Doporučení z první ruky

Mgr. Renata Válková — realitní makléřka se znalostí práva


Zobrazuji všech 6 doporučení

JUDr. Ilona Černochová, LL.M.

S Renatou spolupracuji delší dobu. Stala se mojí nepostradatelnou pomocnicí. Šetří mi spoustu času i energie.

JUDr. Ilona Černochová, LL.M.
advokátka a realitní právnička

Renata, vzděláním právnička, je naší pravou rukou v oblastech, kterým nerozumíme, ale jsou pro business velice důležité.

David Novák
Ximilar s.r.o.

S Renčou spolupracuju už řadu let a nebojím se ji zapojit do nového projektu, který vyžaduje pečlivou exekutivní práci a zodpovědný přístup.

Lukáš Trnka
BH Securities a.s.

Renatu znám od mládí. Je šikovná a pracovitá. Za každých okolností vždy příjemná a velmi komunikativní.

Lucie Zezulová
Lyžárna.cz

Paní Mgr. Renata Válková je naprosto profesionální realitní makléřka. Mám osobní zkušenost s mnoha makléři, se kterými jsem se setkal při hledání nemovitosti, ovšem paní Válková většinu z nich o několik kategorií převyšuje. Naprosto profesionální, avšak i citlivý osobní přístup ke klientovi, velmi vstřícná, komunikativní a ochotná hledat nejpřijatelnější řešení pro klienta. Moje hodnocení, pokud ho mám vyjádřit školním známkováním je 1, pokud hvězdičkami od 1 do 10, tak plných 10. Všem mohu vřele doporučit, za doporučení ručím svým jménem.

Ing. Lubomír Hruda
l.hruda@seznam.cz 776 563 399

Realitní makléřku Renatu Válkovou moc chválím, doporučuji a jsem rád, že jsem prodej své reality svěřil právě jí. Vše proběhlo z její strany hladce, rychle, připraveně, profesionálně a dokonce nad rámec smluvených povinností.

Zdeněk Škrabal
hudebník, hudební pedagog