Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zuzana Ševčíková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Zuzana Ševčíková — marketérka se zaměřením na výkonnostní online marketing

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Zuzana Ševčíková:
Michal Štikar
Se Zuzkou se výborně spolupracuje, rozhodně doporučuji. Je expertem ve svém oboru a má bohaté zkušenosti. Vždy dokonale zanalyzuje požadovaný cíl klienta a na základě svých znalostí poté vytvoří plán úspěšných kampaní v jednotlivých online marketingových kanálech. Oceňuji hlavně snahu posouvat klienty výš a výš.

Michal Štikar

PPC konzultant pro e-shopy, weby a mobilní aplikace, online marketér
V Dermaestet jsme potřebovali poradit s kompletním online marketingem a především se zaměřit na efektivní komunikaci s našimi fanoušky. Od začátku naší spolupráce jsme díky správně nastavené strategii a kvalitnímu obsahu získali spoustu nových fanoušků na sociálních sítích, které se nám společně daří měnit ve věrné zákazníky.

Ing. Oskar Vykutil

jednatel společnosti Dermaestet
Díky této spolupráci se nám podařilo značně vylepšit placenou reklamu, rozjet blog a také naplno využít potenciál e-mail marketingu, který do té doby plnil spíš funkci informačního newsletteru. Zaznamenali jsme zvýšení tržeb a především kladné reakce od našich zákazníků. Taková spolupráce mě baví!

Martin Vlček

produktový specialista B. Braun a Inkospor
Náš projekt Sdílené bydlení je unikátním vizionářským projektem změny financování bydlení. A jako takový potřebuje i revoluční přístup v práci s cílovou skupinou. Přestože jsme na začátku naší spolupráce, vidím, že Zuzka Ševčíková je tou správnou marketingovou partnerkou, která pochopila potenciál našeho projektu a pomáhá nám jít za naším společným úspěchem.

Ing. Zbyněk Nejezchleba

fndsdileni.cz
Spolupráce se Suzzie.cz je pro nás velkým přínosem. Tvorba loga, webu a marketingových podkladů pro zubní laboratoř s našimi specifickými požadavky se podařila naprosto skvěle. Individuální přístup, přátelská spolupráce, profesionální návrh možností zpracování požadavků a precizní výsledek je velkou předností této party mladých lidí. Zuzi, moc děkujeme za usnadnění startu našeho podnikání a těšíme se na další spolupráci. :-)

Michaela Balharová

spectria.cz
Zuzka a její tým tvoří super komplexní balíček. Dovedli nám pomoci se spoustou věcí naráz a díky ní jsme se lépe zorientovali v marketingu jako takovém a byla v našem rozjezdu důležitým puzzlikem. Díky! :)

Soňa Parke

Forsage.net
Prodáváme služby a ne produkty, a ještě k tomu těžko pochopitelné. Zuzka se ale nezalekla tohoto oříšku a stará se o naši propagaci již nějakou dobu na pravidelné bázi – je už téměř jako člen týmu. :) Velmi oceňuji, jak komunikuje, že se nezalekne výzvy a umí si sama poradit. Prakticky všechny texty u nás na webu jsou od ní, FB příspěvky, Linkedin nebo i emailové kampaně. Bez ní bychom rozhodně nebyli tam, kde jsme.

Branislav Blaškovič

brani.cz
Na Zuzku a její partu jsem se obrátil s prosbou o propagaci našeho voňavého webu na sociálních sítích. Spolupráci jsme nakonec rozšířili také na tvorbu blogových článků a tvorbu newsletterů. Díky této spolupráci jsme na web přivedli nové návštěvníky, které se nám nakonec povedlo přeměnit ve věrné zákazníky. Na této spolupráci oceňuji zejména Zuzčiny zkušenosti s plánováním a vytvářením obsahu, a také dovednosti ve Facebook marketingu. Spolupráci se Suzzie.cz rád doporučím. 

Václav Štefan

jednatel společnosti Voňky
www.vonky.cz
O tom, že je Zuzka profesionálkou ve svém oboru, není pochyb. K tomu všemu se s ní i výborně spolupracuje. Už od první chvíle, kdy jsme spolu navázaly kontakt, mě potěšilo její milé jednání, naprostá spolehlivost a zodpovědnost. Určitě doporučuji.

Viola R.

Social Media Specialist, Copywriter
Se Zuzkou jsem spolupracovala na několika projektech a už od naší první schůzky jsem poznala, že je profesionál na svém místě. Má vhled do správy sociálních sítí i do propagace, dokáže člověka dobře nasměrovat i motivovat. Naší spolupráce si vážím a ráda doporučím dál.

Markéta Mrkvová

copywriter
mrkvova.ma@gmail.com ~ 737 674 862
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS