Štefan Ihnat

online marketér, konzultant a designér webů a e-shopů

Status: k vašim službám Místo: Praha Působnost: online celá ČR; osobně Praha a Středočeský kraj

Jsem online marketér s téměř 20letou praxí, autor knih Kritický pohled na marketingKritický pohled na web, nezávislý konzultant a web architekt, který zajišťuje návrhy webových stránek a e-shopů i dozor nad jejich realizacemi.

Využívám přitom bohatých zkušeností v segmentu malých i středních firem z nejrůznějších oborů. Osobně jsem se staral o PPC kampaně s celkovou hodnotou skoro 200 milionů korun, rozjel a průběžně spravoval SEO u více než 200 projektů a podílel se na tvorbě přes 100 webů.

S ČÍM VÁM RÁD POMOHU?

 • Jako nezávislý konzultant – Jednorázové či pravidelné konzultace v oblasti webu, online marketingu a reklamy.
  • Audit SEO
  • Obsahový audit
  • Audit webových stránek (technického řešení)
  • Analýza klíčových slov
  • Audit PPC
  • Koučing v rámci SEO

Potřebujete někoho, kdo se nezávislé podívá na problémy, které řešíte a poradí vám jako váš nejbližší přítel? Ať už si řešíte weby a marketing svépomocí, nebo si najímáte specialistu či rovnou celou agenturu?

Díky nezávislé konzultaci získáte obrovskou přidanou hodnotu v podobě relevantního a nezávislého názoru na věc.

Získáte pevnou pozici při vyjednávání s dodavatelem. Díky dlouholetým zkušenostem mě nikdo nedokáže opít rohlíkem. Umím spolehlivě zhodnotit jestli dodavatel svoji práci odvedl kvalitně, v požadovaném rozsahu a s jasným efektem. Nepouštím se do konfrontací, ale věcně argumentuji a sám navrhuji lepší řešení.

Jsem nezávislý. Nemám desítky spřátelených SEO konzultantů, marketérů, kterým bych automaticky dohazoval klienty. Nemám provizi z doporučení marketingových nástrojů. Zajímají mne pouze výsledky práce a přidaná hodnota pro vás.

 • Jako web architekt – Pomoc s výběrem dodavatele, návrhem webu, redesignem… Dohled nad kvalitou provedených prací.
  • Výběr vhodného řešení (existující platformy, open-source, řešení na míru)
  • Tvorba perfektního zadání projektu do výběrového řízení
  • Management výběrového řízení (komunikace s dodavateli)
  • Konzultace nabízených variant
  • Dozor nad stavbou webového projektu
  • Závěrečná kontrola před předáním díla

Chystáte zcela nový web, nebo chcete redesignovat? Nechte si poradit od někoho, kdo se podílel na stavbě stovky webových stránek a e-shopů. Pomůžu vám odhalit slepá místa, která mohou znamenat v budoucnu problémy. Stavební dozor se vám bohatě vyplatí. Získáte silnou pozici při jednání s dodavatelem a vyvarujete se chybám, které se mohou při tvorbě či redesignu webu vyskytnout.

O MNĚ:

S podnikáním na internetu jsem začínal ještě v době, kdy se za připojení k internetu platilo po minutách. V době, kdy „dělat SEO“ znamenalo mít odkazy v odkazových lištách v patičce webových stránek. V době, kdy vznikal Youtube, Spotify neexistovalo a Gmail se svým tehdy legendárním 15GB úložištěm měl teprve vzniknout.

Celou tu dobu jsem sbíral zkušenosti – technologické, marketingové, podnikatelské. Jako marketér jsem stál u zrodu mnoha firem. Můj první podnikatelský pokus v oblasti webhostingu skončil neúspěchem, který byl ale velkou školou.

Postupně jsem pracoval pro několik marketingových agentur a v roce 2009 jsem si založil vlastní agenturu pod značkou Extra-web, následně CRITICAL digital works. V ní jsme za dobu fungování obsloužili stovky klientů od živnostníků po malé a střední firmy.

V rámci online marketingu a SEO jsem vždy chtěl většinu činností sám umět, ne je jen manažersky delegovat. Díky tomu vím, co jsou jen pozlátka a co má reálnou hodnotu a reálný přínos pro vaši firmu. Dodnes se starám stabilně o desítky klientů.

Mým nejoblíbenějším sektorem jsou malé a střední firmy. Korporátní struktury jsou pro mě velmi svazující a díky tomu, že změny v onlinu dokáží být vidět ze dne na den, čekat na výsledek měsíce je pro mě demotivující. Miluji flexibilitu menších firem a velikost potenciálu, který v sobě skrývají.

Jak vypadá spolupráce?

Pro nové klienty nabízím první seznamovací online hovor zdarma. Jde mi o to poznat ve zkratce vás, vaši firmu a problémy, kterým čelíte. Na základě toho lépe dokáži specifikovat to, s čím bych vám mohl konkrétně pomoci. Zároveň bezplatně zjistíte, jestli by vám spolupráce se mnou vyhovovala a přinesla vám hodnotu.

Konzultační činnost naceňuji hodinově sazbou 2.000 Kč. V případě dlouhodobějších spoluprací sazbu zvýhodňuji a upravuji na míru. Záleží například na tom, jak často budete moji práci potřebovat, nebo jestli vyžadujete osobní setkání na druhém konci republiky.

Konkrétní práce, ze kterých je nějaký hmatatelný výsledek (audity, analýzy, návrhy) rád naceňuji i projektově. Již předem tedy budete vědět, jaký obdržíte výstup a kolik vás bude stát. Tuto cenu pak vždy dodržím.

Těším se na naše první setkání.

Štefan Ihnat

Kontakty

Mobil:773 141 877
Email:stefan@ihnat.cz
Web:www.ihnat.cz
(tj. adresa této stránky)
LinkedIn:stefanihnat
Účet:259277471/0600 (Moneta)
IČ:71585788