Doporučení z první ruky

Ing. Petr Blahoš — programátor se zaměřením na informační systémy ve výrobě


Zobrazuji všech 6 doporučení

S Petrem spolupracujeme již několik let. Naše spolupráce se týká především sledovatelnosti procesů ve výrobě. Protože jsme výrobní firma, pozorujeme výrobu od A do Z. Tj. od načítání barkódů jednotlivých položek, přes zaznamenávání každého postupu konkrétních pracovníků, až po následnou tvorbu různých analýz ze sledovaných dat. Na Petrovi si ceníme především jeho několikaletých zkušeností, profesionality, pečlivosti a v neposlední řadě i trpělivosti. Na naše požadavky reaguje pružně a na profesionální úrovni. Dokáže vždy navrhnout takové řešení dané situace, které splňuje naše požadavky. Děkujeme za spolupráci a Petrovo služby jedině doporučujeme.

Rudolf B.
zakázkové osazování DPS ve firmě Top Power s.r.o.
www.toppower.cz rudolf.bednar@toppower.cz

S panem Blahošem spolupracujeme aktuálně na třetím projektu v oblasti načítání bar kódů osazených DPS a následného exportu do ERP systému. Jeho řešení a hlavně přístup je vždy profesionální. Velmi oceňujeme jeho flexibilitu v řešení všech úkolů. Na naše zadání vždy reaguje operativně. Doporučuji!!!

Michal Volek
vedoucí výroby ve výrobní společnosti zaměřené na osazování plošných spojů
www.ilv.eu michal.volek@ilv.cz

S Petrem mám jen pozitivní zkušenosti. Společně jsme před 8 lety vytvořili SEO Profesionál Toolbar pro Firefox a Chrome, který byl ve své nejvyšší slávě používaný více jak 20 000 uživateli po celém světě. Petr systematicky a pečlivě naprogramoval nástroj dle návrhu a zaštiťoval také jeho technickou podporu. Je to poctivý a pracovitý člověk, mohu jen doporučit.

Miroslav Stibůrek
majitel ateliéru Miroslavo
www.miroslavo.com hola@miroslavo.com

S Petrem Blahošem úspěšně spolupracujeme již několik let. Vytvořil pro nás databázově orientovaný systém s aplikačním rozhraním a webovým uživatelským přístupem, který slouží pro řízení procesů a kvality výroby našich palubních jednotek. Dále pro nás vytvořil obdobný systém pro servis palubních jednotek. Oba tyto systémy Petr aktivně spravuje a postupně rozšiřuje o požadované funkce. Na všechny naše požadavky reaguje rychle a profesionálně. S kvalitou jeho produktů a služeb jsme velice spokojeni. Můžeme ho jedině doporučit!

Zdeněk Pála
vedoucí embedded systémů ve společnosti TollNet a.s.
www.tollnet.cz zdenek.pala@tollnet.cz 724 261 825

S panem Petrem Blahošem máme výbornou pracovní i lidskou zkušenost v rámci vývoje našeho skladovacího SW. Spolupráce je bezproblémová, kladně hodnotíme zejména konstruktivní přístup k tvorbě zadání a pružnost reakce na změny či doplnění ve vývoji SW.

Luboš Nerud
Senior Project Manager
annexnet.cz nerud@annexnet.cz

Vřele doporučuju. Pana Blahoše jsem oslovil s nabídkou programování poměrně velmi atypického SW (font convertoru a customizeru) a byl jsem z celé spolupráce upřímně nadšen. Jak z přístupu k problematice (hodně věcí bylo třeba zjišťovat a doučit se), tak z naprosto bezproblémové komunikace a v neposlední řadě z předaného řešení, které odpovídalo očekáváním.

Tomáš Langer
frontend-developer
netvarec.ooo