Doporučení z první ruky

Ing. Simona Kropáčková — účetní, lektorka účetnictví a ředitelka firmy Moje cesta


Zobrazuji všech 10 doporučení

Simona a její tým mi pomáhají s komplexním chodem podnikání, ať už se jedná o daně z příjmů, DPH, mzdovou agendu nebo silniční daň. Oceňuji na ní rychlost, spolehlivost (nemusím hlídat žádné termíny), i to, že se neustále vzdělává a sleduje novinky v její branži.

Mgr. František Tikal
advokátní kancelář Mgr. František Tikal

Děkujeme velice celému týmu Mojí cesty za skvělou spolupráci. Pomohli nám vyřešit všechny naše problémy, které nám způsobil původní účetní svou nečinností. Vždy nám ochotně pomohli, pracují rychle a pečivě. Jinou účetní firmu nechceme.

Birger Husted
jednatel, Husted s.r.o.

Spolehlivost, osobní přístup a snaha vyhovět všem mým požadavkům.

Mgr. Martin Laipold
advokátní kancelář Mgr. Martin Laipold

Na spolupráci se společností Moje cesta se nám nejvíce líbí klientský přístup, vstřícné jednání, profesionalita a rychlost. Jako další přidanou hodnotu shledáváme v rozesílaných newsletterech, které obsahují užitečné informace z účetního odvětví, ale pouze tak často, aby potěšili ale nezahltili email.

Ing. Dominik Hart
prokurista firmy MUDITIS s.r.o.

Se Simonou jsme se potkali na vzdělávacím kurzu. Kurz byl veden na profesionální úrovni a byly nám veškeré dotazy zodpovězeny. Moc rádi se Simonou spolupracujeme a těšíme se na další kurzy.

Veronika Tomášková
jednatelka Reality 13

Konzultace v prostředí Domsys mi velmi pomohla v základní orientaci s programem a dostala jsem odpovědi na spousty otázek týkajících se správy bytového domu.

Helena Šimáčková
účastnice individuálního kurzu - školení v programu Domsys

Již před rokem jsem hledala pro své holky, fakturantky, nějaké školení, které jim poskytne informace do praxe a nebudou z něho zmatené. A objevila jsem. Ze školení od paní Kropáčkové nabyly informace, které začaly v praxi využívat správně. Začaly být více proaktivní a začaly si uvědomovat souvislosti, které do té doby přehlížely. Nyní jsou více samostatné a já vím, že se na ně mohu spolehnout Paní Kropáčková je za mě TOP lektorka, která umí své znalosti předat dál nejen s lehkostí ale i spolu s nadšením a energií.

Martina Nepomucká
hlavní účetní

Na společnost Moje cesta jsem „narazila“ náhodou, když jsem pro naši společnost hledala řešení správy nemovitostí pomocí systému Domsys. Paní Ing. Kropáčková mi velmi rychle nabídla termín pro individuální kurz, kde jsem se mohla zeptat na všechno potřebné. Líbila se mi i praktická ukázka systému na PC. Vážím si času, který mi paní Kropáčková věnovala. Oceňuji především její ochotu, vstřícnost, milý přístup a připravenost na kurz – obdržela jsem i materiály s potřebnými informacemi.

Viktorie Dvořáková
účastnice individuálního kurzu - Začínám se správou nemovitostí

Ing. Simona Kropáčková vede v Centru služeb pro podnikání s.r.o. kurzy účetnictví a daní, které směřují k rekvalifikaci a lepšímu uplatnění absolventů v praxi. Její práce a vystupování je profesionální a dokáže studenty zaujmout. Jsme rádi, že je součástí našeho týmu.

Bc. Gabriela Hrůzová, MBA
jednatelka, Centrum služeb pro podnikání

Školení Ekonomické správy nemovitostí vedené paní inženýrkou Kropáčkovou bylo naprosto profesionální. Její ochota pomoci v řešení mých dotazů a její znalosti mi velmi pomohly. Ze školení jsem si odnesla nejen znalosti, ale i profesionálně zpracované podklady, ze kterých čerpám dodnes. Kurz jednoznačně doporučuji nejen začátečníkům, ale i pokročilým pronajímatelům. Jsem si jista, že v případě potřeby nebudu váhat a opět oslovím MOJE CESTA. V neposlední řadě velmi doporučuji na trhu ojedinělou publikaci „Bytové domy – zdroj příjmů i povinností“. Každý, kdo se pohybuje v oblasti správy nemovitostí, by ji měl vlastnit.

Charlotta Řídká
účastnice individuálního kurzu - školení Ekonomické správy nemovitostí