Doporučení z první ruky

Zuzana Ševčíková — marketérka se zaměřením na výkonnostní a obsahový online marketing


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 21 doporučení

Michal Štikar

Se Zuzkou se výborně spolupracuje, rozhodně doporučuji. Je expertem ve svém oboru a má bohaté zkušenosti. Vždy dokonale zanalyzuje požadovaný cíl klienta a na základě svých znalostí poté vytvoří plán úspěšných kampaní v jednotlivých online marketingových kanálech. Oceňuji hlavně snahu posouvat klienty výš a výš.

Michal Štikar
PPC konzultant pro e-shopy, weby a mobilní aplikace, online marketér
Marcel Janík

Zuzka má široké a obsáhlé znalosti z digitálního marketingu. V tom, co poskytuje, umí jít opravdu do hloubky. Deleguje pak členům svého týmu něco, čemu opravdu rozumí a co by uměla zrealizovat i sama. To rozhodně není častý jev.

Marcel Janík
webdesignér a UX/UI konzultant pro tvorbu webů, e-shopů a aplikací

V Dermaestet jsme potřebovali poradit s kompletním online marketingem a především se zaměřit na efektivní komunikaci s našimi fanoušky. Od začátku naší spolupráce jsme díky správně nastavené strategii a kvalitnímu obsahu získali spoustu nových fanoušků na sociálních sítích, které se nám společně daří měnit ve věrné zákazníky.

Ing. Oskar Vykutil
jednatel společnosti Dermaestet

Díky této spolupráci se nám podařilo značně vylepšit placenou reklamu, rozjet blog a také naplno využít potenciál e-mail marketingu, který do té doby plnil spíš funkci informačního newsletteru. Zaznamenali jsme zvýšení tržeb a především kladné reakce od našich zákazníků. Taková spolupráce mě baví!

Martin Vlček
produktový specialista B. Braun a Inkospor

Náš projekt Sdílené bydlení je unikátním vizionářským projektem změny financování bydlení. A jako takový potřebuje i revoluční přístup v práci s cílovou skupinou. Přestože jsme na začátku naší spolupráce, vidím, že Zuzka Ševčíková je tou správnou marketingovou partnerkou, která pochopila potenciál našeho projektu a pomáhá nám jít za naším společným úspěchem.

Ing. Zbyněk Nejezchleba
fndsdileni.cz

Spolupráce se Suzzie.cz je pro nás velkým přínosem. Tvorba loga, webu a marketingových podkladů pro zubní laboratoř s našimi specifickými požadavky se podařila naprosto skvěle. Individuální přístup, přátelská spolupráce, profesionální návrh možností zpracování požadavků a precizní výsledek je velkou předností této party mladých lidí. Zuzi, moc děkujeme za usnadnění startu našeho podnikání a těšíme se na další spolupráci. :-)

Michaela Balharová
spectria.cz

Zuzka a její tým tvoří super komplexní balíček. Dovedli nám pomoci se spoustou věcí naráz a díky ní jsme se lépe zorientovali v marketingu jako takovém a byla v našem rozjezdu důležitým puzzlikem. Díky! :)

Soňa Parke
Forsage.net

Prodáváme služby a ne produkty, a ještě k tomu těžko pochopitelné. Zuzka se ale nezalekla tohoto oříšku a stará se o naši propagaci již nějakou dobu na pravidelné bázi – je už téměř jako člen týmu. :) Velmi oceňuji, jak komunikuje, že se nezalekne výzvy a umí si sama poradit. Prakticky všechny texty u nás na webu jsou od ní, FB příspěvky, Linkedin nebo i emailové kampaně. Bez ní bychom rozhodně nebyli tam, kde jsme.

Branislav Blaškovič
brani.cz

Na Zuzku a její partu jsem se obrátil s prosbou o propagaci našeho voňavého webu na sociálních sítích. Spolupráci jsme nakonec rozšířili také na tvorbu blogových článků a tvorbu newsletterů. Díky této spolupráci jsme na web přivedli nové návštěvníky, které se nám nakonec povedlo přeměnit ve věrné zákazníky. Na této spolupráci oceňuji zejména Zuzčiny zkušenosti s plánováním a vytvářením obsahu, a také dovednosti ve Facebook marketingu. Spolupráci se Suzzie.cz rád doporučím. 

Václav Štefan
jednatel společnosti Voňky
www.vonky.cz

O tom, že je Zuzka profesionálkou ve svém oboru, není pochyb. K tomu všemu se s ní i výborně spolupracuje. Už od první chvíle, kdy jsme spolu navázaly kontakt, mě potěšilo její milé jednání, naprostá spolehlivost a zodpovědnost. Určitě doporučuji.

Viola R.
Social Media Specialist, Copywriter