Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Renata Válková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Renata Válková — virtuální asistentka se znalostí práva

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Mgr. Renata Válková:
JUDr. Ilona Černochová, LL.M.
S Renatou spolupracuji již delší dobu a vše probíhá k mé plné spokojenosti. Renata je velmi ochotná, skvěle komunikuje a zadané úkoly odevzdává včas. Stala se tak mou nepostradatelnou spolupracovnicí, na kterou se mohu vždy spolehnout a šetří mi tak spoustu času i energie. Její služby mohu určitě doporučit!

JUDr. Ilona Černochová, LL.M.

advokátka a realitní právnička
Tereza Suchanová
S Renatou spolupracuji již pár měsíců a odvádí skvělou práci. Zadané úkoly plní včas a v odpovídající kvalitě. Právní vzdělání je určitě výhodou, každý občas potřebuje nějakou právní radu. Určitě doporučuji spolupráci i vám!

Tereza Suchanová

virtuální asistentka
S Renčou Válkovou spolupracuju už řadu let a nebojím se ji kdykoliv zapojit do nového projektu, který vyžaduje pečlivou exekutivní práci a zodpovědný přístup. Cením si přátelskosti, lidskosti a přirozené chuti pomáhat, ale i schopnosti úkoly posouvat směrem k cíli samostatně a s vlastní invencí a proaktivitou. Renče klidně zavolejte, trefíte se.

Mgr. Lukáš Trnka

marketingový specialista
lukastrnka.cz ~ posta@lukastrnka.cz ~ 774 103 333
Renatu znám už od mládí, je šikovná a pracovitá. Za každých okolností vždy příjemná a velmi komunikativní. Není pro ni nic problém a vše vyřeší ke spokojenosti.

Lucie Zezulová

majitel obchodu a e-shopu
www.lyzarna.cz ~ info@lyzarna.cz
Renču mohu jedině doporučit. Už spolupracujeme dlouho a vždy s ní byla naprosto skvělá komunikace. Spolupracujeme s Renčou na úkolech pro rodinné vinařství nebo pro moji grafickou práci. Renča zvládala všechny úkoly s přehledem, ať už to byla komunikace se zákazníky nebo titěrné vyhledávání dat na internetu. Čeho si ale v dnešní době nejvíce cením, je fakt, že co se Renči řekne, tak je hotové jak má být a hlavně do kdy to má být. Spolupráci bych jedině doporučil.

Vojtěch Válka

vinař a grafik
vojtavalka.cz ~ valka.vojta@gmail.com ~ 739 379 678
S Mgr. Renatou Válkovou spolupracuji déle než rok a po celou dobu spolupráce jsem velice spokojen. Oceňuji zejména dobrou komunikaci, pečlivost a kvalitní výstupy.

Miklos C.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS