Štěpán Míček

online marketér se specializací na Google a Facebook reklamy

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Jsem online marketér se specializací na Google a Facebook reklamy. Věnuji se pouze výkonnostnímu marketingu, protože věřím, že skutečným odborníkem v této oblasti se stanete pouze tehdy, když ji věnujete 100% pozornost.

Plně se tak soustředím na správu a optimalizace online reklam. A to jak v praxi, tak v rámci průběžného vzdělávání. Sleduji trendy, učím se pracovat s novými technologiemi a navštěvuje oborová školení, ze kterých si kromě nabytých znalostí odnáším i certifikáty.

Absolvoval jsem například kurz PPC reklama strategicky od Digisemestru, zahraniční program PPC Mastery nebo workshop u Honzy Bartoše.

Tyto vědomosti pak propojím s vlastním know-how, díky čemuž poskytuji klientům aktuální, efektivní a inovativní řešení, která jim pomohou růst a dosáhnout úspěchu v online světě.

I proto jsem například dokázal navýšit obrat e-shopu Vše pro zvíře o 86 %. Případové studie a zajímavosti z oboru sdílím na svém blogu. Můj YouTube kanál zase obsahuje tiky a triky pro podnikatele, kteří si chtějí své kampaně spravovat sami.

Klienti na mé práci oceňují maximální transparentnost, snahu vždy vyjít vstříc a žebříček hodnot. Zákazník je u mě vždy na prvním místě a jeho zisk vnímám jako důležitější, než ten můj. Nebojím se investovat vlastní peníze do auditu účtu od jiného experta v oboru, abych měl více pohledů a mohl jej tak posunout dál.

Certifkáty

Certifikát PPC reklama: Strategické řízení digitálních kampaní | Digisemestr online

Nabídka služeb

 • Správa a optimalizace Google reklamy
  • Navržení reklamní strategie a plánu na míru
  • Reporting a vyhodnocování kampaní
  • Daty podpořené úpravy kampaní
  • Pravidelné konzultace
 • Správa a optimalizace Facebook reklamy
  • Navržení reklamní strategie a plánu na míru
  • Reporting a vyhodnocování kampaní
  • Daty podpořené úpravy kampaní
  • Pravidelné konzultace

Postup spolupráce

 1. Nejprve provedu analýzu webu, UX, trhu a samotného produktu – abych poznal, zda má vůbec smysl zapínat reklamy.
 2. Společně určíme cíle spolupráce.
 3. Nastavím reklamy a zkontroluji všechny technické aspekty.
 4. Reklamy pravidelně testuji, reportuji výsledky a navrhuji další postup – telefonicky, po e-mailu nebo skrze WhatsApp.
Štěpán Míček
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Štěpán Míček
Závodí 360
Frenštát pod Radhoštěm (Moravskoslezský kraj)
744 01
Mobil:732 130 408
Email:stepan.micekk@gmail.com
Web:micekmarketing.com
IČ:19939451

Doporučení
z první ruky

Spolupráci se Štěpánem Míčkem hodnotíme velmi pozitivně. Vnímáme, že se velmi snaží, naslouchá našim požadavkům, přemýšlí komplexně a je vstřícný. V oblasti informovanosti o produktech na sociálních sítích nás čeká ještě dlouhá cesta, ale se Štěpánem pozitivní změny začaly a věříme, že budou pokračovat.

Mgr Simona Vargová

marketing