Doporučení z první ruky

Tomáš Haubert — specialista na low-code platformy


Zobrazuji všech 9 doporučení

Tomáše jsem poznal během studijní praxe ve firmě Coprosys - LEONET. Během té doby jsem mnohokrát zjistil, že je Tomáš velký praktik, který si umí poradit v každé situaci a své znalosti dokáže předávat dál. Osobně hodnotím jako největší přínos zmíněné praxe právě spolupráci s ním a bez váhání bych ho doporučil každé firmě, která hledá člověka, který vždy odvede svou práci a na kterého se může spolehnout.

Petr Kadlec
Project Buyer

S Tomášem dlouhodobě spolupracujeme na našich interních a zákaznických projektech. Spolehlivost, ochota a výborná komunikace vedou vždy ke kvalitně odvedené práci. Díky jeho schopnostem a dovednostem můžeme Tomáše jen vřele doporučit.

Radek Holoubek
2htech.cz holoubek@2htech.cz

Tomáš je člověk se srdcem na pravém místě a profesně na správném místě. Potkali jsme se už na střední škole, avšak každý na jiném oboru. Cesty osudu jsou ale nevyzpytatelné, a tak nás opět oklikou zavedly k sobě a mohli se tak více sblížit a poznat i z jiného soudku. Překvapil mne svojí rozmanitostí prací, která není jen o IT, umí si vyhrnout rukávy a vzít do rukou místo myši i bourací kladivo. Jak známo, IT jde neustále vpřed a Tomáš drží krok – samostudium a zdokonalování se je jeho životním krédem. Osvojil si i manažerské schopnosti a vůdčí dovednosti, jež využil právě na scéně vlastního businessu. Díky tomu se obklopuje specialisty v oboru a tvoří tak harmonický tým. Neustále se rozhlíží kolem sebe a přemýšlí, jak všechny jeho záběry propojit ve prospěch jiných. Toto vše a mnohem více zúročil ve svém záměru, kde momentálně právě kloubí pomoc lidem s pomocí v businessu ostatních na poli IT. Pokud tedy hledáte někoho zodpovědného, inovativního, svědomitého, pracovitého a s citem pro detail s obrovskou náručí empatie – Tomáš je ta správná volba!

Lukáš Musil
vedoucí IT, podpora uživatelů

Začínám s programováním a tento svět je pro nováčky hotovým bludištěm. Když něco nevím nebo se v něm ztrácím, tak mi je Tom vždycky nápomocný a snaží se se mnou daný problém dále řešit. Je schopný odpovídat rychle a efektivně.

Radek Venzhofer
začínající programátor v Connexa IT

S Tomášem dlouhodobě spolupracuji na vícero projektech a s klidným srdcem ho mohu všem jednoznačně doporučit. Velmi profesionální jednání od úvodní domluvy až po předání projektu. Další jeho, dnes již málo vídaná, vlastnost je plnění daných termínů a kvalitní výstup. Vice takových vývojářů.

Martin Klement
C# programátor

S Tomášem spolupracuji již několik let na různých projektech a mohu ho doporučit všem, kteří hledají schopného programátora pro své projekty.

Michal Kozderka

Oslovil jsem pana Hauberta, aby nám pomohl s nastavením automatizace mezi aplikacemi Make (integromat) a Caflou. S celkovým procesem spolupráce a konečným výsledkem jsem spokojen. Pan Haubert od začátku se mnou výborně komunikoval a navrhl řešení, která nám vyhovovala na automatizaci konkrétních procesů. Pokud hledáte někoho, kdo by vám pomohl s automatizací procesů mezi aplikacemi, tak 100% doporučuji pana Hauberta.

Mgr. Michal Ševčík
partner a CMO v MarketingPPC, s.r.o., Specialista digitálního marketingu
www.marketingppc.cz
Jan Mašín

Tomáše mohu osobně doporučit. Spolupracovali jsme společně již na řadě projektech a vždy bylo dodržené, co se řeklo. Navíc u Tomáše je znát, že za dobu, co podniká, již má bohaté zkušenosti a také kontakty, které rád, pokud je potřeba, využije. Díky dlouhodobé a fungující spolupráci mohu říct, že je skvělý parťák do projektu. V budoucnu budu rád, když se zase budeme moct dohromady na něčem novém podílet.

Jan Mašín
webový a grafický designér

S Tomášem jsem spolupracoval na projektech pro naše zákazníky v oblasti ISP trhu. Bylo pro něj prostředí ze začátku nové a musel se toho spoustu doučit. Překvapilo mě jak rychle se dokázal do nového prostředí začlenit a to nejen po technické, ale i organizační a týmové stránce. Po celou dobu spolupráce jsem cítil silný tah na branku a chuť posunout naše projekty dál. Nezklamal ani v komunikaci se zákazníky při vedení zákaznické podpory.

Ing. Pavel Míča
nezávislý vývojář a SW analytik v oblasti ISP