Doporučení z první ruky

Ing. Tomáš Boleslav — online marketér se zaměřením na PPC a SEO


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 16 doporučení

S Tomášem v Kärcher spolupracujeme již půl roku, jeho odborné znalosti a zkušenosti se projevily v rychlém a efektivním zlepšení výkonu našich reklamních kampaní. Díky jeho úsilí a strategickému přístupu jsme viděli významné zvýšení konverzí a snížení nákladů na akvizici zákazníků. Jeho schopnost analyzovat data a přizpůsobit strategii přinesla skvělé výsledky. Vřele doporučujeme jeho služby každému, kdo hledá PPC specialistu, který dokáže skutečně dodat výsledky.

Martina Vojtíšková
Director for Sales On-line Channel Kärcher
www.karcher.cz

Tomáš Boleslav pracuje pro naši rodinnou firmu CS-CHALUPY relativně krátce, cca rok. Přesto nám již významně pomohl s PPC, SEO, reklamou v obsahové síti, remarketingem a reklamou na sociálních sítích. Mimořádně slušný, velmi šikovný a vstřícný člověk, kterého jsme do svého týmu hledali dlouho a vyšlo nám to až na potřetí právě s Tomášem. Předchozí zkušenosti s agenturami byly spíše zoufalými pokusy. Osobní odpovědnost zkušeného freelancera, který je zároveň majitelem „své firmy“ a zároveň profesně zdatným realizátorem, zdá se, je tou nejlepší volbou, tedy pro nás rozhodně! Děkujeme Tomáši za spolupráci.

Petr Fix
majitel firmy CS-CHALUPY
www.cs-chalupy.cz

Jako provozovatel webového portálu Živefirmy.cz jsem měl to štěstí spolupracovat s Tomášem po dobu jednoho roku. Díky jeho vysoce kvalitní práci jsme dosáhli významného zlepšení ve viditelnosti našeho webu ve vyhledávačích. Jeho schopnost analyzovat a optimalizovat klíčová slova a SEO strategie byla klíčová pro zvýšení naší online přítomnosti a dosažení lepšího umístění v organickém vyhledávání. Tomáš prokázal vynikající znalosti nejnovějších trendů v SEO a byl schopen efektivně implementovat tyto techniky na našem webu. Jeho práce měla měřitelný dopad na náš web, což se odrazilo ve zvýšené návštěvnosti a lepší celkové uživatelské zkušenosti. Mimo jeho technické dovednosti byl Tomáš také skvělým týmovým hráčem, vždy připravený sdílet své znalosti a podporovat kolegy. Jeho pozitivní postoj a profesionální přístup významně přispěly k příjemné pracovní atmosféře.

Ján Gúčik
CEO & Co-owner at DATABOX s.r.o.
www.zivefirmy.cz
Mgr. Vítězslav Válka

Tom je slušný a hlavně pokorný člověk, který svoji práci dělá s láskou a aktivně hledá cesty k cíli. Budovali jsme spolu fotobanku Pixmac a byla to úžasná jízda.

Mgr. Vítězslav Válka
webový a grafický designér, UX konzultant a expert na použitelnost

Tomáš měl již v roce 2015, kdy během svého působení v eVisions pomáhal růst Skrzu ve vyhledávačích, slušné zkušenosti a přicházel s dobrými nápady. Slušně se mu dařilo bojovat s nástrahami složitého a specifického projektu, do kterého je pro externí pomocníky složité proniknout.

Martin Sajal
projekt skrz.cz

S Tomášem spolupracujeme od roku 2015 na obou našich projektech Svatba.cz a Partydo.cz. Díky jeho profesionálnímu a zároveň lidskému přístupu je spolupráce jak přínosná, tak velice příjemná. Tomáše tedy vřele doporučuji, pokud řešíte SEO nebo PPC kampaně.

Ondřej Bambous
Svatba.cz

S Tomem je radost pracovat. Spravuje naše kampaně už téměř dva roky. Za tu dobu nám vzrostl počet relevantních návštěv i počet konverzí. Z naší strany můžeme spolupráci s ním jen doporučit.

Kateřina Fialová
Kitl.cz

Spolupracovali jsme s Tomášem na správě PPC u několika projektů v oblasti financí a pojištění. Při spolupráci jsme oceňovali jeho zkušenosti napříč projekty a obory, pracovitost a důraz na výkon. Spolupráce byla úspěšná, dařilo se dobře pracovat s daty a v čase navyšovat počet konverzí a držet domluvené CPA.

Michal Hardyn
Topsrovnani.cz

Tomáš vždy fungoval spolehlivě. Dodržování termínu je samozřejmostí. Stejně jako jeho orientace v rychle se měnícím oboru PPC a SEO. V mnoha věcech nás posunul kupředu a zajistil nám tak zásadní navýšení návštěvnosti, obratu i zisku.

Miroslav Trojan
Funstorm.cz

S Tomášem jsme spolupracovali několik let v rámci nastavení a správy PPC kampaní pro naši společnost BodyBody. V této oblasti nemáme mnoho zkušeností a proto jsme nechali vše na Tomášovi, který nám nejen vytvořil plán na jednotlivá období, ale také s námi pravidelně komunikoval a prezentoval výsledky jednotlivých kampaní, navrhoval další postupy. V této oblasti je Tomáš velmi profesionální a jeho služby doporučujeme.

Pavel Světlošák
Bodybody.cz