Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Radek Andrš > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Radek Andrš — IT specialista

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Radek Andrš:
Na požádání, rychle a hbitě provedená revize a oprava počítačového systému. Práce provedena na profesionální úrovni. Díky za vstřícnost a ochotu. Vřele doporučuji.

Ing. A. Kubelka

antonin.kubelka@tiscali.cz ~ 487 522 411
Radek Andrš nabízí vynikající služby v oblasti IT. Jsem s ním naprosto spokojený, protože je spolehlivý a absolutní profesionál. Poradil mi mnohá nadstandardní řešení, a to vše v čase, který byl pro mě výhodný.

MUDr. Roman Gruber

doktor
Ing. Radek Andrš je letitý profesionál, s kterým v případě složitějších problémů konzultují i jiné IT firmy. Já osobně oceňuji spolehlivost, schopnost efektivně vyřešit problém, přátelský přístup a vysvětlení podstaty problému.

Jana Mikulcová

Prostřednictvím webu Na volné noze jsme našli výborného profesionála přesně na to, co jsme potřebovali. Byl jsem velmi příjemně překvapen, jak komplexně je Radek schopen řešit žádanou problematiku a jak široký záběr má v problematice IT. Zároveň oceňuji jeho naprostou profesionalitu. Mužů jen upřímně doporučit!

Pavel Kuta

Senior Advior
www.innate.eu ~ pavel@innate.eu
Pan Andrš se mi velmi ochotně a nezištně věnoval v otázce vzdáleného přístupu do mého účetního programu pro asistentku. A i když pro mě implementace navrženého řešení je v tuhle chvíli nerentabilní, rozhodně se na něj obrátím až přijde ta správná chvíle, protože se mým problémem opravdu komplexně zabýval. Děkuji!

Zuzana Jahodová

zuzana.jahodova@gmail.com ~ 604 571 834
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS