Doporučení z první ruky

Ing. Tomáš Boleslav — online marketér se zaměřením na PPC a SEO


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

Mgr. Vítězslav Válka

Tom je slušný a hlavně pokorný člověk, který svoji práci dělá s láskou a aktivně hledá cesty k cíli. Budovali jsme spolu fotobanku Pixmac a byla to úžasná jízda.

Mgr. Vítězslav Válka
webdesignér a odborník na použitelnost

Tomáš měl již v roce 2015, kdy během svého působení v eVisions pomáhal růst Skrzu ve vyhledávačích, slušné zkušenosti a přicházel s dobrými nápady. Slušně se mu dařilo bojovat s nástrahami složitého a specifického projektu, do kterého je pro externí pomocníky složité proniknout.

Martin Sajal
projekt skrz.cz

S Tomášem spolupracujeme od roku 2015 na obou našich projektech Svatba.cz a Partydo.cz. Díky jeho profesionálnímu a zároveň lidskému přístupu je spolupráce jak přínosná, tak velice příjemná. Tomáše tedy vřele doporučuji, pokud řešíte SEO nebo PPC kampaně.

Ondřej Bambous
Svatba.cz

S Tomem je radost pracovat. Spravuje naše kampaně už téměř dva roky. Za tu dobu nám vzrostl počet relevantních návštěv i počet konverzí. Z naší strany můžeme spolupráci s ním jen doporučit.

Kateřina Fialová
Kitl.cz

Spolupracovali jsme s Tomášem na správě PPC u několika projektů v oblasti financí a pojištění. Při spolupráci jsme oceňovali jeho zkušenosti napříč projekty a obory, pracovitost a důraz na výkon. Spolupráce byla úspěšná, dařilo se dobře pracovat s daty a v čase navyšovat počet konverzí a držet domluvené CPA.

Michal Hardyn
Topsrovnani.cz

Tomáš vždy fungoval spolehlivě. Dodržování termínu je samozřejmostí. Stejně jako jeho orientace v rychle se měnícím oboru PPC a SEO. V mnoha věcech nás posunul kupředu a zajistil nám tak zásadní navýšení návštěvnosti, obratu i zisku.

Miroslav Trojan
Funstorm.cz

S Tomášem jsme spolupracovali několik let v rámci nastavení a správy PPC kampaní pro naši společnost BodyBody. V této oblasti nemáme mnoho zkušeností a proto jsme nechali vše na Tomášovi, který nám nejen vytvořil plán na jednotlivá období, ale také s námi pravidelně komunikoval a prezentoval výsledky jednotlivých kampaní, navrhoval další postupy. V této oblasti je Tomáš velmi profesionální a jeho služby doporučujeme.

Pavel Světlošák
Bodybody.cz

S Tomášem jsem byl spokojený, vše bylo vždy tak, jak jsme si řekli, jak časově, tak finančně. Tomáš je zkušený a ví co dělá. Pomohl nám se SEO analýzou i nastavením kampaní na Google i Seznamu.

Kryštof Paleta
Wemarry.cz

S Tomášem jsme několik let v AdLive (www.adlive.cz) spolupracovali, je to výborný kolega, týmový hráč a o klienty se velmi dobře staral. Rozhodně Tomáše doporučuji. Můžete se na něj spolehnout.

Blanka Šounová
jednatel
adlive.cz blanka@adlive.cz 724 131 704

Tomáš perfektně zprovoznil PPC reklamní kampaně a vyřešil několik dlouhotrvajících nedostatků v propojení webu, Google Analytics, Merchant center apod. Oceňuji jeho spolehlivost, profesionální přístup a ochotu vše vysvětlit. Děkujeme za spolupráci :-)

Pavla Francke
majitelka firmy na výrobu běžeckých holí HAAKON
www.haakonsport.cz pavla@haakonsport.cz 721 274 011