Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. arch. Peter Uradník > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. arch. Peter Uradník — architekt a CG artist

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. arch. Peter Uradník:
Pan architekt Uradník má skvělé prostorové cítění. Zapojil se do mého projektu domu 5+kk, kde chytrým uložením schodiště a citlivou změnou dispozice místností minimalizoval chodby a tím zvětšil prostory obytných místností. Můžu jen doporučit.

Jozef Šatanek

satanek.jozef@gmail.com
Pokud máte zájem se pustit do novostavby, rád bych vám doporučil Petra Uradnika. S návrhem domu a dispozičním řešením nám splnil představy o moderním bydlení, kde se pěkně ukázala velká prosvětlená schodišťová hala, velký obývací pokoj prosvětlil velkým prosklením a dobře osazenou terasou na garáži. Mohu jen doporučit.

Peter Polťák

S panem architektem jsme spolupracovali na projektu našeho rodinného domu. Se spoluprací jsme byli velmi spokojeni. Uvažuje prakticky a hledá cenově přijatelná řešení. Vzhledem k tomu, že žijeme každý v jiném městě, schůzky probíhaly přes internet i ve večerních hodinách poté, co jsme uložili spát malou dcerku, což je také velké plus.

Petra Pašová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS