Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Sandra Tejnecká > Doporučení

Doporučení z první ruky

Sandra Tejnecká — IT byznys analytička a UX designérka

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Sandra Tejnecká:
Sandra se skvěle zhostila převzetí rozpracovaného plánu nového klientského řešení pro zákazníky RegioJet. Rychle se zorientovala v souvislostech, hledala a navrhovala vhodná řešení. Zaujala mě její systematičnost a důslednost, se kterou zanalyzovala plánované řešení a posunula jej směrem k realizaci. Skvělý tah na branku! Díky Sandro.

Petra Stryková

Student Agency
Mít možnost vybrat si spolehlivého a znalostmi nabitého partnera ke spolupráci na produktu, který má po business stránce dávat smysl a kde user experience není jen buzzword, pak to bude určitě Sandra. Rychlost, zkušenosti a znalost procesů, podporované přátelskou a vstřícnou atmosférou, to je radost a ne vždy samozřejmost. Kromě dobře odvedené práce se od Sandry můžete i hodně naučit a začít se dívat na problémy jinak.

Lukáš Podhola

UI & Visual Designer
Sandra je úžasně talentovaná webdesignérka, která rychle přesvědčí svým profesionálním přístupem. Nejen, že poskytuje hodnotný vhled a činí promyšlená doporučení, je rovněž pozorný posluchač, který je schopný transformovat nápady do inovativních řešení. Spolupráce se Sandrou byl skvělý zážitek také proto, že je velmi pohotová, jasná a proaktivní v její komunikaci a díky tomu jsem se během spolupráce cítila velmi pohodlně. Kromě toho, její zodpovědnost přesáhla za konečné datum naší spolupráce, kdy aktivně monitorovala tým vyvíjející web, aby se ujistila, že finální výsledek naplňuje očekávání od designu a funkčností napříč všemi zařízeními. Spolupráci se Sandrou, jakožto výjimečnou webdesignérkou se zaměřením na zákazníka, silně doporučuji.

Diana Masopust

Smart PPC Solutions
Na spolupráci se Sandrou si nejvíc cením její ochoty prosazovat svůj odborný názor – ale zároveň schopnost z něj ustoupit, pokud daná věc pro zákazníka z různých důvodů není možná. A když k tomu přidám rychlou komunikaci i domluvu, byla naše spolupráce příjemná a obohacující. Díky za ni!

Michal Jirásek

Český svaz orientačních sportů
www.orientacnisporty.cz
Rádi hledáte, ale ještě raději nacházíte? V Sandře Tejnecké jsem našel designérku, která je profesionální, dodržuje slovo i termíny (což je krása zažívat) a je sebevědomě upřímná – takže mi říká i věci, co nerad slyším, ale jsou důležité, aby výsledek našeho snažení byl skvělý. Toho si hodně vážím. Díky za úžasnou spolupráci.

Petr Bartoš

vývojář a projektový manažer
Na Sandru Tejneckou jsme narazili zcela náhodně při brouzdání po webu, kde jsme hledali kreativní agenturu pro náš nový projekt. Hned od začátku jsme se setkali s velmi vstřícným, nápomocným, ale především kreativním přístupem a spolehlivostí. Toto opravdu není běžné a to máme již několikaleté zkušenosti. Sandra Tejnecká nám ve velmi krátké době dodala návrh, který byl prostě skvělý. Proto jsme u našeho dalšího projektu vůbec neváhali a opět ji oslovili. Jsme rádi, že i do budoucna se můžeme o tohoto partnera opřít.

Andrea Burešová

Rezervacenajisto.cz (nový design se právě implementuje)
Jsem velmi rád, že jsem design našeho nového internetového obchodu s krmivy pro psy a kočky svěřil právě slečně Tejnecké. Výsledek předčil mé očekávání a díky originálnímu designu se jednoznačně odlišujeme od konkurence. Jsem perfekcionista a slečně Tejnecké se podařilo nastavit laťku pořádně vysoko. Oceňuji profesionální přístup, výbornou vzájemnou komunikaci a dodržování dohodnutých termínů.

Pavel Stein

provozovatel webu krmimkvalitne.cz
www.krmimkvalitne.cz
Za Moravské divadlo Olomouc rád potvrdím, že spolupráce se Sandrou Tejneckou probíhala naprosto profesionálně, vstřícně a v dohodnutých časových horizontech. Zároveň jsme si s velkým uznáním cenili kreativity a velké míry odbornosti při práci na zadaném úkolu, relaunchi webových stránek našeho divadla. S výsledkem byli všichni zúčastnění maximálně spokojeni.

Dr. Mgr. Josef Podstata

ředitel Moravského divadla Olomouc, p.o.
www.moravskedivadlo.cz
Na studioQe jsme nenarazili sami, ale oni na nás, a musím s čistým svědomím potvrdit, že jsme za to rádi. Shoda všech náhod tomu chtěla, že jsme majitelku Sandru Tejneckou oslovili našimi produkty a ze zákazníka se tím stal náš dodavatel. Krátkou, ale naprosto výstižnou formulací nás v krátkém rozhovoru přesvědčila o tom, že naše marketingová image by měla dostát změn. Touto tématikou jsme se zabývali již dříve než nás Sandra oslovila, ale ten správný impuls přišel ve chvíli, kdy jsme měli možnost vidět a posoudit její realizované projekty. Nebylo co dál řešit a se Sandrou jsme to spustili... Pokud si myslíte, že vám budu Sandru doporučovat, tak se mýlíte. Vy nemáte totiž stejně jinou volbu, pokud chcete špičkový produkt a špičkový přístup a dorazili jste až sem. Vytočte její číslo, dohodněte si pohovor a uvidíte, že za pár týdnů nebo měsíců budete psát podobnou recenzi jako já!

Tomáš Krs

jednatel KPS Automobile s.r.o.
www.krs.cz ~ tomas@krs.cz
Rád bych se vyjádřil ke spolupráci se Sandrou Tejneckou. Narazil jsem na ni čistě náhodou na webových stránkách, které právě stvořila Sandra Tejnecká. Design stránky mě oslovil natolik, že jsem ji ihned kontaktoval a domluvil první schůzku. Výsledkem naší spolupráce je náš e-shop čerpací techniky. Ohlasy na web jsou veskrze pozitivní a to zejména díky přehlednosti obchodu. Navíc není problém se domluvit na inovacích webu, které vždy odpovídají našim představám a v konečném důsledku nabízí větší komfort pro návštěvníky. Její práci mohu jen doporučit. S výsledkem budete jistě spokojeni stejně tak, jako naše firma.

Robert Chytil

www.obchodcerpadel.cz ~ obchod@obchodcerpadel.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS