Doporučení z první ruky

Ing. Radek Andrš — IT specialista


Zobrazuji všech 6 doporučení

Na požádání, rychle a hbitě provedená revize a oprava počítačového systému. Práce provedena na profesionální úrovni. Díky za vstřícnost a ochotu. Vřele doporučuji.

Ing. A. Kubelka
antonin.kubelka@tiscali.cz 487 522 411

Radek Andrš nabízí vynikající služby v oblasti IT. Jsem s ním naprosto spokojený, protože je spolehlivý a absolutní profesionál. Poradil mi mnohá nadstandardní řešení, a to vše v čase, který byl pro mě výhodný.

MUDr. Roman Gruber
doktor

Ing. Radek Andrš je letitý profesionál, s kterým v případě složitějších problémů konzultují i jiné IT firmy. Já osobně oceňuji spolehlivost, schopnost efektivně vyřešit problém, přátelský přístup a vysvětlení podstaty problému.

Jana Mikulcová

Prostřednictvím webu Na volné noze jsme našli výborného profesionála přesně na to, co jsme potřebovali. Byl jsem velmi příjemně překvapen, jak komplexně je Radek schopen řešit žádanou problematiku a jak široký záběr má v problematice IT. Zároveň oceňuji jeho naprostou profesionalitu. Mužů jen upřímně doporučit!

Pavel Kuta
Senior Advior
www.innate.eu pavel@innate.eu

Pan Andrš se mi velmi ochotně a nezištně věnoval v otázce vzdáleného přístupu do mého účetního programu pro asistentku. A i když pro mě implementace navrženého řešení je v tuhle chvíli nerentabilní, rozhodně se na něj obrátím až přijde ta správná chvíle, protože se mým problémem opravdu komplexně zabýval. Děkuji!

Zuzana Jahodová
zuzana.jahodova@gmail.com 604 571 834

Chtěl bych tu zanechat doopravdy kladnou recenzi na pana Andrše za veškeré služby, které pro nás realizoval/realizuje v oblasti všeho okolo NAS (Synology), VPN řešení mezi kancelářemi, veškeré sítě na míru a zkrátka vše, na co si vzpomeneme. Díky moc! PS: Ten, kdo „skutečně“ něco umí, ten zkrátka dost často pracuje sám na sebe a tohle je právě ten případ...

Ing. Karel Vetchý
majitel společnosti SINGLE QUEEN s.r.o.
www.singlequeen.cz karel.vetchy@singlequeen.cz