Doporučení z první ruky

Petr Bartoš — seniorní správce a architekt na platformě Microsoft


Zobrazuji všechna 4 doporučení

S Petrem spolupracujeme delší dobu. Staví a spravuje naši virtuální infrastrukturu i svět Microsoft 365. Stará se o security a odolnost. Přináší nám různé užitečné nástroje, které jsme dřív neměli. Je velmi ochotný a dobře se s ním komunikuje. Jako vývojáři si ceníme, že také rád programuje, takže automatizacemi šetří práci.

Karel Jelínek
CEO, Aristotelos
aristotelos.com

Petr je tichá voda, která mele břehy. Skrývá v sobě obrovský potenciál, který není na první pohled vidět. Možná na poprvé uvidíte jen zkušeného ajťáka, který výborně rozumí své práci, je týmový hráč, je neskutečně šikovný, přichází s novými nápady, nebojí se neotřelých řešení, a zároveň přitom dbá na IT bezpečnostní hlediska. Pokud mu věnujete chvilku pozornosti, tak spatříte i dobrého manažera, který umí rozdělovat práci, řídit tým, poradit nebo dotáhnout složité věci k dobrému výsledku, možná si všimnete i jeho leadrovských stránek, které zabezpečí v týmu jasnou cestu k cíli. A pokud se podíváte vícekrát, tak se před vámi objeví skvělý kamarád, táta dvou dětí, člověk, kterému nejsou ostatní okolo lhostejní.

Marek Vozka
provozní ředitel, Člověk v tísni

Petr Bartoš se stal pro mě a moji práci nepostradatelným po dobu více jak 10 let. Nejednou sám přišel s nápady různých vylepšení. Nepamatuji si, že by něco nedokázal vyřešit. Nebo, že by něco trvalo déle než pár dní. Případné „poruchy“ řešil okamžitě, v řádu hodin.

Miloš Gruber

Bez Petra Bartoše by náš úspěšný webshop neexistoval. Vyřešil řadu technických problémů a i díky němu jsme se několikrát stali finalisty webshop roku na Heuréce. Kvalitní a kreativní řešení nestandardních požadavků vyplývající z našeho hudebního a kulturního sektoru je jeho velkou předností.

Milan Páleš
spolumajitel, indies.eu