Doporučení z první ruky

Mgr. Petr Šťastný — linux administrátor, DevOps a IT security konzultant


Zobrazuji všech 7 doporučení

S Petrem spolupracujeme na instalacích a správě serverů. Práce byly vždy v termínu a na super úrovni. V případě dotazů Petr vše vysvětlil, čehož si cením. Lidí, které mohu dál bez obav doporučit našim klientům tak, že vím, že vše bude v pořádku a pro mne bez starostí, je málo :)

Tomáš Libich
www.tomatom.cz

Děkuji za velmi rychlou, spolehlivou a profesionálně odvedenou práci. V případě dalších linuxových požadavků vím na koho se obrátit – velice doporučuji.

Josef Winner

Spolupráci s panem Šťastným mohu jen doporučit. Upravuje a vylepšuje náš eshop se stavebním materiálem StavbaOnline.cz a jsem maximálně spokojen. Odvádí profesionální práci a navíc ve stanovených termínech. Velmi ochotně poradí a doporučí vhodné řešení. Co dodat – více takových profíků.

S Petrem Šťastným jsem velmi intenzivně spolupracovat více než dva roky. Vytvářel pro Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí webovou aplikaci pro vyhotovování zpráv o financování kampaně a výročních finančních zpráv, později zajišťoval i IT další agendy s tím spojené. Ačkoliv jsem ho nikdy osobně nepotkal, byla to jedna z nejefektivnějších spoluprací, které jsem kdy za svoji pracovní kariéru zažil. To, že Petr Šťastný perfektně ovládá programování a obvyklou IT správu, není samo o sobě asi nic unikátního, to se u ajťáků předpokládá. Výjimečnou činila při vzájemné spolupráci jeho schopnost uchopit obecně formulovaný záměr, přeložit jej do jazyka systémového inženýra, upozornit na úskalí, která nás jako zadavatele často ani nenapadla, navrhnout rovnou jejich schůdná řešení a rychle a bezvadně jej zrealizovat. Stručně řečeno: stačilo vždy Petrovi Šťastnému nastínit, co bychom potřebovali, a on sám se stal do značné míry projektantem, auditorem, zpracovatelem i správcem dané záležitosti. A to už samozřejmé zdaleka není.

Jan Outlý
člen Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí
735 134 441

Petr nám pomáhal s projekty confirmo.net a coinmate.io Spolupráci jsme si pochvalovali, Petr je mimořádně talentovaný a schopny administrátor, který je schopen zasáhnout v kritických situacích. Spolupracovali jsme na správě serverů.

Daniel H.
coinmate.io

S Petrem jsme pracovali snad více než 7 let a máme vynikající zkušenost. Spravoval nám servery, vlastní web, email, vlastní úložiště, vlastní aplikaci a mnoho dalších věcí. Vždy reagoval rychle a zajistil, co jsme potřebovali. V jeho náručí jsme se cítili bezpečně :-). Vřele doporučuji jeho servis.

Aleš Kalina
majitel firmy
www.ales-kalina.cz

Petr Šťastný pro nás navrhl, vyvinul a spravuje infrastrukturu kritickou pro nás a naše zákazníky v oblasti e-commerce a ERP. Spolupráce je skvělá a můžu jeho služby jen doporučit - oceňujeme hlavně absolutní spolehlivost, široký rozhled, zkušenosti a bezproblémovou realizaci řešení. Díky jeho profesionalitě a bezproblémové spolupráci s naším interním týmem jsme schopni soustředit se na vývoj našich produktů s vědomím stabilního a kvalitního hostingového zázemí.

Jozef Ševčík
Chief Technology Officer, Direct Online Services LTD, Team Zeus s.r.o.
directonlineservices.com