Doporučení z první ruky

Tomáš Skoupý — grafický designér se zaměřením na webdesign, logotvorbu a branding


Zobrazuji všech 7 doporučení

Pokud budete tvořit web nebo grafickou identitu, doporučím vám, obraťte se na Tomáše Skoupého. Jeho grafika vystihla filozofii naší firmy a zvýšila úspěšnost našich stránek. Jednání s ním bylo seriózní, profesionální a výsledek dopadl k naší velké spokojenosti. Také jeho návrh reklamních triček má u našich zákazníků úspěch.

Martin Kovář
www.akcider.cz

S panem Skoupým spolupracujeme dlouhodobě a k naší naprosté spokojenosti. Na leckdy záludné požadavky reaguje pružně, vždy má připraveno několik variant, ze kterých můžeme vybírat. Velmi oceňuji jeho vstřícnost a v neposlední řadě rychlost zpracování našich požadavků. Jeho nápady jsou originální, mají vtip a styl. Sjednotil nám vkusně firemní identitu, zpracoval precizně nespočet grafických návrhů (billboardy, plachty, roll-upy, bloky, navigační cedule, reklamní předměty). Spolupráci s ním vřele doporučuji.

Ing. Milan Krištof
www.ems-elektro.cz

Naprostá spokojenost. S grafikem jsem spolupracoval na celé řadě unikátních zadáních. Výstup byl vždy doručen v naprosto profesionální kvalitě a ve velmi rychlém čase.

Marek Goldbach

S panem Skoupým jsme spokojení. Je flexibilní a rychlý, což je pro nás klíčové. Hodnotím pomyslných 9 z 10.

Leon Formánek
studio interiérového designu
www.menoffice.cz info@menoffice.cz 602 566 167

Tomáše mohu vřele doporučit. Spolupracujeme několik let na různých projektech – weby, tiskoviny, online bannery apod. Výborná domluva a rychlá realizace v profesionální kvalitě. Přichází s dobrými nápady a s výstupem jsem byl vždy spokojen.

Karel Adamík

Ze spolupráce s panem Skoupým jsme nadšeni. Skvělá a hlavně rychlá komunikace přes Trello, dodržování DL a hlavně krásný výstup jeho grafických materiálů (bannery, BB, grafika do newsletterů, POS materiály atd.). Ceníme si profesionálního přístupu a jednoznačně doporučujeme.

Jan Špunar
marketingový manažer

S Tomášem jsem spolupracoval na tvorbě loga. Velkým plusem je rychlost komunikace, díky které jsme byli schopni ihned řešit různé změny a další detaily. Výsledek byl díky rychlému jednání brzy hotov a ihned dodán. Spolupráci při tvorbě loga mohu doporučit.

Vojtěch Piruchta
realitní makléř
www.piruchta.cz info@piruchta.cz 604 668 666