Doporučení z první ruky

Bc. Petra Vybíhalová — ilustrátorka a grafička se zaměřením na dětskou grafiku


Zobrazuji všech 10 doporučení

Za nás velká spokojenost, kvalitní práce, rychlá a příjemná komunikace.

Monika Glogovská
nezisková organizace
centrum-mandala.cz monika@centrum-mandala.cz 724 952 194

Petra se nám ozvala jako dobrovolnice na výzvu, ve které jsme hledali rychlou náhradu pro vytvoření ilustrace hlavní rubriky našeho online časopisu pro děti. V první řadě s ní byla velmi rychlá, srozumitelná a pohodová domluva. Po předání požadavků a podkladů nám téměř obratem poslala skicu, která absolutně odpovídala zadání a našim představám. Krásnou hotovou ilustraci jsme dostali krátce po odsouhlasení návrhu. Naše zkušenost s Petrou je tedy vynikající a můžeme spolupráci s ní jen doporučit. Z naší strany stoprocentní spokojenost a věříme, že se čtenářům bude hlavní rubrika opravdu moc líbit. My jsme z ní nadšení!

Ivana Kaçmaz
Krajánek – online časopis pro české děti žijící v zahraničí
www.krajanekvesvete.cz krajanek@krajanekvesvete.cz

Velice mě zaujala Petřina tvorba, a proto jsem ji požádala o spolupráci k mému chystanému e-booku pro děti. Komunikace s ní byla velice příjemná a rychlá. Musím říct, že jsem byla nadšená z její tvorby od prvního náčrtu až do předání výsledného díla. Splnila všechny moje požadavky včetně nejmenších detailů. Můžu vřele doporučit všem!

Jana Kmentová

Doporučuji všemi deseti, super rychlá a milá komunikace. Paní úplně vyhověla mým představám, je moc šikovná a ještě má milý přístup :-) Jsem moc spokojená!

Denisa Š.

Ilustrátorku jednoznačně doporučuji! Velmi milá a ochotná, reaguje téměř okamžitě. Perfektní spolupráce, zakázka byla vyhotovena ještě před stanoveným termínem. Ilustrátorka naplnila naše očekávání, naši hrubou představu dokonale dotvořila dle vlastní fantazie.

Jana Hotovec
www.empure.cz

S paní Vybíhalovou jsme ilustrovali edukační pohádku na čištění zoubků, pouze dle textu a našeho malého návodu. Vše se povedlo velmi dobře a výsledek je super! Veškeré korektury byly dělané velmi rychle a pružně. Skvělé spolupráce, můžeme jen doporučit.

Barbora H.
PROFIMED CZ

S Peťou Vybíhalovou spolupracujeme už druhým rokem a velmi ji doporučujeme. Do ilustrací v učebních materiálech potřebujeme vždy dostat velké množství pevných a dobře čitelných prvků. Zadání ilustrací je mnohdy velmi složité a ilustrátor musí bojovat zejména s malým prostorem, který mu na ilustraci dáme. Peťa se tomu vždy přizpůsobí. Nejenže dodrží naše zadání, ale vloží do tvorby spoustu kreativních a milých prvků, kterými dětem ilustraci přiblíží. Ilustrace jsou velmi hezké, přehledné a pro nás plně funkční. Velmi dobře a rychle reaguje i na zpětné vazby a úpravy, které občas vznikají v návaznosti na korektury nebo koncepční změny. Dodržuje námi stanovené termíny a vždy se nám snaží maximálně vyjít vstříc i u ne úplně plánovaných termínů. Komunikace i celková spolupráce je velmi dobrá!

Ivana Tlusťáková
www.didaktis.cz

Se slečnou Petrou se nám spolupracovalo velmi příjemně. Důsledně dodržuje podmínky spolupráce, je vstřícná a milá. Nejvíce oceňuji, že se dokázala vcítit do příběhu knihy a vytvořila velice líbivé a poutavé obrázky pro děti školkového věku, které zaujmou na první pohled a celou publikaci svými ilustracemi posunula na hodně vysokou úroveň. Těším se na další spolupráci.

Jana Čtveráčková
vedoucí vydavatelství
www.infracz.cz ctverackova@infracz.cz

Petra, je neuvěřitelně skvělou ilustrátorkou, která nám nakreslila několik obrázků, které slaví stále úspěch. Dokonale překreslí představu a i když má člověk pár úprav, tak vždy dokreslí :). Neskutečně skvělá spolupráce!!! Mohu jen doporučit všemi deseti!

Gabriela Černá
Brand Manager
www.profimed.cz

S ilustrátorkou Petrou Vybíhalovou mám jen ty nejlepší zkušenosti! Opakovaně jsme spolu spolupracovaly na knížce pro děti i na učebnici/sešitu Uvolňovacích cviků pro žáky první třídy. Ilustrace jsou moc pěkné, milé a odpovídají věku cílové skupiny. Paní Vybíhalová skici i samotné ilustrace dodává vždy včas a není třeba téměř žádných úprav. Velmi milá spolupráce :)

Mgr. Lenka Šalšová
redaktorka učebnic pro 1. stupeň ZŠ