Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radek Semančík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Radek Semančík — programátor a vývojář aplikací, team leader a zakladatel vývojářské agentury Pixape

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Radek Semančík:
Z pozice PM s panem Semančíkem spolupracuji již třetí rok. Pro naši společnost řeší především zakázky v PHP frameworku Symfony a Nette. Jedná se o dílčí úpravy, ale i vývoj celých zakázkových systémů a webových stránek. Dále pro nás vyvíjí moduly a zakázkové řešení pro Prestashop 1.5-17. Spolupráce je perfektní, komunikace na profesionální úrovni a zadání vždy dodává ve stanoveném termínu v předem domluveném budgetu.

Radim Nedvěd

PM – Svět IT, s.r.o.
radim@svetit.cz ~ 311 444 888
Radek je talentovaný programátor, který vždy přinese zajímavé nápady, a pokud je třeba, tak dokáže vyřešit samostatně i složitá komplexní zadání. Vždy se na něj můžeme spolehnout, že udrží kód čistý. Je také dobrý v komunikaci. Moc si vážím dlouhodobé spolupráce s Radkem na projektu Boost.Space.

Tadeáš Marek

CEO projektu Boost.Space
732 646 464
Práce pana Semančíka si velmi cením. A to nejen z důvodu absolutní profesionality, ale také díky jeho skvělému přístupu a dodržování stanoveného zadání v dohodnutém čase a kvalitě. Přínosem je i jeho analytický pohled nad různými technickými řešeními. Je skvělé, že lze s ním veškeré technické kroky a možnosti konzultovat jak předem, tak v průběhu zadaných prací. Vždy se snaží najít optimální řešení, což v důsledku přináší úsporu času i peněz.

Martin Durek

CEO, zadaCZo.cz, s.r.o.
605 997 978
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS