Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Haubert > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Haubert — vývojář webových aplikací v PHP/Nette a specialista na Low-code platformy

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Tomáš Haubert:
Tomáše jsem poznal během studijní praxe ve firmě Coprosys - LEONET. Během té doby jsem mnohokrát zjistil, že je Tomáš velký praktik, který si umí poradit v každé situaci a své znalosti dokáže předávat dál. Osobně hodnotím jako největší přínos zmíněné praxe právě spolupráci s ním a bez váhání bych ho doporučil každé firmě, která hledá člověka, který vždy odvede svou práci a na kterého se může spolehnout.

Petr Kadlec

Project Buyer
S Tomášem dlouhodobě spolupracujeme na našich interních a zákaznických projektech. Spolehlivost, ochota a výborná komunikace vedou vždy ke kvalitně odvedené práci. Díky jeho schopnostem a dovednostem můžeme Tomáše jen vřele doporučit.

Radek Holoubek

2htech.cz ~ holoubek@2htech.cz
Tomáš je člověk se srdcem na pravém místě a profesně na správném místě. Potkali jsme se už na střední škole, avšak každý na jiném oboru. Cesty osudu jsou ale nevyzpytatelné, a tak nás opět oklikou zavedly k sobě a mohli se tak více sblížit a poznat i z jiného soudku. Překvapil mne svojí rozmanitostí prací, která není jen o IT, umí si vyhrnout rukávy a vzít do rukou místo myši i bourací kladivo. Jak známo, IT jde neustále vpřed a Tomáš drží krok – samostudium a zdokonalování se je jeho životním krédem. Osvojil si i manažerské schopnosti a vůdčí dovednosti, jež využil právě na scéně vlastního businessu. Díky tomu se obklopuje specialisty v oboru a tvoří tak harmonický tým. Neustále se rozhlíží kolem sebe a přemýšlí, jak všechny jeho záběry propojit ve prospěch jiných. Toto vše a mnohem více zúročil ve svém záměru, kde momentálně právě kloubí pomoc lidem s pomocí v businessu ostatních na poli IT. Pokud tedy hledáte někoho zodpovědného, inovativního, svědomitého, pracovitého a s citem pro detail s obrovskou náručí empatie – Tomáš je ta správná volba!

Lukáš Musil

vedoucí IT, podpora uživatelů
Začínám s programováním a tento svět je pro nováčky hotovým bludištěm. Když něco nevím nebo se v něm ztrácím, tak mi je Tom vždycky nápomocný a snaží se se mnou daný problém dále řešit. Je schopný odpovídat rychle a efektivně.

Radek Venzhofer

začínající programátor v Connexa IT
S Tomášem dlouhodobě spolupracuji na vícero projektech a s klidným srdcem ho mohu všem jednoznačně doporučit. Velmi profesionální jednání od úvodní domluvy až po předání projektu. Další jeho, dnes již málo vídaná, vlastnost je plnění daných termínů a kvalitní výstup. Vice takových vývojářů.

Martin Klement

C# programátor
S Tomášem spolupracuji již několik let na různých projektech a mohu ho doporučit všem, kteří hledají schopného programátora pro své projekty.

Michal Kozderka

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS