Doporučení z první ruky

Radan Tuhý, BA — správce Linux a Windows serverů a cloudových služeb


Zobrazuji všech 8 doporučení

Radana jsem oslovil, protože jsme potřebovali vyřešit přesun firemních dat na nový server. Radan výborně komunikuje a je na něj spoleh, což je v tomto oboru velmi důležité. Pomohl nám i s výběrem správného řešení, vyvrátil nám některé naše mylné představy, a tak nyní máme funkční řešení firemního serveru za rozumné peníze. Spolupráce probíhá k naší maximální spokojenosti i nadále. Radan je opravdový profesionál a můžu jej s klidným srdcem doporučit.

Pavel Tajduš
webdesignér
www.tajdus.cz pavel@tajdus.cz 725 113 081

Radan Tuhý je opravdovým profesionálem, který pracuje rychle a kvalitně. Nastavoval pro nás Linux dedikovaný server. Velmi oceňuji trpělivost při spolupráci s mým programátorem, díky kterému se vše mírně protáhlo. Čeho si však vážím nejvíce bylo to, že když bylo potřeba, nehleděl na vlastní komfort a záleželo mu na celkovém výsledku. Komunikace výborná. Nemám co vytknout a s Radanem budu spolupracovat i nadále. Určitě doporučuji.

Jan Linhart
vydavatelství naučných audioknih
www.progresguru.cz info@progresguru.cz 739 007 900

Práci pana Tuhého mohu ohodnotit jako profesionální, naprosto bezproblémovou a spolehlivou. Mohu jeho služby jen a jen doporučit i dalším klientům.

Pan Radan Tuhý nám dlouhodobě spravuje služby spojené s hostingem, virtuálními servery, webovými portály, správou e-mailových schránek a související. Všechny poskytované služby fungují spolehlivě a na naše požadavky Radan reaguje velmi rychle a pružně. Jeho práci můžeme plně doporučit.

Michal Pavelka
projektový manažer ve společnosti daCube
www.daShop.cz

Pana Tuhého hodnotím kladně. Naše firma řešila problém s RemoteAPP na serveru. Nakonec jsme vše vyřešili. Bylo nám navrženo řešení pomocí vzdálené plochy a následně splněny naše požadavky. Doporučuji.

Benjamin Caha
IT manager
www.industrial-engineering.cz b.caha@i-e.cz 727 971 654

Radan rychle reagoval na výpadek našeho linux serveru. Ochota a dobrá komunikace. Mohu doporučit.

Martin Morava

Více než 2 měsíce jsem řešil, jak správně nakonfigurovat virtuální stroje v Hyper-V operačního systému Windows Server, aby bylo možné využívat výhod různých operačních systémů na jednom fyzickém stroji. Protože jsem nebyl sám, kdo si na problému vylámal zuby, musel jsem se smířit s pronájmem více dedikovaných serverů za nemalý peníz. Při hledání specialisty z jiného oboru jsem úplnou náhodou narazil na profil pana Tuhého. Pan Tuhý mi odpověděl do několika minut a vyřešil moje nekončící problémy s virtuálními stroji ještě týž den a přesně podle specifikací výrobce software, čímž mi ušetřil spoustu starostí.

Dan K.

Profesionál ve svém oboru. Má přehled, vše vysvětlí, navrhne řešení a varianty.