Doporučení z první ruky

Ing. Štěpánka Horák Voborníková — tvůrkyně a terapeutka webových stránek


Zobrazuji všech 10 doporučení

Štěpánka mne s laskavostí provedla celým procesem tvorby webu, poradila, jak se na web dívat, doporučila, co by na webu mělo být, pomohla s úpravou textů, trpělivě ladila detaily a vše srozumitelně vysvětlila. Opravdový profesionál.

Bára Helena Toušková
koučující doktorka
www.koucujicidoktorka.cz barafi@email.cz

Štěpánka si získala mou naprostou důvěru svým profesionálním, klidným a trpělivý přístupem. Tu trpělivost bych chtěla vyzdvihnout, protože jediné, co jsem na začátku spolupráce věděla bylo, že chci, aby byl web svěží, přehledný a krásný. Nedovedu si představit tento proces procházet s někým méně empatickým a trpělivým.

Monika Gavulová
interiérová designérka
www.monikagavulova.cz interiery@monikagavulova.cz

Tvorba webu byl nádherný tvůrčí proces, ve kterém Štěpánka byla vším, co jsem jen potřebovala. Vždy naslouchající, trpělivá, koncepční. Dostala se mi pod kůži, otevřela mi obzor, dovedla mne k mé vizi, která byla na počátku naší cesty z mé strany velmi abstraktní. Svůj web miluju. Je vycizelovaný do poslední tečky nad písmenkem, ostatně ve fokusu na detail jsme se Štěpánkou nádherně sešly.

Petra Suchá
terapeutka
www.petrasucha.cz bachovky@petrasucha.cz

Štěpánka je žena na správném místě. Byla jsem nadšená, když navrhla pro můj web barvy a fonty. Má velký dar se dobře ptát. Trpělivě a laskavě mě provedla celým procesem. Dala mi dostatek prostoru ve chvílích, kdy jsem potřebovala čas věci promyslet. Jsem šťastná, že jsem měla tu čest se Štěpánkou pracovat. Její energie a dobrosrdečnost se otiskla i do mého webu.

Venuše Fialová
koučka a průvodkyně Lesní myslí
www.venusefialova.cz jsem@venusefialova.cz

Znám vícero velmi dobrých webařů, ale Štěpánka je zcela jedinečná. Jako klient se u ní cítím doslova jak v bavlnce: tvorba webu se s ní stává radostným kreativním procesem, který má ale perfektně danou strukturu. Všechno, na čem jsme se kdy domluvily, Štěpánka splnila precizně a včas. I když má spoustu práce, u Štěpánky budete přesto mít pocit, že jste její jediný klient. A až bude web hotový, se stejnou péčí vám ho předá a vy se ještě celé týdny budete ke své stránce vracet, abyste se pokochali, jaká je to krása.

Jana Čápová
projektová manažerka
www.janacapova.cz jana.capova@moudra-sova.cz

U Štěpánky se propojuje laskavost a trpělivost s velkou dávkou profesionality. Tam, kde máte o webu svoji vlastní představu, vychází z ní a rozvine ji. Tam kde nevíte, poradí a navrhne možnosti. Co na spolupráci se Štěpánkou velmi oceňuji je, že vše srozumitelně vysvětlí a i po předání hotového webu je možné se na ni obrátit s dotazy ohledně jeho fungování. Mně osobně Štěpánka velmi pomohla.

JUDr. Romana Lužná
advokátka se specializací na rodinné právo
www.advokatka.net romana.luzna@advokatka.net

Štěpánka absolutně milým a přátelským způsobem odhalí detaily, které na vlastním webu už nevnímáte a ukáže vám místa, kde přes běžnou "provozní slepotu" nevidíte prostor pro zlepšení. Můj web služba Terapie webu posunula o další level nebo dva a jestli jsem před tím byla s webem vcelku spokojená, tak teď z něj mám fakt radost. Všechny komentáře byly věcné, konstruktivní a logické.

Petra Kopecká
interiérová designérka
www.petrakopecka.cz interiery@petrakopecka.cz

Štěpánka mi udělala Terapii webu a web nyní odráží mě samou. Láskyplně mě přivedla k mé oblíbené barvě. Po její terapii jsem s chutí a radostí šla web proměnit, protože jsem přesně věděla, co mám dělat a hlavně proč. Přeji všem najít odvahu si nechat poradit a proměnit svůj web, aby začal skutečně vyjadřovat kým jsou.

Alex Zikmundová
průvodkyně podvědomím
www.alexandra-z.com alexandra.z.key@gmail.com

Štěpánka mi při Terapii webu přesně řekla, na které části webu se zaměřit, které stačí jen doladit, které poupravit nebo zkrátit. Tím, že je i technicky zaměřená, je její konzultace opravdu Terapií. Dokonce jsme společně vybraly i nové písmo. A díky jejímu náhledu jsme si i dost ujasnila cílovku. K tomu všemu jsem ještě dostala písemný výstup. Prostě pecka.

Martina Glonková
vizuální marketing
martinaglonkova.com m.glonkova@seznam.cz

Všechny ty technické a vizuální detaily a ladění, kterých jsem se bála jako čert kříže, byly díky Štěpánce naprostá zábava! Prostudovala si, kdo jsem podnikatelsky, co chci vyzařovat a dávat ven. Nad jejími návrhy, u kterých mi řekla i příběh, jak k nim došla, co říkají, to byla naprostá bomba. Spolupráce se Štěpánkou byla přátelská, efektivní, inspirativní a hlavně snadná. Z webu jsem opravdu nadšená. Tu kombinaci barev a písma miluji čím dál víc.

Eva Křivánková
motivátorka, koučka
www.pramenzivotazeny.cz pramenzivotazeny@gmail.com