Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Kaplan

Petr Kaplan

fotograf a retušér

Petr Kaplan

Jsem fotograf s citem pro nejjemnější detail a zaměřuji se na tvorbu efektní produktové a reklamní fotografie.

  • Produktová fotografie – Vysoce kvalitní obrázky vašich produktů na bílém pozadí pro e-shopy, Amazon či eBay.
  • Kreativní reklamní fotografie – Virtuální scény a prostředí s rozsáhlými fotomontážemi, díky kterým vaše reklamní prezentace produktů vynikne v katalozích, na webech, sociálních sítích, bannerech, billboardech, veletrzích i jinde. Při tvorbě spolupracuji s grafickou designérkou Nikolou Kaplan.

Všechny snímky prochází odbornou grafickou úpravou – postprodukcí, a profesionální retuší. Mám prvotřídně vybavený stálý ateliér, který mi umožňuje předměty kvalitně nasvítit, pracovat s rekvizitami a vytvářet speciální efekty (kouř, vodní efekty, efekty letících předmětů atd.). Dále využívám mobilní ateliér, se kterým mohu přijet fotit přímo k vám. Tato varianta se hodí především pro pořízení klasických produktových fotografií na bílém pozadí. Vhodná je pro rozsáhlejší zakázky, při fotografování objemnějších produktů nebo focení jídla.

Ať už jsou vaše představy a požadavky jakékoli, zvolíme takový postup, aby jim výsledek naprosto odpovídal nebo je dokonce předčil.

Portfolio:

Ruscona – reklamní fotografieRuscona – reklamní fotografieRuscona – reklamní fotografieLaky na nehty Ruscona – reklamní fotografie, virtuální scéna, fotomontážRuscona – reklamní fotografie
Zobrazit všech 121 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR, fotomontáže a retuše na dálku celý svět

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Petr Kaplan
Nádražní 3876
Havlíčkův Brod (Kraj Vysočina)
580 01
Mobil:607 635 285
Email:petrkaplan.cz@gmail.com
Web:www.petrkaplan.com
Facebook:Facebook petrkaplanfotograf
Instagram:Instagram petr_kaplan_
WhatsApp:WhatsApp 420607635285
:09098712

Doporučení z první ruky

Perfektní spolupráce! Lidský přístup, ochota a hlavně profesionální jednání včetně výstupu/fotografií. Jsem z grafiky a marketingu, tak si troufám říct, že jsem pár fotografů poznal, ale pan Kaplan patří mezi špičku. A ač jsem to dle jeho portfolia nečekal, cena výsledných fotek je z mého pohledu přijatelná s ohledem na výstup.
Libor Kocourek

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS