Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. arch. Peter Uradník > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. arch. Peter Uradník — architekt a CG artist

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Ing. arch. Peter Uradník:
Pan architekt Uradník má skvělé prostorové cítění. Zapojil se do mého projektu domu 5+kk, kde chytrým uložením schodiště a citlivou změnou dispozice místností minimalizoval chodby a tím zvětšil prostory obytných místností. Můžu jen doporučit.

Jozef Šatanek

Pokud máte zájem se pustit do novostavby, rád bych vám doporučil Petra Uradnika. S návrhem domu a dispozičním řešením nám splnil představy o moderním bydlení, kde se pěkně ukázala velká prosvětlená schodišťová hala, velký obývací pokoj prosvětlil velkým prosklením a dobře osazenou terasou na garáži. Mohu jen doporučit.

Peter Polťák

S panem architektem jsme spolupracovali na projektu našeho rodinného domu. Se spoluprací jsme byli velmi spokojeni. Uvažuje prakticky a hledá cenově přijatelná řešení. Vzhledem k tomu, že žijeme každý v jiném městě, schůzky probíhaly přes internet i ve večerních hodinách poté, co jsme uložili spát malou dcerku, což je také velké plus.

Petra Pašová

S panem Uradníkem jsme se potkali při hledání vhodného domu pro naši rodinu. Dům byl navržen jako typový, ale některé věci nám v něm nevyhovovaly. Pan architekt nám skvěle poradil, udělal nové návrhy a schůzky jsme si domlouvali buď osobně nebo přes video hovory, co nakonec vyhovovalo oběma stranám víc (máme malé děti a nemáme běžně hlídání). Nakonec jsme se domluvili i na návrzích interiéru, které nám hodně pomohly v představě, jak budou konkrétní místnosti ve finále vypadat. S panem architektem se nám spolupracuje velice příjemně, je spolehlivý a má cítění, netlačí klienta do zbytečností, přemýšlí prakticky a má dobrý vkus, umí poradit v různých oblastech. Snaží se najít levnější řešení, nám třeba navrhoval koupelny a myslím si, že jsme se shodli hlavně na mojí představě a taky na celkové ceně, kterou jsme chtěli do obkladů a sanity investovat. Pana Uradníka doporučuji, věřím, že jeho služeb ještě využijeme, až děti trochu vyrostou a budeme jim třeba měnit dětské pokoje.

Jana Blichová

matka 3 dětí
Doporučuji pana Ing. arch. Uradníka, je to precizní architekt, který jde do detailů. Pro mě dělal projekt rodinného domu. Velká spokojenost s návrhem projektu, komunikací a konzultacemi po dobu projektu, ale i po ní. Děkuji a vřele doporučuji.

Marek Belkoťák

S panem Ing. arch. Petrem Uradníkem jsme spolupracovali na návrhu a realizaci projektu našeho rodinného domu. S jeho prací a komunikací jsme byli velmi spokojeni. Nabízí velké množství návrhů a alternativ, a také má velké prostorové vidění. Přátelský přístup a množství rad a doporučení i po předání projektu. Děkujeme za spolupráci a doporučujeme.

Peter Kovaľ

Náš výbor SVJ řešil s panem Uradníkem několik otázek týkajících se jednak ryze stavebně-technického rázu našeho bytového domu – skryté vady, reklamace, stavební řešení atd. Taktéž nás pan Uradník osobně doprovodil na stavební úřad a nahlížel s námi do spisů a dokumentací a dokázal nám (laikům) lidsky vysvětlit stavební problematiku. Samostatně pak dokázal obstarat potřebné listiny z obsáhlé stavební dokumentace. Dále jsme s panem Uradníkem konzultovali okolí našeho bytového domu. Pan Uradník nám zpracoval velmi zajímavou analýzu z různých pohledů, včetně např. metropolitního plánu, územního rozvoje, územních a stavebních řízení, což nám pomáhá při dalších aktivitách. Spolupráci s panem Uradníkem si pochvalujeme a s důvěrou se na něj obracíme. Pana Uradníka tak můžeme jen doporučit.

Václav Dlouhý

místopředseda SVJ Mozartova
606 322 493
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS