Doporučení z první ruky

MgA. Petr Pavčo — UX a UI designér pro mobilní a webové aplikace


Zobrazuji všech 9 doporučení

Petr odvedl skvělou práci. Vytvořil design produktu pro cílovou skupinu, která je v lecčem specifická a pro mnoho lidí těžce uchopitelná. Vznikl funkční minimalistický design, jaký jsme potřebovali. Profesionálně nás navedl, jakým směrem uvažovat a získali jsme díky němu nový a cenný náhled na věc. Nadšení jsme byli již z prvního návrhu, výsledek a kreativní postup potom naprosto předčil naše očekávání :). Oceňuji pohotové a vstřícné jednání. Spolupráci s Petrem vřele doporučuji.

Mgr. Jiří Zatřepálek
odborný ředitel harm reduction služeb
zatrepalek@magdalena-ops.cz 739 308 401

S Petrem spolupracujeme již delší dobu. Je to opravdu profesionál, který předkládá kvalitní práci. Komunikace je rychlá, efektivní a lidská. Dokáže nám jako klientovi vysvětlit proč doporučuje vybraný styl, tedy jako klienti dokážeme dobře porozumět výsledku. Samozřejmě respektuje naše přání. Dodržuje termíny, které občas bývají z naší strany náročné. Pokud hledáte moderního, kvalitního profesionála, můžeme jen doporučit.

Mgr. Nikola Langpaulová
Sales & Marketing manager
nikola.langpaulova@rosinter.cz

Má spolupráce s Petrem se datuje do roku 2017. Za dobu naší spolupráce jsme vytvořili vizuál několika logografických značek a vstupní grafické strategie pro oblast corporate indentity. Drtivá většina mířila do nových projektů na poli internet startup. A tady se naplno ukázaly Petrovy silné stránky – rychlá orientace v zadání a cit pro vystižení podstaty. Grafická kreativa směřující k zadanému cíli je Petrovou hlavní devizou. Navíc dobře komunikuje a plní mnohdy za pochodu se měnící části zadání a termíny. Spolupráci s ním mohu rád doporučit.

Luděk Rafaj
interim manager, start-up developer
rafaj@czport.cz

Díky Petrovi se nám podařilo vydat správným směrem – dokázal naši vizi uchopit a vytvořit reálný a smysluplný produkt. Nejednalo se čistě jen o práci na UX/UI, ale především o celkové vyladění myšlenky.

Tomáš Matula
t.g.matula@seznam.cz 608 962 859

Spolupráce s Petrem mě baví nejen z profesionálního hlediska, ale též lidsky. Umí technicky popsat situaci a položit vhodné dotazy tak, abych já sama si ujasnila co v ten moment je důležité. Je konkrétní, důsledný a dělá to se srdcem. Doporučuji!!!

Beáta Horenová
h.beata@seznam.cz

S Petrem jsem spolupracoval podruhé a věřím, že to nebylo naposled. Rychlá komunikace, vstřícnost, spolehlivost, pochopení konceptu a poptávky.

Matěj Sladkovský
www.golfovychatbot.cz matej@bookingsolutions.cz 736 189 685

Výborná spolupráce, flexibilita, rychlost, dobré nápady. Spolupracovali jsme s panem magistrem na tvorbě uživatelského rozhraní pro webovou a mobilní aplikaci a na tvorbě loga. Naprostá spokojenost.

Václav Durdil
vdurdil@gmal.com 601 377 723

Petr s námi spolupracoval na weallmeet.live. Jedná se o mobilní aplikaci pro vyhledávání a organizaci společných aktivit různých lidí. Nejprve nám pomohl se srozumitelnou formulací základní funkcionality MVP a provedením uživatelských testů nad interaktivním modelem aplikace. Výsledkem jeho následné práce byly přesné návrhy UI - většiny obrazovek implementovaných v první fázi. Mimo ně nakreslil řadu menších ilustrací a několik větších animací, které aplikaci fantasticky oživují. Spolupráci hodnotíme jako skvělou. Do designů Petr otiskl decentní a v jemnostech osobitý styl, který se nám jako vývojářům ani po roce práce neokoukal a na nové uživatele působí velmi příjemně. V debatě o logice software a jeho UI navíc dokáže reprezentovat pohled běžného uživatele. Těšíme se na další iteraci spolupráce.

Jan Walter
Owner SWEHQ, Co-owner Weallmeet.live
https://swehq.com/en/ john@weallmeet.live

Petra jsem poptala pro redesign webových stránek. Spolupráce s ním byla skvělá. Je operativní, flexibilní, ochotný a svému „řemeslu“ rozumí. Přišel se skvělými návrhy a tipy, jak web předělat tak, aby odpovídal našim potřebám, potřebám uživatelů a byl pro uživatelsky maximálně příjemný. Povznesli jsme také funkce webu a stal se z něj web moderní s novými ilustracemi. Petra doporučuji a sama se na něj zase brzy obrátím.

Renata Majvaldová
PR manažer projektu NPI ČR