak budou konkrétní místnosti ve finále vypadat. S panem architektem se nám spolupracuje velice příjemně, je spolehlivý a má cítění, netlačí klienta do zbytečností, přemýšlí prakticky a má dobrý vkus, umí poradit v různých oblastech. Snaží se najít levnější řešení, nám třeba navrhoval koupelny a myslím si, že jsme se shodli hlavně na mojí představě a taky na celkové ceně, kterou jsme chtěli do obkladů a sanity investovat. Pana Uradníka doporučuji, věřím, že jeho služeb ještě využijeme, až děti trochu vyrostou a budeme jim třeba měnit dětské pokoje.

Jana Blichová
matka 3 dětí

Doporučuji pana Ing. arch. Uradníka, je to precizní architekt, který jde do detailů. Pro mě dělal projekt rodinného domu. Velká spokojenost s návrhem projektu, komunikací a konzultacemi po dobu projektu, ale i po ní. Děkuji a vřele doporučuji.

Marek Belkoťák

S panem Ing. arch. Petrem Uradníkem jsme spolupracovali na návrhu a realizaci projektu našeho rodinného domu. S jeho prací a komunikací jsme byli velmi spokojeni. Nabízí velké množství návrhů a alternativ, a také má velké prostorové vidění. Přátelský přístup a množství rad a doporučení i po předání projektu. Děkujeme za spolupráci a doporučujeme.

Peter Kovaľ

Náš výbor SVJ řešil s panem Uradníkem několik otázek týkajících se jednak ryze stavebně-technického rázu našeho bytového domu – skryté vady, reklamace, stavební řešení atd. Taktéž nás pan Uradník osobně doprovodil na stavební úřad a nahlížel s námi do spisů a dokumentací a dokázal nám (laikům) lidsky vysvětlit stavební problematiku. Samostatně pak dokázal obstarat potřebné listiny z obsáhlé stavební dokumentace. Dále jsme s panem Uradníkem konzultovali okolí našeho bytového domu. Pan Uradník nám zpracoval velmi zajímavou analýzu z různých pohledů, včetně např. metropolitního plánu, územního rozvoje, územních a stavebních řízení, což nám pomáhá při dalších aktivitách. Spolupráci s panem Uradníkem si pochvalujeme a s důvěrou se na něj obracíme. Pana Uradníka tak můžeme jen doporučit.

Václav Dlouhý
místopředseda SVJ Mozartova
606 322 493

Pan Uradník nám navrhoval rodinný dům. Poslouchal naše požadavky a snažil se všem vyhovět. Pokud se nám něco nelíbilo, přišel s úpravou či další variantou. Snažil se najít cenově přijatelné řešení. Se spoluprací jsme byli spokojeni a rádi ho doporučíme.

Magda Škrobánková

Peter nám zpracoval studii rodinného domu a s jeho prací jsme velice spokojeni. Vzhledem k našemu rozpočtu nám navrhnul úsporná řešení a dal nám tipy na kvalitní, ale cenově dostupné dodavatele. Ochotně nám také poradil, na co si dát pozor při samotné stavbě domu. Jde vidět, že ho zpracování návrhů rodinných domů velice baví. Při zpracování návrhu je velice precizní a dbá na detaily. Ochotně zapracoval naše připomínky nebo doporučil alternativní řešení. Pokud bude někdo z našich známých plánovat stavbu RD, rozhodně doporučíme spolupráci s Ing. arch. Peterem Uradníkem.

Natálie Jarušková
nat.jaruskova@seznam.cz

S Petrem se znám od dob střední školy. Od začátku jsem ho bral jako inteligentního a rozumně smýšlejícího člověka a nepřekvapilo mě ani to, když pokračoval na vysoké škole stavebního zaměření a vystudoval architekturu, v které dosud působí. Obrátil jsem se na něj kvůli poradenství a konzultaci v oblasti projektování nízkoenergetických montovaných domů a to přímo na projektu novostavby mého domu. Při konzultaci projektu (který nevypracoval on) jsme zjistili různé nedostatky a to hlavně ve fasádním systému, kde projektant použil skladbu, která se v těchto stavbách již moc nepoužívá a celá konstrukce takové stavby je kvůli tomu náchylná k poškození vlhkostí. Následně na to doporučil adekvátní skladbu a realizátor, který realizoval fasádu, to jen schválil, za což mu děkuji.

Ing. Miroslav Kubačka
obchodní zástupce