Doporučení z první ruky

Mgr. Petra Peňáková — grafická designérka


Zobrazuji všech 7 doporučení

Jednou ze základních předností grafičky Petry Peňákové je její spolehlivost. Nestane se, že by nedodržela stanovený termín. Je aktivní, přichází s nápady a vylepšeními. Pracovali jsme spolu např. na vizuálech pro Národní divadlo nebo pro společnost Unileasing. Spolupráci s ní mohu jen doporučit.

Tomáš Roreček
copywriter, ideamaker, marketingový konzultant a hudební textař
www.roreczech.cz rorecekt@gmail.com 731 188 734

S Petrou jsem pracoval několik let. Dokáže do projektu přinést jiný pohled, má vysokou míru empatie a cit pro detail. To, že je přesná, rychlá a veselá ani nezmiňuji, protože jinak bych s ní nikdy nespolupracoval. Předpokládám práci na budoucích projektech a všem ostatním doporučuji totéž :-)

Attila Kováč
kreativní ředitel Dorland

Grafičku Petru Peňákovou jsem poprvé potkal jako lektor atelieru PP na lekcích portrétu v r. 2012. Od počátku mne imponovala její expresivní nespoutanost, jak v kresbě, tak i v barvě. Někdy okolo 2014 jsem ji požádal o digitální zpracování grafických nápadů brožury „Příběh kostela sv. Lukáše“ pro náš spolek SSZ, zachraňující kostel v malé obci Svárov, Praha-západ. Z naší spolupráce vyšel rychle velmi kvalitní výsledek nejen obsahově ale hlavně po grafické stránce. Nahozené nápady umí Petra samostatně rozvinout a po technické stránce si věděla vždy rady i na dalších našich společných drobnějších pracích. Vřele ji všem doporučuji pro její samostatnost, věcnost, kreativitu a pracovní rychlost.

Ak. mal. Lukáč Bradáček
učitel ZUŠ Svárov, výtvarný obor

Práci Petry Peňákové jsem vyhledal, když jsem potřeboval vyřešit design hlavní etikety pro náš prémiový produkt. Nejenže bez problémů zrealizovala mou původní představu, ale vytvořila i zcela nový, moderní a dynamický model, který sklidil úspěch a uznání. Její práci charakterizuje preciznost, profesionalita, spolehlivost, flexibilita, originalita, ale hlavně schopnost vystihnout myšlenku. Proto ji mohu jen doporučit a těším se na další spolupráci.

Martin Čermák

S paní Peňákovou naše organizace spolupracuje dlouhodobě. S jejím profesionálním přístupem jsme spokojeni.

Mgr. Alsu Chajbullinová
předsedkyně Spolku občanů pod Sedlem

Vždy, když jsem potřeboval vytvořit vizuál k výjimečné události, obrátil jsem se s požadavkem právě na Petru. Při naší spolupráci se mi líbí její kreativní přístup a to jak dokáže vystihnout mé potřeby.

Viliam Solčáni

Během několikaleté spolupráce s Petrou jsem nespočetněkrát oceňoval její profesionální dovednosti, spolehlivost a osobní přístup. Významnou měrou přispěla k vytvoření firemní identity ArcheoConsult. Vřele ji doporučuji.

Jozef Chajbullin Koštial
ArcheoConsult Ltd. CEO