Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Petr Pavčo > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Petr Pavčo — UX a UI designér pro mobilní a webové aplikace

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace MgA. Petr Pavčo:
S Petrem spolupracujeme již delší dobu. Je to opravdu profesionál, který předkládá kvalitní práci. Komunikace je rychlá, efektivní a lidská. Dokáže nám jako klientovi vysvětlit proč doporučuje vybraný styl, tedy jako klienti dokážeme dobře porozumět výsledku. Samozřejmě respektuje naše přání. Dodržuje termíny, které občas bývají z naší strany náročné. Pokud hledáte moderního, kvalitního profesionála, můžeme jen doporučit.

Nikola Langpaulová

Sales & Marketing manager
Má spolupráce s Petrem se datuje do roku 2017. Za dobu naší spolupráce jsme vytvořili vizuál několika logografických značek a vstupní grafické strategie pro oblast corporate indentity. Drtivá většina mířila do nových projektů na poli internet startup. A tady se naplno ukázaly Petrovy silné stránky – rychlá orientace v zadání a cit pro vystižení podstaty. Grafická kreativa směřující k zadanému cíli je Petrovou hlavní devizou. Navíc dobře komunikuje a plní mnohdy za pochodu se měnící části zadání a termíny. Spolupráci s ním mohu rád doporučit.

Luděk Rafaj

interim manager, start-up developer
Petra jsme oslovili v období, kdy byla naše vize docela široká. Nejednalo se tedy čistě jen o práci na UX/UI, ale především o celkové vyladění myšlenky. Díky Petrovi se nám podařilo vydat správným směrem – dokázal naši vizi uchopit a vytvořit reálný a smysluplný produkt.

Tomáš Matula

t.g.matula@seznam.cz ~ 608 962 859
Spolupráce s Petrem mě baví nejen z profesionálního hlediska, ale též lidsky. Umí technicky popsat situaci a položit vhodné dotazy tak, abych já sama si ujasnila co v ten moment je důležité. Jeho design loga pro náš spolek a návrhy plakátu pro uspořádání akcí jsou nadčasové. Je konkrétní, důsledný, dělá to se srdcem. Doporučuji!!!

Beáta Horenová

h.beata@seznam.cz
S Petrem jsem spolupracoval podruhé a věřím, že to nebylo naposled. Rychlá komunikace, vstřícnost, spolehlivost, pochopení konceptu a poptávky.

Matěj Sladkovský

www.golfovychatbot.cz ~ matej@bookingsolutions.cz ~ 736 189 685
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS