Doporučení z první ruky

Štefan Prokop — kybersecurity a Software Development konzultant


Zobrazuji všech 7 doporučení

Se Štefanem jsme spolupracovali na několika projektech (Kniha výzev, Nigel Onboarding chatbot). Nejvíce mohu vyzdvihnout komunikaci, která byla vždy profesionální, vše bylo vždy uvedeno na pravou míru a bezchybně vysvětleno. Technickou a oborovou problematiku dokáže vysvětlit pomocí příkladů z běžného života, což mi vždy spolupráci velmi usnadňuje. Vyjadřování, veřejný projev mluvený i psaný, je jeho velký talent. Každý článek (technické i netechnické povahy) nebo scénář byl skvěle naplánovaný a zpracovaný.

Adéla Bolváriová
marketingová specialistka
https://linktr.ee/adel_bol adela.bolvariova@gmail.com

Štefan je skvělý kolega a týmový hráč. Je velmi disciplinovaný, komunikativní a vstřícný. Spolupráce s ním byla skvělá.

Martina Kubištová
frontend developer ve společnosti Economia
www.linkedin.com/in/martina-k-0b908094/ martina.kubistova@economia.cz

Se Štefanem jsem pro Economii pracoval něco přes rok a mohu říci, že je to jeden z nejprofesionálnějších a nejpracovitějších lidí, s jakým jsem měl tu čest pracovat. Líbily se mi jeho znalosti Node, Reactu a Typescriptu, pomohl vyřešit spoustu problémů a byl skvělým parťákem v týmu.

Tomáš Havelka
Javascript developer ve společnosti Economia
www.linkedin.com/in/tom%C3%A1%C5%A1-have… havelka.tomas4@gmail.com

Štefane, v Economii jsme spolu nejčastěji pracovali na vareni.cz, centrum.cz a interních projektech. Už na první schůzce jsi působil jako klidná síla se zdravým sebevědomím. Skvěle odhaduješ své schopnosti a dovednosti. Pro náš tým bylo důležité, že jsi pracovitý, zodpovědný, samostatný (nikdo tě nemusí vodit za ruku), spolehlivý (vždy jsi splnil vše, k čemu jsi se zavázal) a hlavně inovativní (rádi jsme se nechali inspirovat). Máš vyspělý a reprezentativní projev, což potvrzují i reflexe kolegů.

Ondřej Novák
Developer team lead ve společnosti Economia
ondrej.novak@economia.cz

Štefan nám pomáhal nastavit Google Cloud infrastrukturu, navrhnout a vytvořit API v Node.js pro náš Dobby Protocol marketplace. V rámci objednaných hodin jsme stihli udělat více práce, než bylo původně naplánováno. Práce byla podrobně zdokumentována a představena našim vývojářům.

Tomáš Janča
zakladatel JTB STORAGE a DOBBY LABS
https://www.linkedin.com/in/tomas-janca/ tomas.janca@jtbstorage.eu

Se Štefanem jsem spolupracoval rok a jeho práci mohu bez váhání doporučit. Je jedním z nejlepších vývojářů, se kterými jsem pracoval. Jeho silnou stránkou je kromě technických dovedností jeho „can do“ přístup a týmová práce. Spolupracovali jsme převážně na dálku a vždy odvedl zadanou práci.

Radim Bobek
produktový manažer ve společnosti Economia
https://www.linkedin.com/in/radimbobek/ radim.bobek@economia.cz

Se Štefanem jsme spolupracovali několik měsíců. Líbila se mi jeho samostatnost a kreativita. Je schopný si nastudovat nové téma velmi rychle a začít efektivně tvořit. Fungovali jsme celou dobu v remote módu.

Tomáš Svoboda
softwarový architekt
veframework.com