Doporučení z první ruky

MgA. Petr Pavčo — UX a UI designér pro mobilní a webové aplikace


Zobrazuji všech 7 doporučení

Petr odvedl skvělou práci. Vytvořil design produktu pro cílovou skupinu, která je v lecčem specifická a pro mnoho lidí těžce uchopitelná. Vznikl funkční minimalistický design, jaký jsme potřebovali. Profesionálně nás navedl, jakým směrem uvažovat a získali jsme díky němu nový a cenný náhled na věc. Nadšení jsme byli již z prvního návrhu, výsledek a kreativní postup potom naprosto předčil naše očekávání :). Oceňuji pohotové a vstřícné jednání. Spolupráci s Petrem vřele doporučuji.

Mgr. Jiří Zatřepálek
odborný ředitel harm reduction služeb
zatrepalek@magdalena-ops.cz 739 308 401

S Petrem spolupracujeme již delší dobu. Je to opravdu profesionál, který předkládá kvalitní práci. Komunikace je rychlá, efektivní a lidská. Dokáže nám jako klientovi vysvětlit proč doporučuje vybraný styl, tedy jako klienti dokážeme dobře porozumět výsledku. Samozřejmě respektuje naše přání. Dodržuje termíny, které občas bývají z naší strany náročné. Pokud hledáte moderního, kvalitního profesionála, můžeme jen doporučit.

Nikola Langpaulová
Sales & Marketing manager
nikola.langpaulova@rosinter.cz

Má spolupráce s Petrem se datuje do roku 2017. Za dobu naší spolupráce jsme vytvořili vizuál několika logografických značek a vstupní grafické strategie pro oblast corporate indentity. Drtivá většina mířila do nových projektů na poli internet startup. A tady se naplno ukázaly Petrovy silné stránky – rychlá orientace v zadání a cit pro vystižení podstaty. Grafická kreativa směřující k zadanému cíli je Petrovou hlavní devizou. Navíc dobře komunikuje a plní mnohdy za pochodu se měnící části zadání a termíny. Spolupráci s ním mohu rád doporučit.

Luděk Rafaj
interim manager, start-up developer
rafaj@czport.cz

Díky Petrovi se nám podařilo vydat správným směrem – dokázal naši vizi uchopit a vytvořit reálný a smysluplný produkt. Nejednalo se čistě jen o práci na UX/UI, ale především o celkové vyladění myšlenky.

Tomáš Matula
t.g.matula@seznam.cz 608 962 859

Spolupráce s Petrem mě baví nejen z profesionálního hlediska, ale též lidsky. Umí technicky popsat situaci a položit vhodné dotazy tak, abych já sama si ujasnila co v ten moment je důležité. Je konkrétní, důsledný a dělá to se srdcem. Doporučuji!!!

Beáta Horenová
h.beata@seznam.cz

S Petrem jsem spolupracoval podruhé a věřím, že to nebylo naposled. Rychlá komunikace, vstřícnost, spolehlivost, pochopení konceptu a poptávky.

Matěj Sladkovský
www.golfovychatbot.cz matej@bookingsolutions.cz 736 189 685

Výborná spolupráce, flexibilita, rychlost, dobré nápady. Spolupracovali jsme s panem magistrem na tvorbě uživatelského rozhraní pro webovou a mobilní aplikaci a na tvorbě loga. Naprostá spokojenost.

Václav Durdil
vdurdil@gmal.com 601 377 723