Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Radek Kitner > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Radek Kitner — konzultant a lektor pro testování a SCRUM

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Ing. Radek Kitner:
Naše firma byla a stále je velice spokojená se spoluprací s panem Kitnerem. Velice kladně hodnotíme jeho profesionální přístup k našemu zadání. Zadání prací a úkolů plnil vždy svědomitě, načas a měli jsme pocit, že nám chce opravdu pomoci. Domníváme se, že je nejen profesionální poradce a konzultant, ale má i schopnost vyslechnout a nevnucovat se, čehož si velice ceníme.

Jana Bowers

jednatelka společnosti Pelgar s. r. o.
www.pelgar.cz
Ing. Daniel Grmela
Radka Kitnera mohu jako konzultanta IT doporučit pro jeho široký přehled, profesionalitu v oboru, flexibilitu, výstižnou a příjemnou komunikaci a spolehlivost.

Ing. Daniel Grmela

autorizovaný stavební inženýr se zaměřením na slaměné domy
Radek briskně rozdává cenné rady a přitom se usmívá. Pomohl mi pochopit základy SEO a optimalizaci i rychle zprovoznil na webu pro náš obchod. Do nečekaných problémů se okamžitě ponořil a záhy přišel s funkčním řešením.

Ing. René Pavlík

majitel e-shopu Vozikychariot.cz
Radek mi pomohl při výběru vhodné technologie pro CMS. Oceňuji jeho spolehlivost a kreativní přístup k nalezení vhodného IT řešení.

Tomáš Skřipec

podnikatel
Domluva s Radkem Kitnerem byla nadstandardně rychlá a bezproblémová. Provedení práce precizní. Následovala také doporučení na další zlepšení webu, což jsem velmi ocenil. Radka Kitnera mohu rozhodně doporučit každému, kdo hledá rychlé řešení svých IT problémů.

Matěj Slezák

fotograf a zakladatel portálu www.localgrapher.com
www.localgrapher.com
Radka jsme poprosili, aby nám ve škálovaném scrum týmu pomohl v situaci s téměř nulovým automatizovaným testováním a velkým technickým dluhem. Tohoto úkolu se Radek zhostil bravurně, nejen svou znalostí v této oblasti, ale i přehledným sledováním maturity a hlavně citlivým přístupem ke členům týmu. Svým servant leadershipem dokázal lidi v týmu nadchnout, nasměrovat a dosáhnout kýženého výsledku. Radek byl rozhodně skvělou volbou, která velmi pomohla našemu produktu i programu.

Jakub Grós

Program Manager, Honeywell
Výborně připravený kurz. Přístup a příprava pana Kitnera neměly chybu.

Michal Svoboda

aplikační analytik ve společnosti Home Credit
Radek posunul naše automatizované testování na vyšší level. Díky jeho úctyhodným zkušenostem a mentoringu jsme byli schopní zkrátit čas potřebný pro vydání nové verze našeho SW.

Martin Konečný

Senior Technical Manager v Honeywell
Skvělá forma prezentace, prostor k diskuzím o konkrétních problémech, přínosné školení.

Blanka Štáblová

vedoucí tester v O2 IT Services s.r.o.
Radek Kitner je jeden z nejlepších profesionálů, se kterým jsem kdy pracoval!

Ionut Grigorescu

Python Developer at Toptal
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS