Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Petra Vybíhalová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Petra Vybíhalová — ilustrátorka a grafička se zaměřením na dětskou grafiku

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Bc. Petra Vybíhalová:
Za nás velká spokojenost, kvalitní práce, rychlá a příjemná komunikace.

Monika Glogovská

nezisková organizace
centrum-mandala.cz ~ monika@centrum-mandala.cz ~ 724 952 194
Petra se nám ozvala jako dobrovolnice na výzvu, ve které jsme hledali rychlou náhradu pro vytvoření ilustrace hlavní rubriky našeho online časopisu pro děti. V první řadě s ní byla velmi rychlá, srozumitelná a pohodová domluva. Po předání požadavků a podkladů nám téměř obratem poslala skicu, která absolutně odpovídala zadání a našim představám. Krásnou hotovou ilustraci jsme dostali krátce po odsouhlasení návrhu. Naše zkušenost s Petrou je tedy vynikající a můžeme spolupráci s ní jen doporučit. Z naší strany stoprocentní spokojenost a věříme, že se čtenářům bude hlavní rubrika opravdu moc líbit. My jsme z ní nadšení!

Ivana Kaçmaz

Krajánek – online časopis pro české děti žijící v zahraničí
www.krajanekvesvete.cz ~ krajanek@krajanekvesvete.cz
Velice mě zaujala Petřina tvorba, a proto jsem ji požádala o spolupráci k mému chystanému e-booku pro děti. Komunikace s ní byla velice příjemná a rychlá. Musím říct, že jsem byla nadšená z její tvorby od prvního náčrtu až do předání výsledného díla. Splnila všechny moje požadavky včetně nejmenších detailů. Můžu vřele doporučit všem!

Jana Kmentová

Doporučuji všemi deseti, super rychlá a milá komunikace. Paní úplně vyhověla mým představám, je moc šikovná a ještě má milý přístup :-) Jsem moc spokojená!

Denisa Š.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS