Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Mašek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petr Mašek — vývojář a programátor se specializací na Microsoft .NET

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Petr Mašek:
Aktivní a přemýšliví programátoři, spolehlivé projektové řízení, dodržené termíny. Profesionální spolupráce.

Ing. Hana Žáková

Senior business developer v Alza.cz
www.alza.cz ~ hana.zakova@alza.cz
Na základě zkušeností i s jinými programátorskými firmami hodnotíme spolupráci jako velmi dobrou a pružnou. Na veškeré naše požadavky reagovali a v případě problému hledali řešení tak, aby našim požadavkům vyhověli.

Martin Jelínek

M.A.N., spol. s r. o.
www.manpraha.cz ~ jelinek@manpraha.cz
Firmu Skeleton Software bych ráda doporučila pro spolupráci všem. Vyzdvihla bych jejich profesionalitu a zkušenosti, které nám pomohly spustit a provozovat webové stránky www.benu.cz. Byli ochotní a rychlí při zapracování úprav našeho webu jak viditelného pro zákazníky, tak přijatelné pro naše administrátory.

Ing. Kateřina Ducháčková

online marketingová specialistka ve společnosti BENU Česká republika a.s.
www.benu.cz ~ k.duchackova@benu.cz
Kontaktovali jsme Skeleton Software s.r.o. díky pozitivní zkušenosti našeho obchodního partnera. Poptávali jsme full service řešení (online databázový systém, administrace, webové stránky v ČR i zahraničí) jehož koncovým klientem je nadnárodní společnost. Řešení, které firma Skeleton Software navrhla plně odpovídá požadavkům projektu - tedy administrovat desítky tisíc uživatelů v každé zemi. Oceňujeme zejména profesionalitu, rychlost, a kvalitu vývoje. Díky aplikaci Task request jsme měli ideální přehled o tom, jak práce postupují a byli tak schopni lépe plánovat a šetřit čas. Jsem opravdu rád, že i já mohu potvrdit dosavadní velmi dobré reference. Se Skeleton Software počítáme i pro další spolupráci.

Michal Ševera

Managing Partner - InsightLab, s.r.o.
www.insightlab.cz ~ michal.severa@insightlab.cz
Firma Skeleton Software byla dodavatelem v 1. etapě vývoje informačního systému hnutí Junák. Její nabídka byl zvolena ze 32 uchazečů ve výběrovém řízení díky mimořádné otevřenosti a flexibilitě i díky ekonomické výhodnosti. Firma akceptovala model společného návrhu a vývoje systému a zatím byly jednotlivé prvky dokončeny vždy v dohodnutých časových i finančních intencích a po kvalitativní stránce k naší plné spokojenosti. Dokončené části projektu pro nás firma nadále formou pravidelných profylaxí sleduje a dle našich potřeb ladí. I díky této návazné spolupráci systém funguje spolehlivě a veškeré podněty ze strany uživatelů i našeho interního helpdesku jsou operativně řešeny.

Ladislav Pelcl

Junák – svaz skautů a skautek ČR
www.junak.cz ~ ladislav.pelcl@junak.cz
Naše zkušenosti se Skeleton Software jsou velmi pozitivní – spolehlivost, profesionální jednání, moderní řešení i aktivní přístup. Těšíme se na další spolupráci.

R. Domanský

zakladatel RandomPicker.com
www.randompicker.com ~ info@randompicker.com
Začátkem roku 2011 poptávala naše firma zhotovení softwaru pro zápis docházky a hodin odpracovaných na jednotlivých zakázkách v truhlářské výrobě. Po základním výběru a oslovení několika firem jsme navázali spolupráci s firmou Skeleton Software. Po základním ujasnění požadavků byla během 14 dnů zhotovena beta verze. Instalace podle návodu proběhla bez problémů. Během testování jsme společně hledali možná řešení pro jednoduché zadání dat čtečkou čárového kódu a zároveň pro spolehlivý export sebraných dat do firemního IS. Po několika málo beta verzích jsme došli k ostré verzi. Komunikace byla rychlá, o stavu řešení jednotlivých změn jsem byl průběžně informován pomocí aplikace TaskRequest. Děkuji za spolupráci.

Ing. Zdeněk Votípka

www.kovodrevo.cz ~ info@kovodrevo.cz
Spolupráce s dodavatelskou společností Skeleton Software je na výborné úrovni a probíhá velmi profesionálně. Dodavatel nám vždy vychází vstříc a dokáže nám nabízet efektivní a funkční řešení. Daří se velmi dobře dodržovat termíny vývoje i kvalitu aplikace. Velmi často dodavatel přichází i s vlastními nápady, jak systém dále vylepšit, zjednodušit naše agendy a používání systému.

Ing. Ondřej Peřina

Junák – svaz skautů a skautek ČR
www.junak.cz ~ ondrej.perina@junak.cz
S firmou Skeleton Software spolupracujeme nepřetržitě od roku 2009. Spolupráce probíhá vždy v rámci našich očekávání. Firma Skeleton Software pro nás nejen vyvíjí kalkulační SW, ale i navrhuje nová vylepšení a možnosti dalšího rozvoje.

Ing. Martin Coufalík

HELUZ cihlářský průmysl v. o. s.
www.heluz.cz ~ coufalik@heluz.cz
Spolupráci hodnotíme jako výbornou až nadstandardní: vstřícnost, způsob komunikace, rychlost, profesionalita provedení i vedení diskuzí nad představou finálního produktu. Děkujeme firmě Skeleton Software.

Richard Vlach

hospodář Klubu Pathfinder
www.pathfinder.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS