Tereza Svojanovská

grafická designérka, digitální ilustrátorka a animátorka

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Pozvedněte svou vizuální komunikaci na vyšší úroveň.

Vytvořím pro vás unikátní designy, které vás odliší od konkurence a přitáhnou pozornost vašich zákazníků. Jsem grafička, digitální ilustrátorka a animátorka, která vám pomůže oslovit klienty a posílí váš brand. S bohatými zkušenostmi v oboru se nebojím přistoupit k jakémukoli projektu s chutí a kreativitou, která posouvá hranice a přináší výsledky. Více se o mém přístupu k práci dočtete na mých webových stránkách.

Kreslení jsem si zamilovala už jako malá a nakonec se stalo i mým povoláním. Začínala jsem jako juniorní grafická designérka v malém grafickém studiu. Dnes už mám své stálé klienty a zkušenosti také s jednorázovými většími projekty, např. tvorba hracích karet pro BRUNOpark (ilustrace, grafika, příprava do tisku), animované explainer video o správě datové schránky (2D) apod. Kromě online prostředí se spolu můžeme potkat osobně v Brně.

Pomůžu vám v těchto oblastech:

  • Grafický design – navrhnu a vytvořím pro vás loga, bannery a letáky nebo také zajistím kompletní tvorbu grafické identity.
  • Digitální ilustrace – s precizností vytvořím ilustrace, které budou vyprávět příběh a zanechají trvalý dojem ve vašich zákaznících. Mimo běžné zakázky mám zkušenosti s přípravou ilustrací na dárkové předměty a doplňky k deskovým hrám (karty, tokeny, character sheets, mapy atd.).
  • Animovaná videa – vytvořím animace, které se budou líbit a zároveň splní svůj účel. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro 2D explainer video nebo 3D animované video, můžete očekávat kvalitu do posledního detailu.

Ceník

Preferuji se domlouvat na ceně za projekt (dvě korektury v ceně).

  • Logo –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 2 500 Kč (v ceně na výběr 3 hrubé návrhy)
  • Logo včetně logomanuálu –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ od 15 000 Kč
  • 2D animované video –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ od 4 000 Kč
  • 3D animované video –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ od 5 000 Kč
  • Menší práce (vizitky, bannery, letáky, apod.) – 550 Kč/h.
Tereza Svojanovská

Kontakty

Tereza Svojanovská
Nejedlého 376/4
Brno
638 00
Mobil:605 251 366
Email:studio@kakadu.design
Web:kakadu.design
IČ:21382271