Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Petra Vybíhalová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Petra Vybíhalová — ilustrátorka a grafička se zaměřením na dětskou grafiku

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Bc. Petra Vybíhalová:
Za nás velká spokojenost, kvalitní práce, rychlá a příjemná komunikace.

Monika Glogovská

nezisková organizace
centrum-mandala.cz ~ monika@centrum-mandala.cz ~ 724 952 194
Petra se nám ozvala jako dobrovolnice na výzvu, ve které jsme hledali rychlou náhradu pro vytvoření ilustrace hlavní rubriky našeho online časopisu pro děti. V první řadě s ní byla velmi rychlá, srozumitelná a pohodová domluva. Po předání požadavků a podkladů nám téměř obratem poslala skicu, která absolutně odpovídala zadání a našim představám. Krásnou hotovou ilustraci jsme dostali krátce po odsouhlasení návrhu. Naše zkušenost s Petrou je tedy vynikající a můžeme spolupráci s ní jen doporučit. Z naší strany stoprocentní spokojenost a věříme, že se čtenářům bude hlavní rubrika opravdu moc líbit. My jsme z ní nadšení!

Ivana Kaçmaz

Krajánek – online časopis pro české děti žijící v zahraničí
www.krajanekvesvete.cz ~ krajanek@krajanekvesvete.cz
Velice mě zaujala Petřina tvorba, a proto jsem ji požádala o spolupráci k mému chystanému e-booku pro děti. Komunikace s ní byla velice příjemná a rychlá. Musím říct, že jsem byla nadšená z její tvorby od prvního náčrtu až do předání výsledného díla. Splnila všechny moje požadavky včetně nejmenších detailů. Můžu vřele doporučit všem!

Jana Kmentová

Doporučuji všemi deseti, super rychlá a milá komunikace. Paní úplně vyhověla mým představám, je moc šikovná a ještě má milý přístup :-) Jsem moc spokojená!

Denisa Š.

Ilustrátorku jednoznačně doporučuji! Velmi milá a ochotná, reaguje téměř okamžitě. Perfektní spolupráce, zakázka byla vyhotovena ještě před stanoveným termínem. Ilustrátorka naplnila naše očekávání, naši hrubou představu dokonale dotvořila dle vlastní fantazie.

Jana Hotovec

www.empure.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS