Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Šárka Jakubcová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Šárka Jakubcová — specialistka na SEO a online marketing

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Mgr. Šárka Jakubcová:
Se Šárkou je výborná spolupráce. Náš web dostala na přední místa ve vyhledávačích na potřebná klíčová slova. Pravidelně doplňuje obsah webu novými texty a obrázky a zajišťuje nám dnes tolik potřebnou aktivitu na sociálních sítích – my bychom na něco takového neměli čas. Komunikace s ní je rychlá a naprosto bez problémů – a to i když je na cestách na druhé straně zeměkoule.

Matouš Růžička

designerská firma zabývající se tvorbou z bambusu
www.bamboodesign.cz
Rychlá a kvalitní práce s komunikací bez prostojů. Spolupracovali jsme na několika projektech v rámci SEO a linkbuidingu, které se nám podařilo pozvednout z hlubin Google.

Martin Vorel

online marketing a SEO konzultant
martinvorel.com
Šárka nám pomáhala zhruba s desítkou projektů, a to jak při plánování obsahové strategie, tak i v její samotné realizaci. Mívá na starosti analýzy, plánování struktur webů, optimalizaci a linkbuilding. Vše fungovalo vždy bez problémů a s výbornými výsledky.

Jan Nový

La Taupe s. r. o.
Šárka mi velmi pomohla při překládání odborných článků o Google Analytics. Vše mi trpělivě vysvětlila, pomohla mi proniknout do podstaty této španělské vesnice a naučila mě používat terminologii. Za mě mohu jen doporučit, problematice opravdu rozumí.

Vladimíra Nollová

překladatelka španělštiny
nollovav@gmail.com ~ 774 325 727
Se Šárkou spolupracujeme už od roku 2011. Podílela se na řadě našich projektů, ve kterých se starala především o analýzy klíčových slov, on-page optimalizaci webů a linkbuilding. Máme však zkušenosti i se správou Skliku a komunikací na sociálních sítích. Spolupráci můžeme rozhodně doporučit.

Jan Kemr

Phares s. r. o.
www.phares.cz
Spolehlivost, rychlá komunikace, profesionalita a dobré nápady. Tak bych popsal naši již skoro 4letou spolupráci.

Filip Ornstein

Sinfin s. r. o.
www.sinfin.cz
S Šárkou Jakubcovou spolupracuji již více než 3 roky a to na dvou projektech. Prvně na FB kampani pro přehlídku Dny evropského filmu, kde nám pomáhala celý FB rozjet a nyní již druhým rokem mi pomáhá zviditelnit a optimalizovat webovou stránku mojí lyžařské školy SNOW GATE. Vážím si jejího profesionálního přístupu, odborných znalostí, schopnosti naslouchat klientovi a jeho požadavkům a snažit se je převést do reálu.Ve chvíli, kdy pracuje na projektu, věnuje se mu naplno. Spolupráci s Šárkou Jakubcovou bych doporučila každému, kdo si chce být jistý dobrým výsledkem a pracovat s člověkem, který je ve svém oboru profík. Mně byla Šárka taktéž doporučena a i já se k tomuto doporučení plně přidávám.

Magdaléna Králová

producentka přehlídky Dny evropského filmu a zakladatelka lyžařské školy SNOW GATE
www.snowgate.cz ~ info@snowgate.cz
Se Šárkou spolupracuji asi dva roky, stará se o naše stránky Chuvicka.cz. Šárka je rychlá, profesionální, má dobré nápady a své práci velmi dobře rozumí. Mohu ji vřele doporučit.

Petra Volfová

provozovatelka webu Chůvička.cz
chuvicka.cz ~ info@chuvicka.cz ~ 602 627 263
Ing. Jana Poláková Škrobánková
Pokud hledáte profíka na SEO, určitě mohu Šárku doporučit. Spolupracovali jsme spolu již na několika projektech a vždy byla její práce kvalitní a rychlá. Je vidět, že Šárku SEO baví a má v této oblasti výborné znalosti.

Ing. Jana Poláková Škrobánková

PPC specialistka
Ing. Josef Antoš
Šárka mi byla doporučena jako velmi schopná profesionálka ve svém oboru. Byl jsem velmi potěšen její profesionalitou, rychlostí a také schopností splnit přesně ty požadavky jaké jsem měl. V budoucnu se na ni budu s chutí obracet.

Ing. Josef Antoš

webdesignér a vývojář webových aplikací
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS