Doporučení z první ruky

Radek Semančík — programátor a vývojář aplikací, team leader a zakladatel vývojářské agentury Pixape


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 12 doporučení

Za agenturou Pixape jsme přišli s požadavkem rozšíření funkcionality našeho již existujícího produktu - Shopify aplikace. Projekt dopadl úspěšně. Na spolupráci si cením zejména férového přístupu a zapojení zkušených vývojářů, kteří byli schopni uvažovat nad rámec zadání, dodat kvalitní kód a příjemně se s nimi komunikovalo.

Michal Májský
CTO at Digismoothie
www.digismoothie.com m.majsky@gmail.com

Dlouhodobě stabilní a kvalitní spolupráce. Doporučuji.

Jakub Škácha
CEO
svetit.cz skacha@svetit.cz 277 270 600

Radek je talentovaný programátor, který vždy přinese zajímavé nápady, a pokud je třeba, tak dokáže vyřešit samostatně i složitá komplexní zadání. Vždy se na něj můžeme spolehnout, že udrží kód čistý. Je také dobrý v komunikaci. Moc si vážím dlouhodobé spolupráce s Radkem na projektu Boost.Space.

Tadeáš Marek
CEO projektu Boost.Space
https://boost.space/cs/ tadeasmarek@gmail.com 732 646 464

Velké poděkování posilám pro IT guru Radek Semančík za konzultaci ohledně výběru IT technologií pro přepis našeho stávajícího informačního systému. Hodně jsi nám pomohl, Radku. Jsme v kontaktu, kolega je z Tebe nadšen nejen jako z experta, ale i jako z člověka. Díky moc!

Jan Tobolík
CEO
www.sensio.cz jan.tobolik@sensio.cz 777 010 177

Firma Pixape byla pro naši společnost Creativehandles nepostradatelným partnerem při vývoji tří aplikací. Jsme nadmíru spokojeni s jejich profesionalitou, kvalitou práce a dodržením termínů. Pixape je tým, na který se můžeme vždy spolehnout, a s radostí bychom s nimi spolupracovali i v budoucnosti.

Kristýna Lang
CEO
creativehandles.com kristyna@creativehandles.com 723 856 500

Výborná spolupráce s Pixape na vývoji funkcionality pro naší Shopify aplikaci Naďa. Velmi rychlé a profesionální jednání a vysoká kvalita odvedené práce.

Martin Zima
Creating apps for Shopify at Digismoothie
www.digismoothie.com business@digismoothie.com

Z pozice PM s panem Semančíkem spolupracuji již třetí rok. Pro naši společnost řeší především zakázky v PHP frameworku Symfony a Nette. Jedná se o dílčí úpravy, ale i vývoj celých zakázkových systémů a webových stránek. Dále pro nás vyvíjí moduly a zakázkové řešení pro Prestashop 1.5-17. Spolupráce je perfektní, komunikace na profesionální úrovni a zadání vždy dodává ve stanoveném termínu v předem domluveném budgetu.

Radim Nedvěd
PM – Svět IT, s.r.o.
svetit.cz radim@svetit.cz 311 444 888

Spolupráce s Pixape byla výborná. Vyvinuli jsme tři aplikace a jsme maximálně spokojeni. Děkujeme za profesionální přístup a kvalitní práci.

Marcel Miliček
projektový manažer
creativehandles.com marcel@creativehandles.com 723 856 500

Práce pana Semančíka si velmi cením. A to nejen z důvodu absolutní profesionality, ale také díky jeho skvělému přístupu a dodržování stanoveného zadání v dohodnutém čase a kvalitě. Přínosem je i jeho analytický pohled nad různými technickými řešeními. Je skvělé, že lze s ním veškeré technické kroky a možnosti konzultovat jak předem, tak v průběhu zadaných prací. Vždy se snaží najít optimální řešení, což v důsledku přináší úsporu času i peněz.

Martin Durek
CEO, zadaCZo.cz, s.r.o.
orangedino.com martin@zadaczo.cz 605 997 978

Radek Semančík je skvělý programátor. Spolupracujeme již 5 let na různých webových projektech. Radek je rychlý v reakcích na požadavky projektu a jeho odbornost přispívá k vysoké kvalitě našich projektů. Jeho spolehlivost a schopnost komunikovat jsou nepostradatelné. Doporučuji ho každému, kdo hledá spolehlivého programátora pro webové projekty.

Jakub Skalický
grafik
www.jakubskalicky.cz jakubskalicky@gmail.com 702 052 866