Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Sandra Tejnecká > Doporučení

Doporučení z první ruky

Sandra Tejnecká — webdesignérka, UX/UI designérka a ilustrátorka

Zobrazuji č. 110 z celkem 23 doporučení prezentace Sandra Tejnecká:
Sandra Tejnecká nám vytvářela ilustraci pro obálku knihy o hubnutí a zdravém životním stylu. S celým průběhem spolupráce i s jejím výsledkem jsme maximálně spokojení. Sandru můžeme jako pohotovou, vstřícnou a kreativní grafičku, s klidným svědomím doporučit dál. Pokud budeme v budoucnu potřebovat další podobnou kresbu, víme, na koho se obrátit.

Pavel Walek

Fitness Innovations s.r.o
www.FitStore.cz
Sandra je úžasně talentovaná ilustrátorka a webdesignérka, která rychle přesvědčí svým profesionálním přístupem. Nejen, že poskytuje hodnotný vhled a činí promyšlená doporučení, je rovněž pozorný posluchač, který je schopný transformovat nápady do inovativních řešení. Spolupráce se Sandrou byl skvělý zážitek také proto, že je velmi pohotová, jasná a proaktivní v její komunikaci a díky tomu jsem se během spolupráce cítila velmi pohodlně. Kromě toho, její zodpovědnost přesáhla za konečné datum naší spolupráce, kdy aktivně monitorovala tým vyvíjející web, aby se ujistila, že finální výsledek naplňuje očekávání od designu a funkčností napříč všemi zařízeními. Spolupráci se Sandrou, jakožto výjimečnou webdesignérkou a ilustrátorkou se zaměřením na zákazníka, silně doporučuji.

Diana Masopust

Smart PPC Solutions
Mgr. Lukáš Svoboda
Se Sandrou jsem měl tu čest spolupracovat na několika projektech a vždy ji velice rád doporučuji svým klientům. Na její práci si cením především perfektní orientace na sebemenší detail a velký důraz na uživatelskou funkčnost webu. Pokud hledáte šikovnou ilustrátorku nebo grafičku pro váš webový projekt, pak se Sandrou nemůžete sáhnout vedle.

Mgr. Lukáš Svoboda

kodér
Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
Sandra vytvořila nové logo pro mého klienta, firmu z Austrálie. Výsledek dobře vypadá a podle mě i dobře odpovídá zaměření klienta. Oceňuji zejména vedení zakázky. Sandra perfektně zvládla komunikaci v angličtině, spolupráci na dálku i obtíže spojené s časovým posunem. Doporučuji!

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

specialistka na psychologii podnikání a marketingovou strategii
Se Sandrou jsme spolupracovali na tvorbě portálu pro cestovní ruch Planujvylety.cz. Sandra se podílela jak na kompletním grafickém návrhu, tak na namalování skvělého a velice pěkně zpracovaného ústředního obrázku celého projektu. Přístup Sandry byl velmi aktivní a kreativní. Spolupráce s ní byla výborná a už nyní se těším na další.

Vláďa Ponechal

Co-founder Vlapon innovation s.r.o.
Pokud čtete tyto řádky, našli jste právě grafičku vašich snů a hledat jinde by bylo jen ztrátou času. Věřte, že se skutečně budete těšit na e-mail s přílohou nová_grafika. A jestli jste si prohlédli Sandřinu prezentaci, asi tušíte, že jste narazili na velmi schopného profesionála. Není víc co psát. Tuhle spolupráci musíte zažít.

Mgr. Tomáš Konečný

vedoucí internetového prodeje I-matrace.cz
www.i-matrace.cz
Na spolupráci se Sandrou si nejvíc cením její ochoty prosazovat svůj odborný názor – ale zároveň schopnost z něj ustoupit, pokud daná věc pro zákazníka z různých důvodů není možná. A když k tomu přidám rychlou komunikaci i domluvu, byla naše spolupráce příjemná a obohacující. Díky za ni!

Michal Jirásek

Český svaz orientačních sportů
www.orientacnisporty.cz
Rádi hledáte, ale ještě raději nacházíte? V Sandře Tejnecké jsem našel grafičku, která je profesionální, dodržuje slovo i termíny (což je krása zažívat), vytváří opravdu hezkou grafiku a je sebevědomě upřímná – takže mi říká i věci, co nerad slyším, ale jsou důležité, aby výsledek našeho snažení byl skvělý. Toho si hodně vážím. Díky za úžasnou spolupráci.

Petr Bartoš

vývojář a projektový manažer
Slečna Tejnecká pro nás zpracovávala kalendář, ve kterém jsme potřebovali pokročilejší znalosti a zkušenosti s retuší a postprodukcí fotografie. Její jednání – od počáteční schůzky po odevzdání finálních dat – bylo zcela profesionální, rychlé a konstruktivní. Výsledné zpracování předčilo naše očekávání, navíc bylo dodáno v rekordně krátkém čase. Spolupráci se sl. Tejneckou mohu vřele doporučit, dočkáte se kvalitního a kreativně pojatého výstupu.

Mgr. Michal Binka

vedoucí marketingu KAJOT Group
Na Sandru Tejneckou jsme narazili zcela náhodně při brouzdání po webu, kde jsme hledali kreativní agenturu pro náš nový projekt. Hned od začátku jsme se setkali s velmi vstřícným, nápomocným, ale především kreativním přístupem a spolehlivostí. Toto opravdu není běžné a to máme již několikaleté zkušenosti. Sandra Tejnecká nám ve velmi krátké době dodala návrh, který byl prostě skvělý. Proto jsme u našeho dalšího projektu vůbec neváhali a opět ji oslovili. Jsme rádi, že i do budoucna se můžeme o tohoto partnera opřít.

Andrea Burešová

Rezervacenajisto.cz (nový design se právě implementuje)
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS