Doporučení z první ruky

Petr Martinovský — grafik, DTP specialista a webdesignér


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 23 doporučení

O Petrovi Martinovském mohu napsat, že je to nejenom velice schopný, ochotný a flexibilní člověk, je to především naprostý profesionál. Ve filmové branži, ve které se již skoro 30 let pohybuji, se cení hlavně spolehlivost, rychlost a vlastní kreativita – od toho všeho má Petr na rozdávání. Jeho grafické počítačové práce můžete vidět například ve filmech jako Moravec, v připravovaném detektivním seriálu Jana Hřebejka Boží mlýny, nebo v současnosti uváděném seriálu čs. televize Kukačky. Doufám, že naše spolupráce bude trvat ještě dlouho.

Jiří Hybeš
specialista na filmovou výpravu a rekvizity, Barrandov
yurri7@gmail.com 777 587 616

S panem Martinovským dlouhodobě spolupracuji na několika projektech. Jeho služby nekončí pouze u přípravy grafiky, ale také realizace veškerých úkolů na klíč. Ať je to tvorba katalogu včetně zařízení tisku a dodání až na adresu, polep firemních dodávek, kdy vytvoří grafické podklady, ale dodávku i odveze a přiveze polepenou atd. Oproti konkurenci v tomto oboru je neskutečně rychlý. Grafika je vkusná a kreativní. S čistým svědomím mohu pouze doporučit, už nikoho jiného nebudete potřebovat.

Pavel Šmíd
Destone s.r.o. – kamenné koberce, betonové výrobky, provoz eshopu ECOBAG.cz, výroba plastových obalů
www.destone.cz

S panem Martinovským naše společnost pracuje již několik let a nemůžeme si spolupráci vynachválit. Vždy dodržuje termíny, drží se zadání a přináší konstruktivní připomínky a nápady. Oceňujeme rychlost dodaných materiálů i případné korektury obratem. Máme za sebou jak mnoho grafických návrhů pro marketingové účely, tak výrobu webu jednoho z našich školitelů a mnoho dalších materiálů. Velice doporučuji!

Mgr. Denisa Krumlová
www.one2onediet.cz 774 453 535

Za společnost VEGALL Pharma s.r.o. musím jednoznačně pochválit. Již čtyři roky spolupracuji s panem Martinovským a jeho studiem. Pokaždé se velice ochotně, rychle a profesionálně popere se zadanými úkoly. Ať už se jedná o výrobu inzerátů, bannerů nebo návrhů propagačních letáků a také vytváření designu nových obalů či fotografování, tak byla vždy zadaná práce odvedena v termínu a ve vysoké kvalitě. V mnoha ohledech vyzdvihl propagaci našich výrobků na vyšší level a posunul nás o velký krok dál. I nadále budeme jeho služeb využívat.

Rudolf Kudela
VEGALL Pharma s.r.o.
www.vegall.cz rudkud@centrum.cz 603 288 061

Naše obecně prospěšná společnost spolupracuje s Petrem Martinovským již mnoho let. Na spolupráci si ceníme zejména kreativity, přizpůsobení stylu práce konkrétnímu dílu a v neposlední řadě i otevřenosti novým nápadům. Neméně důležité je pro nás i dodržování domluvených termínů a vstřícná a operativní komunikace. Petr pro nás tvořil různorodou paletu materiálů – od prostých letáků a pozvánek, novoročenek, reklamních předmětů až po sofistikovanější díla jako e-booky, knihy nebo mapy. Skvělé je, že může zajistit i výrobu u svých prověřených subdodavatelů a nebo průběžně komunikovat s námi vybranou tiskárnou, což šetří spoustu času, starostí a nakonec i peněz. Pokud potřebujeme něco z oblasti DTP a tiskovin, je Petr naší první volbou a jeho služby doporučuji všem, kteří poptávají kvalitu a dochvilnost za férovou cenu.

David Kunssberger
předseda správní rady, Agentura Koniklec, o. p. s.
koniklec.cz david@koniklec.cz

Petr Martinovský pro naši společnost Skeleton Software s.r.o. navrhl a vytvořil prezentační materiály. Naše spolupráce trvá již více jak 4 roky. Rychlost, kreativita, dodržování termínů. Petra mohu jen doporučit.

Petr Mašek
jednatel Skeleton Software s.r.o.
www.skeleton.cz info@skeleton.cz 725 517 597

S prací pana Martinovského jsme byli maximálně spokojeni. Pan Martinovský pro nás vytvářel jeden kompletní web a poněvadž jsme byli maximálně spokojeni, předělal nám ještě web další společnosti. Spolupráce probíhala naprosto bez problémů. Vše co slíbil vždy dodržel, veškeré naše požadavky rychle zpracoval. Pana Martinovského můžeme každému jen doporučit.

Barbora Korbelová
www.norskyraj.cz

V dnešní době je složité vybrat skutečně spolehlivého dodavatele, o to víc si vážím spolupráce s Petrem, který dovedl vyhovět jak náročným požadavkům HBO Europe s.r.o., tak chápe potřeby malých podnikatelů, jako je rodinná firma Železo u Lípy. Za všechny realizace moc děkuji a budu se těšit na další společné projekty.

Markéta Táborská
Marketing Coordinator | HBO Europe s.r.o.

Oslovení pana Martinovského jako grafika byla pro nás výhrou. Chtěli jsme pozvednout naši společnost a začít s novou image. Myslím, že se to jednoznačně povedlo. Náš tým je z grafických návrhů nadšen. Jsme pyšní na naši novou tvář firmy a věříme, že nám to přinese dobré ohlasy. Spolupráce s panem Martinovským byla velmi příjemná. V krátkém čase vytvořil své návrhy, reagoval na naše podněty a ochotně s námi spolupracoval. Poskytnul nám služby, které nebyly v jeho kompetenci a zajistil pro nás finální zpracování jeho návrhů. Všem vřele doporučuji. Dostanete něco navíc a zůstane ve vás příjemný pocit a vzpomínky na skvělou spolupráci.

Ingrid Jílková
jednatelka stavební společnosti AITIA, s.r.o.
www.aitia.cz aitia@aitia.cz 731 159 542

Pan Martinovský vytvářel webové stránky pro Kebab, který jsme v roce 2018 převzali. Staral se o vše s tím spojené (doména, webhosting) a při převzetí podniku nám zařídil převedení veškerých práv k doméně z původního vlastníka na nás. Vzhledem k naší spokojenosti a jeho profesionalitě jsme ho oslovili i při vytváření dalších webových stránek pro naši další pobočku. Velmi nám pomohl při navádění online objednávkového systému na náš web. Spolupracujeme s ním již 3. rokem a velmi nám vyhovuje jednak komunikace, kdy vše řešíme na dálku po emailu, tak jeho podměty, cit pro detail a rychlost vyřizování našich požadavků. Vždy ochotně pomůže, poradí a krásně doladí. Pan Martinovský se stal naším stálým zákazníkem stejně tak, jako my jeho stálým klientem. Je opravdový profík a vřele ho všem doporučujeme.

Jana S.
N&A Kebab a Pizza Unhošť
www.kebab-unhost.cz 607 726 047