Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Petr Gremlica > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Petr Gremlica — grafik a webový konzultant

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Bc. Petr Gremlica:
Obrátil jsem se na pana Gremlicu s prosbou vyhotovení webové prezentace naší projekční kanceláře. Pan Gremlica pečlivě vyposlechl všechny naše představy, vše konzultoval, koordinoval práci všech svých kolegů, předkládal varianty a vše ochotně vysvětloval. Dále nám pomohl se spuštěním stránek www.damprojekt.cz, včetně emailu v mobilu, zpracovali návrh reklamních plachet, potisku auta, vizitek či štítku na dveře. Se službami jsme velice spokojení. Lidský a profesionální přístup.

David Pivec

jednatel projekční kanceláře
www.damprojekt.cz ~ david.pivec@damprojekt.cz ~ 607 573 051
Když chcete rozjet nový web, nebo překopat ten starý, je Petr Gremlica správná volba. Do mraku myšlenek vnese řád. Váš byznys přetaví v profesionální a intuitivně přístupnou internetovou prezentaci. To vše ve šmrncovním designovém kabátě. Palec nahoru.

Karel Toman

autor obsahu webu Kamnářství Sorn
www.sorn.cz
S Petrem se dobře spolupracuje, protože je rychlý a má trpělivost reagovat na připomínky zákazníka. Na druhou stranu si ale umí prosadit i svůj názor, což je ku prospěchu díla.

Robert Kudela

ředitel Chropyňské strojírny
www.chropynska.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS