Doporučení z první ruky

MgA. Silvia Krejzková — počítačová grafička se specializací 3D grafika a animace


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

Se Silvií Krejzkovou jsme začali spolupracovat na doporučení na fóru Unie grafického designu. Její práce na 3D renderech obalového designu, které pro nás zpracovává, je vždy výborná, často naši představu o vizualizaci ještě upřesní nebo posune správným směrem. Silvii bych v oblasti renderů a 3D vizualizací doporučil každému, kdo požaduje profesionální přístup a výsledek.

Tibor Vizi
grafický designer

Velmi oceňuji kreativitu a schopnost navázat na existující vizuály. Komunikace je fantastická, reakce rychlé, kvalita výstupů obdivuhodná. Vizuály, které dodala, jsou konzistentní, drží se základní myšlenky a rozvíjí ji správným směrem. Moje očekávání byla rozhodně překonána. Silvii mohu jedině doporučit!

Peter Hudak

Silvu jsem oslovila k vytvoření loga firmy a všech souvisejících grafik (vizitky, hlavičkový papír, letáčky atd.). Byla jsem nadšená jejími nápady. Pokaždé připravila několik variant. Je vnímavá k mým představám a zároveň nabídne něco svého, nového, svěžího a vtipného. Její specializací jsou sice složitější grafiky a animace, ale velmi profesionálně zpracovala i mé potřeby. Vyzdvihuji perfektní komunikaci a bleskovou reakci na požadované připomínky a změny. Můžu jen doporučit!

Radana Štorkánová

Spolupráci se Silvií mohu doporučit na 100 %. Po poskytnutí informací, jaké bychom zhruba chtěli video, okamžitě pochopila naši myšlenku a vystihla ji svým grafickým návrhem. Silvia je velmi příjemná, přátelská, spolehlivá, rychlá a vždy snadno zastižitelná. Cenově je také velmi přijatelná. Určitě ji neváhejte oslovit – vytvoří vám originální a zajímavé video.

Ruzena Nekudova
zakladatelka Maplace.co

Se Silvií spolupracujeme na projektech již dlouhodobě několik let a můžeme ji jen doporučit. Silvia je trpělivá a naslouchá požadavkům klienta a vždy je zapracuje k jeho spokojenosti. Pokud tedy svěříte svůj projekt do jejích rukou, tak rozhodně chybu neuděláte.

Miroslav Michálek
majitel Noemo Group s.r.o.

Doporučujeme spolupráci s ohledem na naše pozitivní zkušenosti a nepřerušenou spolupráci od roku 2012. Během těchto let jsme neměli potřebu oslovit jiného zpracovatele.

FASS, s.r.o.
společnost zabývající se projektovou a technickou činností
FASS.cz fass@fass.cz 222 269 970

Spolupráce s paní Silvií je perfektní. Je spolehlivá a má zajímavé nápady. Vždy pošle více variant a přesně vystihne a pochopí naše požadavky. Mohu jen doporučit.

František Staroba

Služby Silvie Krejzkové jsem využila opakovaně. S výsledným produktem jsem byla vždy spokojena. Silvu mohu jen doporučit a to nejen pro její kreativitu, ale i z důvodu příjemné spolupráce a opravdového zájmu o úspěch produktu.

Katka Hofmannová

S paní Krejzkovou máme vybudovanou dlouhodobou a mimořádně plodnou spolupráci v oblasti 2D/3D grafiky (např. webová grafika, printy, loop animace ap.) a především videa – od přípravy prezentací až po našimi klienty velmi oblíbené whiteboardové animace. Oceňujeme především její uměleckou kreativitu, originalitu a schopnost vést nás v našich představách tak, aby každé výsledné dílo naplnilo naše očekávání. Na její práci se můžeme vždy spolehnout, i co se týče termínů. Vždy se přizpůsobí našim možnostem a je obdivuhodně trpělivá.

Robert Zavacky
byznys konzultant, projektový manažer, lektor

Se Silvií spolupracuji již delší dobu jako objednatel 3D výstupů a 3D designu. Silvia je maximálně spolehlivá, kreativní a flexibilní. Její výstupy mají profesionální úroveň, všechny detaily, postupy a nápady se dají okamžitě realizovat. Kéž by bylo více takových odborně vzdělaných designérů. Přeji ještě mnoho dobrých a kreativních spoluprací a projektů!

Mgr.art Jana Rössl Kiss
Art direktor, design couch a ilustrátor
www.janarosslkiss.com