Doporučení z první ruky

Tomáš Skoupý — grafický designér se zaměřením na webdesign, logotvorbu a branding


Zobrazuji všech 10 doporučení

Pokud budete tvořit web nebo grafickou identitu, doporučím vám, obraťte se na Tomáše Skoupého. Jeho grafika vystihla filozofii naší firmy a zvýšila úspěšnost našich stránek. Jednání s ním bylo seriózní, profesionální a výsledek dopadl k naší velké spokojenosti. Také jeho návrh reklamních triček má u našich zákazníků úspěch.

Martin Kovář
www.akcider.cz

S panem Skoupým spolupracujeme dlouhodobě a k naší naprosté spokojenosti. Na leckdy záludné požadavky reaguje pružně, vždy má připraveno několik variant, ze kterých můžeme vybírat. Velmi oceňuji jeho vstřícnost a v neposlední řadě rychlost zpracování našich požadavků. Jeho nápady jsou originální, mají vtip a styl. Sjednotil nám vkusně firemní identitu, zpracoval precizně nespočet grafických návrhů (billboardy, plachty, roll-upy, bloky, navigační cedule, reklamní předměty). Spolupráci s ním vřele doporučuji.

Ing. Milan Krištof
www.ems-elektro.cz

Naprostá spokojenost. S grafikem jsem spolupracoval na celé řadě unikátních zadáních. Výstup byl vždy doručen v naprosto profesionální kvalitě a ve velmi rychlém čase.

Marek Goldbach

S panem Skoupým jsme spokojení. Je flexibilní a rychlý, což je pro nás klíčové. Hodnotím pomyslných 9 z 10.

Leon Formánek
studio interiérového designu
www.menoffice.cz info@menoffice.cz 602 566 167

Tomáše mohu vřele doporučit. Spolupracujeme několik let na různých projektech – weby, tiskoviny, online bannery apod. Výborná domluva a rychlá realizace v profesionální kvalitě. Přichází s dobrými nápady a s výstupem jsem byl vždy spokojen.

Karel Adamík

Ze spolupráce s panem Skoupým jsme nadšeni. Skvělá a hlavně rychlá komunikace přes Trello, dodržování DL a hlavně krásný výstup jeho grafických materiálů (bannery, BB, grafika do newsletterů, POS materiály atd.). Ceníme si profesionálního přístupu a jednoznačně doporučujeme.

Jan Špunar
marketingový manažer

S Tomášem jsem spolupracoval na tvorbě loga. Velkým plusem je rychlost komunikace, díky které jsme byli schopni ihned řešit různé změny a další detaily. Výsledek byl díky rychlému jednání brzy hotov a ihned dodán. Spolupráci při tvorbě loga mohu doporučit.

Vojtěch Piruchta
realitní makléř
www.piruchta.cz info@piruchta.cz 604 668 666

Potřebovali jsme nové logo a celkový brand nového e-shopu a firmy. Pan Skoupý navrhl vše od začátku do konce a vše vyšlo na první dobrou dle našich představ. Mohu jen doporučit.

Petr Gregor
prodejce elektroniky
www.xxlelektro.com p.gregor@xxlstorecz.cz 725 134 744

S panem Skoupým jsme spolupracovali na projektu nového webu pro naši společnost DC4 CZ, a.s. Finální stránky se povedly k naší absolutní spokojenosti: www.dc4.cz. Spolupráce probíhala 100% profesionálně, pan Skoupý dodal návrhy grafiky + návrh budgetu / vše splnil do puntíku, spolupráce s ním byla jedna velká radost a i proto s ním ve spolupráci pokračujeme. Mohu jen doporučit.

Mgr. David Horák
Marketing Director DC4 CZ, a.s.
www.dc4.cz david.horak@dc4.cz

Pana Skoupého jsme si vybrali pro návrh tvorby nového krajského turistického webu vysocina.eu. Spolupráce s ním byla velmi příjemná, je to profesionál. Podařilo se mu navrhnout opravdu čistý a moderní vzhled webu. Během konzultací byl nápomocen a ocenili jsme zvláště i jeho pohled zvenku jakožto návštěvníka Kraje Vysočina. Termíny dodrženy a odvedená práce ve vynikající kvalitě.

Zuzana Kratochvílová
koordinátor domácího cestovního ruchu
www.vysocina.eu zuzana.kratochvilova@vysocinatourism.cz