Doporučení z první ruky

Radka Nedomlel Jechová — webařka, copywriterka a virtuální asistentka


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Spolupráce s Radkou byla skvělá. Radka je rychlá a perfektně vystihla mé potřeby. Dokázala mou představu přenést do reálné podoby webové stránky. Spolupráce s Radkou pro mne byla radost a velmi ráda se na ni znovu obrátím.

Marie Riva
zahradní designérka s přesahem a majitelka Glamping Riva
https://www.marieriva.cz/glamping-riva/

Od prvního kontaktu s Radkou mě zaujala její rychlost, přesnost a profesionalita. Přestože se můj problém na webu ukázal velmi složitým a zaskočil dokonce i experty v oboru. Radka nepolevila ve svém úsilí můj problém vyřešit. Její odhodlání a neústupnost mě přesvědčily o její odbornosti. Nejenže postupovala metodicky, ale také si našla čas podrobně mi vysvětlit celou situaci. V dnešní době je vzácné najít někoho s takovým profesionálním přístupem a srdcem buldoka, na kterého se můžete v každé situaci spolehnout. Dnes s plným přesvědčením vím, že ať už budu potřebovat cokoli ohledně mého webu, mohu se na Radku s klidným srdcem obrátit.

Lucie Novotná
odbornice na Feng Shui

Na paní Radku jsem dostala kontakt od mé kamarádky, která byla moc spokojená s její prací. Potřebovala jsem jen lehce doladit web, ale i tak to byla skvělá a rychlá komunikace, což já velmi oceňuji. Řekla jsem, co potřebuji vyladit a druhý den už bylo hotovo. Radku můžu vřele doporučit a naše spolupráce určitě bude pokračovat i nadále.

Erika Šimková

I když má Radka ve své doméně – krok za krokem – spolupráce s ní je velmi rychlá, takže je to spíš ráz na ráz a je hotovo :-). A když tak úplně nevíte co vlastně chcete, tak je nesmírně trpělivá a empatická. Vřele doporučuji její služby.

Kamila Zadrobílková
www.kamilazadrobilkova.cz