Doporučení z první ruky

Mgr. Šárka Rolná Jakubcová — specialistka na SEO a online marketing


Zobrazuji všech 10 doporučení

Se Šárkou je výborná spolupráce. Náš web dostala na přední místa ve vyhledávačích na potřebná klíčová slova. Pravidelně doplňuje obsah webu novými texty a obrázky a zajišťuje nám dnes tolik potřebnou aktivitu na sociálních sítích – my bychom na něco takového neměli čas. Komunikace s ní je rychlá a naprosto bez problémů – a to i když je na cestách na druhé straně zeměkoule.

Matouš Růžička
designerská firma zabývající se tvorbou z bambusu
www.bamboodesign.cz

Rychlá a kvalitní práce s komunikací bez prostojů. Spolupracovali jsme na několika projektech v rámci SEO a linkbuidingu, které se nám podařilo pozvednout z hlubin Google.

Martin Vorel
online marketing a SEO konzultant
martinvorel.com

Šárka nám pomáhala zhruba s desítkou projektů, a to jak při plánování obsahové strategie, tak i v její samotné realizaci. Mívá na starosti analýzy, plánování struktur webů, optimalizaci a linkbuilding. Vše fungovalo vždy bez problémů a s výbornými výsledky.

Jan Nový
La Taupe s. r. o.

Šárka mi velmi pomohla při překládání odborných článků o Google Analytics. Vše mi trpělivě vysvětlila, pomohla mi proniknout do podstaty této španělské vesnice a naučila mě používat terminologii. Za mě mohu jen doporučit, problematice opravdu rozumí.

Vladimíra Nollová
překladatelka španělštiny
nollovav@gmail.com 774 325 727

Se Šárkou spolupracujeme už od roku 2011. Podílela se na řadě našich projektů, ve kterých se starala především o analýzy klíčových slov, on-page optimalizaci webů a linkbuilding. Máme však zkušenosti i se správou Skliku a komunikací na sociálních sítích. Spolupráci můžeme rozhodně doporučit.

Jan Kemr
Phares s. r. o.
www.phares.cz

Spolehlivost, rychlá komunikace, profesionalita a dobré nápady. Tak bych popsal naši již skoro 4letou spolupráci.

Filip Ornstein
Sinfin s. r. o.
www.sinfin.cz

S Šárkou Jakubcovou spolupracuji již více než 3 roky a to na dvou projektech. Prvně na FB kampani pro přehlídku Dny evropského filmu, kde nám pomáhala celý FB rozjet a nyní již druhým rokem mi pomáhá zviditelnit a optimalizovat webovou stránku mojí lyžařské školy SNOW GATE. Vážím si jejího profesionálního přístupu, odborných znalostí, schopnosti naslouchat klientovi a jeho požadavkům a snažit se je převést do reálu.Ve chvíli, kdy pracuje na projektu, věnuje se mu naplno. Spolupráci s Šárkou Jakubcovou bych doporučila každému, kdo si chce být jistý dobrým výsledkem a pracovat s člověkem, který je ve svém oboru profík. Mně byla Šárka taktéž doporučena a i já se k tomuto doporučení plně přidávám.

Magdaléna Králová
producentka přehlídky Dny evropského filmu a zakladatelka lyžařské školy SNOW GATE
www.snowgate.cz info@snowgate.cz

Se Šárkou spolupracuji asi dva roky, stará se o naše stránky Chuvicka.cz. Šárka je rychlá, profesionální, má dobré nápady a své práci velmi dobře rozumí. Mohu ji vřele doporučit.

Petra Volfová
provozovatelka webu Chůvička.cz
chuvicka.cz info@chuvicka.cz 602 627 263
Ing. Jana Poláková Škrobánková

Pokud hledáte profíka na SEO, určitě mohu Šárku doporučit. Spolupracovali jsme spolu již na několika projektech a vždy byla její práce kvalitní a rychlá. Je vidět, že Šárku SEO baví a má v této oblasti výborné znalosti.

Ing. Josef Antoš

Šárka mi byla doporučena jako velmi schopná profesionálka ve svém oboru. Byl jsem velmi potěšen její profesionalitou, rychlostí a také schopností splnit přesně ty požadavky jaké jsem měl. V budoucnu se na ni budu s chutí obracet.

Ing. Josef Antoš
webdesignér a vývojář webových aplikací