Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Hádek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petr Hádek — SEO a PPC specialista

Zobrazuji č. 110 z celkem 17 doporučení prezentace Petr Hádek:
Vstřícná a ochotná komunikace během několika málo hodin. Služby za přijatelné ceny. Pokud jde o hodnocení, jsem spokojená. To, co jste slíbil, jste splnil rychle.

Aneta Raimundová

Zname-darky.cz
Komunikace s vámi i plnění našich požadavků bylo na vysoké úrovni. Výsledky v SEO, které jsme požadovali, se podařilo splnit.

Pavel Jurášek

Zoko.cz
Ohledně zhodnocení spolupráce si dovoluji uvést, že ji vnímám pozitivně. Zároveň jsem předal doporučení na vaši společnost s kladným hodnocením dalším subjektům, které poptávaly SEO.

Ing. Jan Kaufner

www.conact.cz
Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou jste nám zajistil. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200 % a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100 %. Doporučujeme.

Mgr. Naďa Botková

Vysoké učení technické v Brně
www.presbloky.cz
Chtěl bych vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla naším potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na vaši společnost.

Robert Zámečník

IBRS – International Business & Research Services
www.mujpanel.cz
Spolupráce s vámi byla bez problémů. Cíl rozšíření fanouškovské základny jsme splnili. Vyhovovala mi rychlá komunikace, byť byla vesměs e-mailová. Výborná cena za služby.

Ing. Pavla Gultová

Kukabara.cz
www.kukabara.cz
Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistil pan Hádek. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200 % a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100 %. Doporučujeme.

Zuzana Janove

Seesame
www.oetker.cz
Spolupráce s panem Hádkem je perfektní. Komunikace funguje skvěle, vše nám vždy vysvětlí, práce je odvedená včas a hlavně vidíme výsledky. Pokud se rozhodujete mezi více firmami, tak z vlastní zkušenosti můžu říci, že jejich služby jsou nejlepší a také cena je příznivá.

Markéta Gojdová

Joyin.cz
www.joyin.cz
S vašimi službami jsme zcela spokojeni. Především oceňujeme kvalitní komunikaci, flexibilnost a rychlé vyřízení všech našich požadavků. Spolupráce se nám jednoznačně vyplatila pro získávání nových zákazníků a rozvoje povědomí o naší značce.

Ing. Zdeněk Kočí

www.up-i.cz
Za jedenáct let mám mnoho zkušeností s mnoha firmami a tuto mohu bez výhrad doporučit! Naprosto detailní, vše v termínu, ceny solidní.

Monika Karcz

Hunter-boot.cz
www.hunter-boot.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS