Doporučení z první ruky

Petr Gremlica — grafik, kodér a projektový manažer v oblasti vývoje webových stránek


Zobrazuji všech 10 doporučení

Ing. Jindřich Fáborský

Byl jsem skutečně velmi překvapen úrovní profesionality, pečlivosti a spolehlivosti, kterou HexaDesign vykazuje při tvorbě webových projektů Marketing Festivalu. Já i můj tým jsme opravdu velmi spokojení.

Ing. Jindřich Fáborský
pořadatel konference Marketing Festival, konzultant e-commerce, marketingu a event managementu
Mgr. Ing. Michal Hanych, LLM

Profesionální a čistá práce. S výsledky jsem spokojený a určitě budeme spolupracovat i do budoucna.

Mgr. Ing. Michal Hanych, LLM
daňový právník

Chtěl jsem jen jednoduchý, intuitivní a dobře vypadající web, který by co nejlépe vystihoval to, co děláme. Hned po první schůzce jsem poznal, že pro kluky z HexaDesign je každá zakázka originál. Pokud se necháte strhnout jejich kreativním pracovním nasazením, může se vám stát, že budete chtít po dokončení jednoho webu zakládat další a další... ale proč ne, když to je tak jednoduché.

Petr Žůrek
Event Jazz

Nejvíc oceňuji rychlost a flexibilitu - v našem dynamickém odvětví velmi důležité vlastnosti. Tým HexaDesignu vždy obratem vyřeší všechny mé požadavky a perfektně zpracuje jakýkoli nápad.

Eva Knirschová
Reshoper

S Petrem se dobře spolupracuje, protože je rychlý a má trpělivost reagovat na připomínky zákazníka. Na druhou stranu si ale umí prosadit i svůj názor, což je ku prospěchu díla.

Robert Kudela
Chropyňská strojírna

Na spolupráci oceňuji především flexibilitu a schopnost dodat i v krátkých termínech kreativní a nápaditou grafiku.

Kristina Synek
Albatros Media a.s.

Když chcete rozjet nový web, nebo překopat ten starý, je Petr Gremlica správná volba. Do mraku myšlenek vnese řád. Váš byznys přetaví v profesionální a intuitivně přístupnou internetovou prezentaci. To vše ve šmrncovním designovém kabátě. Palec nahoru.

Karel Toman
autor obsahu webu Kamnářství Sorn

Obrátil jsem se na pana Gremlicu s prosbou vyhotovení webové prezentace naší projekční kanceláře. Pan Gremlica pečlivě vyposlechl všechny naše představy, vše konzultoval, koordinoval práci všech svých kolegů, předkládal varianty a vše ochotně vysvětloval. Dále nám pomohl se spuštěním stránek www.damprojekt.cz, včetně emailu v mobilu, zpracovali návrh reklamních plachet, potisku auta, vizitek či štítku na dveře. Se službami jsme velice spokojení. Lidský a profesionální přístup.

David Pivec
Damprojekt

S panem Gremlicou spolupracujeme již 10 let. A velmi nás to baví nejen pro jeho zajímavé grafické návrhy a podněty, ale i pro jeho rychlost s jakou návrhy předkládá. Jsme rádi, že je naším dvorním grafikem.

ICLic. Mgr. Jan Rozek
rodinné vinařství Perla Vín

S Petrem Gremlicou spolupracujeme už od roku 2011. Petr je autorem grafické podoby všech Regionálních portálů a hlavně nám pomohl vymyslet poměrně složitý systém grafických šablon a obsahových widgetů, pomocí kterých můžeme portály jednoduše škálovat. Oceňuji na něm precizní provedení, velmi rychlou zpětnou vazbu a dodržování termínů. Dodává nám nejen grafické návrhy, ale umí je i přímo implementovat, v našem případě používáme Zend a Bootstrap. Jsem velmi rád, že jej máme v týmu.

Ing. Martin Horký
ředitel RegionálníPortály.cz
www.regionalniportaly.cz