Doporučení z první ruky

Petr Pouchlý — designér organizačního rozvoje a business strategií


Zobrazuji všech 9 doporučení

Petr prostě ví, o čem mluví. Školí a mentoruje mne při rozvoji byznysu – provokuje otázkami, navádí k neotřelým řešením, posouvá k zahození zbytečného, zavedení nezbytného. Prostě zkušený byznysový lodivod!

Vlaďka Bartáková
psychoterapeutka

Petr jednoznačně rozumí tomu co dělá a je expertem ve svém oboru. Pomohl mi rozšířit si obzory v deskoherním businessu a jeho informovanost mě vskutku překvapila. Dokázal mě navést na ty správné otázky a varoval mě před hrozbami, kterým bych eventuelně čelil. Petr má zkrátka přesně ty kvality, které jsem vyhledával, děkuji.

Dominik Kolouch
samostatný poradce, 4fin

Dlouho jsme zvažovali, čím otevřít roční vzdělávání nejvyššího managementu mého významného klienta. Konzultace s Petrem i následná realizace jedinečného larpu Sestup s Court of Moravia byla skvělá volba. Díky za vše.

Filip Vítek
lektor a řečník

Petr je jeden z úžasných a spolehlivých lidí, kteří rádi vyjdou vstříc svým profesionálním názorem, radou. Jednoduše, stručně, jasně a rychle umí vyjádřit i komplikovanou a komplexní věc. Při každoročním ladění směru kormidla a vyhodnocování nad projektem www.rcautaevent.cz, byl vždy u toho. Z rozhovorů a výměny názorů si vždy odnesu vysoce cennou inspiraci a doporučení. K jádru myšlenky vyslovené před rokem jsem musel dozrát, abych plně pochopil důležitost a význam a aplikoval jeho doporučení. Tak moc vidí a myslí dopředu a vypovídá to o přehledu a expertíze ve všem co dělá. Je na něj spoleh za všech okolností. Obzvlášť oceňuji, že aktivně pomáhá lidem v okolí být lepší. Jeho pozitivní energie a zápal pro hru je vysoce nakažlivá – po poslední schůzce bylo nutné si ihned zajít koupit Lego. Víc takových kapitánů, kterým to pálí a umí objevovat v lidech to nejlepší a vytahují je na vyšší úroveň! ;) Veliký respekt.

Pavel Kynický
zakladatel RC Cars Events

S Petrem jsme spolupracovali na rozvoji našeho start-upu zaměřeného na mobilní vzdělávání a zvýšení zájmu veřejnosti o muzejní a kulturní instituce. Pomohl nám kvalitně naplánovat funkční model našeho záměru. Upozornil nás na chyby, které se v něm vyskytovaly a neváhal nás povzbudit v tom, abychom celý náš koncept poměrně od základu změnili. Petr je velmi kreativní, má výborné nápady, které jsou dobře navázané na realitu českého byznysu. Jako mentora jej určitě doporučuji.

Zdeňka Černá
projektová manažerka

Petr mentoroval rozvoj našeho start-upu a předal nám spoustu poznatků z byznysu, marketingu a rozvoje projektu. Nejenže nás jistě odvrátil od chybných kroků, které by nás stály spoustu potu, ale dokázal nás nasměrovat na správnou cestu. Petr je neuvěřitelně kreativní osoba, která se nebojí dělit o své nápady, zároveň je schopný kritické reflexe a rovné diskuze. Pokud hledáte mentora, doporučuji „všema deseti“.

Michaela Slussareff
Digital Technologies

Přímé a férové jednání, precizní dodržení všeho domluveného, skvělé zázemí pro práci. To vše je spolupráce s Petrem Pouchlým. Navíc dokáže skvěle motivovat, vést tým a inspirovat ke kreativním řešením.

Monika Hanych
Human Rights

Petr je vždy plný entusiasmu a přitom pragmatik. Excelentní prezentační schopnosti a výborná angličtina mu pomáhají prosadit navrhovaná řešení u mezinárodních zákazníků. Cením si jeho přímočarého přístupu, otevřeného jednání i odborných znalostí, díky kterým je skutečně platným členem týmu. Cením si jeho odvahy sdělit ostatním svůj názor.

Václav Molík
Major Account Manager, Fortinet
Robert Vlach

Petr Pouchlý je vysoce kompetentní podnikatelský poradce. Je hodně přímočarý (až rázný), ale zároveň laskavý a empatický, s jasným záměrem co nejvíce pomoci. V průběhu let byl jednou z hlavních hvězd našich akcí pro freelancery, kde se věnoval různým tématům od vyjednávání po cenotvorbu na volné noze. Každému, kdo ho zná, je zcela jasné, že představuje vzácný zdroj nashromážděného podnikatelského know-how a dokáže ho inteligentně aplikovat téměř na každou situaci. V neposlední řadě je to zkušený odborník na řízení organizací, který svým klientům neprodává jen módní hesla. Vřele doporučuji!

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze