Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Skoupý > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Skoupý — grafický designér se zaměřením na webdesign, logotvorbu a branding

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Tomáš Skoupý:
Pokud budete tvořit web nebo grafickou identitu, doporučím vám, obraťte se na Tomáše Skoupého. Jeho grafika vystihla filozofii naší firmy a zvýšila úspěšnost našich stránek. Jednání s ním bylo seriózní, profesionální a výsledek dopadl k naší velké spokojenosti. Také jeho návrh reklamních triček má u našich zákazníků úspěch.

Martin Kovář

www.akcider.cz
S panem Skoupým spolupracujeme dlouhodobě a k naší naprosté spokojenosti. Na leckdy záludné požadavky reaguje pružně, vždy má připraveno několik variant, ze kterých můžeme vybírat. Velmi oceňuji jeho vstřícnost a v neposlední řadě rychlost zpracování našich požadavků. Jeho nápady jsou originální, mají vtip a styl. Sjednotil nám vkusně firemní identitu, zpracoval precizně nespočet grafických návrhů (billboardy, plachty, roll-upy, bloky, navigační cedule, reklamní předměty). Spolupráci s ním vřele doporučuji.

Ing. Milan Krištof

www.ems-elektro.cz
Naprostá spokojenost. S grafikem jsem spolupracoval na celé řadě unikátních zadáních. Výstup byl vždy doručen v naprosto profesionální kvalitě a ve velmi rychlém čase.

Marek Goldbach

S panem Skoupým jsme spokojení. Je flexibilní a rychlý, což je pro nás klíčové. Hodnotím pomyslných 9 z 10.

Leon Formánek

studio interiérového designu
www.menoffice.cz ~ info@menoffice.cz ~ 602 566 167
Tomáše mohu vřele doporučit. Spolupracujeme několik let na různých projektech – weby, tiskoviny, online bannery apod. Výborná domluva a rychlá realizace v profesionální kvalitě. Přichází s dobrými nápady a s výstupem jsem byl vždy spokojen.

Karel Adamík

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS