Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Martinovský > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petr Martinovský — grafik, DTP specialista a webdesignér

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Petr Martinovský:
S prací pana Martinovského jsme byli maximálně spokojeni. Pan Martinovský pro nás vytvářel jeden kompletní web a poněvadž jsme byli maximálně spokojeni, předělal nám ještě web další společnosti. Spolupráce probíhala naprosto bez problémů. Vše co slíbil vždy dodržel, veškeré naše požadavky rychle zpracoval. Pana Martinovského můžeme každému jen doporučit.

Barbora Korbelová

www.norskyraj.cz
V dnešní době je složité vybrat skutečně spolehlivého dodavatele, o to víc si vážím spolupráce s Petrem, který dovedl vyhovět jak náročným požadavkům HBO Europe s.r.o., tak chápe potřeby malých podnikatelů, jako je rodinná firma Železo u Lípy. Za všechny realizace moc děkuji a budu se těšit na další společné projekty.

Markéta Táborská

Marketing Coordinator | HBO Europe s.r.o.
Oslovení pana Martinovského jako grafika byla pro nás výhrou. Chtěli jsme pozvednout naši společnost a začít s novou image. Myslím, že se to jednoznačně povedlo. Náš tým je z grafických návrhů nadšen. Jsme pyšní na naši novou tvář firmy a věříme, že nám to přinese dobré ohlasy. Spolupráce s panem Martinovským byla velmi příjemná. V krátkém čase vytvořil své návrhy, reagoval na naše podněty a ochotně s námi spolupracoval. Poskytnul nám služby, které nebyly v jeho kompetenci a zajistil pro nás finální zpracování jeho návrhů. Všem vřele doporučuji. Dostanete něco navíc a zůstane ve vás příjemný pocit a vzpomínky na skvělou spolupráci.

Ingrid Jílková

jednatelka stavební společnosti AITIA, s.r.o.
www.aitia.cz ~ aitia@aitia.cz ~ 731 159 542
Výborná spolupráce, ochotný přístup, výborná komunikace, trpělivý přístup k mým připomínkám a návrhům. Velmi oceňuji zpracovaná videa jako manuál. Velkou předností je krátký čas na zpracování. Vše běželo jak má :-) Všem doporučuji!

Šárka Šafnerová

www.montstav.cz ~ sarka.safnerova@montstav.cz
Na pana Petra Martinovského jsem se poprvé obrátil s poptávkou propagačních materiálů školícího centra naší společnosti. Rozhodně to bylo šťastné rozhodnutí. Ve velmi krátkém čase vytvořil velmi kvalitní materiál za přijatelnou cenu. Je zřejmé, že pan Martinovský je profesionál s talentem a dlouholetou praxí, na kterého se člověk může spolehnout. Proto mne ani nenapadlo s další zakázkou oslovit někoho jiného. Vytvořením dalších propagačních materiálů mne pan Martinovský potvrdil, že je skutečně kvalitní grafik, profesionál. Dodané propagační materiály mají vysokou úroveň, takže je příjemné se nimi prezentovat. Těším se na další spolupráci a rozhodně Petra doporučuji.

Ing. Martin Burdík

jednatel společnosti PRINCIPIA SOLUTIONS s.r.o.
605 113 935
S panem Martinovským byla skvělá spolupráce. Měli jsme webmastera, který odváděl špatnou práci, a tak se pro mne řešení jednoduché webu s integrací platební brány změnilo v noční můru. Obrátila jsem se na pana Martinovského, který web předělal a vylepšil. S prací pana Martinovského jsem spokojená, zvláště oceňuji skvělou komunikaci i práci a termíny. Když budeme mít nějaké další projekty, určitě budeme rádi spolupracovat dále.

Dr. Zuzana Adamson

předsedkyně Miliónové konference
www.mice-cee.com ~ zuzana.adamson@mice-cee.com ~ 731 232 049
Petr nám vypracoval vizuální podobu naší cateringové společnosti, včetně vzhledu naší nové pobočky Cantina v Rakovníku. V tomto městě je veliká konkurence a i díky jeho práci se nám nyní velice daří a vzhled našich materiálů a provozovny vyčnívá vysoko nad ostatní podniky zde v Rakovníku. Spolupráce dále pokračuje, například při správě našeho Facebooku. Petra mohu vřele doporučit!

Petr Stupka

majitel Black Horse Catering
cantina.rakovnik@seznam.cz ~ 722 474 064
Živím se jako zahradník. Petr mi vytvořil elegantní logo, pěkné a jednoduché funkční webové stránky za rozumnou cenu. V tomto jsem naprostý laik, vše kolem webu zařídil a spustil. Skvělá komunikace.

Vlastimil Falc

info@zahrady-falc.cz ~ 737 132 480
Pana Martinovského mohu vřele doporučit. Vytvořil nám logo hodící se skvěle pro naší lesní restauraci Hřebenka a k tomu další propagační materiály. Nic není problém, vždy přijde s nějakým řešením. Spolupráce dále trvá, i díky jeho vstřícnému jednání a profesionálnímu přístupu. A je z něho a jeho rodiny náš stálý zákazník :)

Marcel Černý

rest.hrebenka@seznam.cz ~ 606 727 383
Pana Petra Martinovského rádi doporučujeme. Jestli hledáte výborného grafika, DTP specialistu či webdesignéra, tak Petr je ten pravý – spolehlivý, komunikativní, pečlivý, plný nápadů… Přesně ten, koho potřebujete. V naší firmě LAROOPTIK (oční optika) na Praze 10 i druhé pobočce na Praze 5 jsme mnohokrát využili jeho služeb. Spolupráce začala při vzniku internetových stránek naší optiky. Troufnu si říct, že se jedná o perfektní práci. Stránky jsou přehledné, graficky i designově skvěle zpracovány. Dále to pokračovalo Facebookem. Děkujeme za trpělivost. Vždy, když jsme potřebovali, měli problém nebo si nevěděli rady, vždy nám pan Martinovský pomohl. Čím se ale díky Petrovi můžeme nejvíce pochlubit je nový vzhled našich výloh. Firma existuje od roku 2009, když jsme změnili vzhled, začali nás navštěvovat zákazníci s otázkou „Vy jste tu nový?“ Opravdu optika velmi prokoukla. Velmi Petra doporučujeme a těšíme se na další brzkou spolupráci.

Barbora Slavíčková

oční optika Larooptik
www.larooptik.cz ~ larooptik@seznam.cz ~ 733 716 494
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS