Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Silvia Krejzková > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Silvia Krejzková — počítačová grafička se specializací 3D grafika a animace

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace MgA. Silvia Krejzková:
Se Silvií Krejzkovou jsme začali spolupracovat na doporučení na fóru Unie grafického designu. Její práce na 3D renderech obalového designu, které pro nás zpracovává, je vždy výborná, často naši představu o vizualizaci ještě upřesní nebo posune správným směrem. Silvii bych v oblasti renderů a 3D vizualizací doporučil každému, kdo požaduje profesionální přístup a výsledek.

Tibor Vizi

grafický designer
Velmi oceňuji kreativitu a schopnost navázat na existující vizuály. Komunikace je fantastická, reakce rychlé, kvalita výstupů obdivuhodná. Vizuály, které dodala, jsou konzistentní, drží se základní myšlenky a rozvíjí ji správným směrem. Moje očekávání byla rozhodně překonána. Silvii mohu jedině doporučit!

Peter Hudak

Silvu jsem oslovila k vytvoření loga firmy a všech souvisejících grafik (vizitky, hlavičkový papír, letáčky atd.). Byla jsem nadšená jejími nápady. Pokaždé připravila několik variant. Je vnímavá k mým představám a zároveň nabídne něco svého, nového, svěžího a vtipného. Její specializací jsou sice složitější grafiky a animace, ale velmi profesionálně zpracovala i mé potřeby. Vyzdvihuji perfektní komunikaci a bleskovou reakci na požadované připomínky a změny. Můžu jen doporučit!

Radana Štorkánová

Spolupráci se Silvií mohu doporučit na 100 %. Po poskytnutí informací, jaké bychom zhruba chtěli video, okamžitě pochopila naši myšlenku a vystihla ji svým grafickým návrhem. Silvia je velmi příjemná, přátelská, spolehlivá, rychlá a vždy snadno zastižitelná. Cenově je také velmi přijatelná. Určitě ji neváhejte oslovit – vytvoří vám originální a zajímavé video.

Ruzena Nekudova

zakladatelka Maplace.co
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS