Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Petr Blahoš > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Petr Blahoš — programátor se zaměřením na informační systémy ve výrobě

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. Petr Blahoš:
S Petrem spolupracujeme již několik let. Naše spolupráce se týká především sledovatelnosti procesů ve výrobě. Protože jsme výrobní firma, pozorujeme výrobu od A do Z. Tj. od načítání barkódů jednotlivých položek, přes zaznamenávání každého postupu konkrétních pracovníků, až po následnou tvorbu různých analýz ze sledovaných dat. Na Petrovi si ceníme především jeho několikaletých zkušeností, profesionality, pečlivosti a v neposlední řadě i trpělivosti. Na naše požadavky reaguje pružně a na profesionální úrovni. Dokáže vždy navrhnout takové řešení dané situace, které splňuje naše požadavky. Děkujeme za spolupráci a Petrovo služby jedině doporučujeme.

Rudolf B.

zakázkové osazování DPS ve firmě Top Power s.r.o.
www.toppower.cz ~ rudolf.bednar@toppower.cz
S panem Blahošem spolupracujeme aktuálně na třetím projektu v oblasti načítání bar kódů osazených DPS a následného exportu do ERP systému. Jeho řešení a hlavně přístup je vždy profesionální. Velmi oceňujeme jeho flexibilitu v řešení všech úkolů. Na naše zadání vždy reaguje operativně. Doporučuji!!!

Michal Volek

vedoucí výroby ve výrobní společnosti zaměřené na osazování plošných spojů
www.ilv.eu ~ michal.volek@ilv.cz
S Petrem mám jen pozitivní zkušenosti. Společně jsme před 8 lety vytvořili SEO Profesionál Toolbar pro Firefox a Chrome, který byl ve své nejvyšší slávě používaný více jak 20 000 uživateli po celém světě. Petr systematicky a pečlivě naprogramoval nástroj dle návrhu a zaštiťoval také jeho technickou podporu. Je to poctivý a pracovitý člověk, mohu jen doporučit.

Miroslav Stibůrek

majitel ateliéru Miroslavo
www.miroslavo.com ~ hola@miroslavo.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS