Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Petr Pelnař > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Petr Pelnař — vývojář webových a desktopových aplikací

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Petr Pelnař:
Petr Pelnař byl přínosem do mého webového týmu jako nejlepší .NET vývojář. Pracoval jsem s Petrem na několika projektech a byl vždy schopen dodat vysoce kvalitní a přesné výsledky. Tyto projekty zahrnovaly základní webové stránky, pokročilé SQL databáze, integrace WordPressu a sociálních sítí, vlastní formuláře, zabezpečené přihlašování a administrativní portály. Nejvíce jsem si na Petrovi cenil jeho kreativitu a ochotu proaktivně identifikovat potenciální problémy a navrhovat řešení. Těším se na další spolupráci s ním.

Symon Perriman

5nine Software Inc.
www.5nine.com ~ symon@5nine.com
Petr je vynikající odborník. Stará se o mé internetové stránky, které i vytvořil. Reaguje na mé požadavky rychle a přesně. Spokojenost. Mohu jen doporučit.

Jiří Šedý

www.kompendiumstomatologie.cz ~ info@graydent.cz ~ 737 535 379
Pan Pelnař pro nás přepracoval a dále vyvíjel aplikaci založenou na .NET technologii. Byl spolehlivým partnerem. Mohu jeho fundované služby plně doporučit.

Jiří Tecl

tecl@atstelcom.cz
Pana Pelnaře můžu vřele doporučit, pro naši společnost dělá webové stránky. Pracuje velice profesionálně a dodržuje jak naše požadavky, tak i čas, na kterém se pro dodávky domluvíme. Můžu doporučit.

Tomáš Cedzo

TC ing s.r.o.
www.tcing.cz
Na lidech, se kterými spolupracuji, je pro mě důležitá spolehlivost, logické uvažování a zapojení selského rozumu v situacích, kdy je to potřeba. Všechna tato kritéria Petr splňuje a navíc je taky fajn clověk, se kterým rádi skočíte na pivo.

Matúš Baláž

ředitel vývoje a servisu, Medirecord
www.medirecord.cz ~ matus.balaz@medirecord.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS